PDA

View Full Version : Един важен въпрос?



alfamilano
17-05-2004, 09:54
Братя,сутрин като си запаля колата пуши синя мъгла и след това спира като загрее,и често като е студена ми тропа единия повдигач?

2.Като подам плавно газ мотора се развърта нормално,но като натисна по рязко почти на 50%от хода на педала в първия момент заглъхва задавя се и след това наема?!

Моля ви дайте съвети,защото тоа което си мисля аз маи е лоша работа!Много благодаря! :oops:

Колата е 33 1.4Имола!

търтей
17-05-2004, 09:58
бензин си нали?
за синята мъгла си гори масло :?
а за давенето иди на реглаж - трябва да могат да го оправят

WhitePower
18-05-2004, 16:44
бензин си нали?
за синята мъгла си гори масло :?
а за давенето иди на реглаж - трябва да могат да го оправят


za sinjata magla mai sa gumichki ako imash takiva , ako li ne vodachite

V_G_Z
18-05-2004, 17:18
hmmmm lo6o 6tom na studena ti gori maslo tva sa segmenti...prosto dokato ne e zagrqla kolata segmentniq prosvet sprqmo butalo i cilindyr e po golqm i puska malko maslo......posle kato zagree materiala se raz6irqva i vsi4ko e ok..... ima variant i da sa gumi4ki na glapanite samo 4e trbva da napravi6 edin eksperiment:
uskorqva6 do 5-6k rpm posle rqzko puska6 gazta ...taka dvigatelq raboti zadravo na vakuum i ako ima izhabeni gumi4ki 6te smu4e maslo ottam
posle pak dai gaz i gledai kakvo stava .... ako zadimi sivo sinio->zna4i sa gumi4ki i voda4i na klapani...... dano ne ne6to seriozno :roll:

alfamilano
19-05-2004, 09:08
И аз си мислех за водачи и сегменти!Дей....а тоя педал предишния собственик е бил ебати некадърното копеле,ми юркай,юркай ама не душманската бе копелдак!И не само тва трябваше ми 1 месец за да я доведа в приличен вид,кабели,мръсотии,......мамка ви некадърна европейска!

п.с. Извинете ме но си изкарах яда по този начин!:( А възможно ли е да е от маслото щото е минерално 15W40,МОЯ ГРЕШКА НО НАЛИ СЕГА Е ПО ТОПЛО МАМКА МУ!!!)
:oops:
A,забравих да ви кажа,не винаги пропушва един път изпуши два пъти не?!?!?!?!?!?Да неби да има мизерии в бензина нафти и тн....?Моля спделете щото ми изпуши главата,а и като я гелдам горката как се мъчи все едно аз пуша сини мъгли :cry: :cry:

Bobo
19-05-2004, 15:39
Като си сложиш селениа пак опитай според мен проблема ти е в повдигачите от грозното масло пониакога запушват и за тва от време на време го прави смени маслото промии двигателя и ще видим. Аз като я форсирах колата си беше идеална има ли промяна от тогава?

alfamilano
20-05-2004, 08:55
Не братле така си е,ма тогава ме беше срам да кажа какво прай! :oops: Днеска си взимам масалце и пробвам!