PDA

View Full Version : Задна чистачка на 146 - блокаж



Grafiagoda
04-05-2005, 15:28
Значи наскоро в един от дъждовете, задната чистачка просто спря да работи. Когато се заслушах равномерното кликване от (ключ, прекъсвач или там откаквото е) при включена чистачка се чува, само че тя не се движи. Какво може да направя по въпроса?????????? :wazuup:

valjo
04-05-2005, 16:31
Значи наскоро в един от дъждовете, задната чистачка просто спря да работи. Когато се заслушах равномерното кликване от (ключ, прекъсвач или там откаквото е) при включена чистачка се чува, само че тя не се движи. Какво може да направя по въпроса?????????? :wazuup:

купи си цялото рамо от италианеца и готово .. .;)
сигурно шлиците са се изронили и тя не се движи

Grafiagoda
04-05-2005, 16:54
Мерси за препоръката. Мислиш ли, че е това? Като го побутна рамото с ръка и започва да маха чистачката, но отново спира. ..... като се замисля май си прав. :yes:

търтей
04-05-2005, 16:55
или ти е изгоряло моторчето :wink:
ма трябва да се види на живо

Dodo 155
04-05-2005, 23:04
Има вариант да не се изронил шлица и да не е изгоряло моторчето :yes:
Може гайката, която се навива на рамото при оста да се е отвъртяла и чистачката да закача от време на време :wink: Ако се чува моторчето, че работи, значи не е изгоряло :yes: Имах подобен случай с едно Рено 5, което карах. Вдигнат капачката на оста и гайката ми падна в ръцете. Сложих я, стегнах и си тръгна :whistle:

Bobo
04-05-2005, 23:35
Значи наскоро в един от дъждовете, задната чистачка просто спря да работи. Когато се заслушах равномерното кликване от (ключ, прекъсвач или там откаквото е) при включена чистачка се чува, само че тя не се движи. Какво може да направя по въпроса?????????? :wazuup:

Първо добре дошъл във форума :yes: Аз поне досега не съм виждал да пишеш :whistle:

А относно въпроса ти тва на Голф2/3/4 или на тойота на каква кола е??? АА може би е на алфа 145 ма дали е 94 или 2001 ? Моля колеги казвай те на всеки който пита да си пише ТТ данните в подписа :furious:

Dodo 155
04-05-2005, 23:40
:oops: за офтопика .... Ами аз наскоро пуснах тема: http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2190
ама няма кой да я прочете :wink: 77 от 523 форумисти са я прочели :idea:
Направи я ВАЖНА ТЕМА та да е отгоре и да се набива в очите на всички :yes:

valjo
04-05-2005, 23:47
А относно въпроса ти тва на Голф2/3/4 или на тойота на каква кола е??? АА може би е на алфа 145 ма дали е 94 или 2001 ?

"Задна чистачка на 146 - блокаж "

Изфинете, ама човека си е написал в заглавието на темата, така че , айде да четем и после да се ежим ? а ? :baby:

Bobo
04-05-2005, 23:58
А относно въпроса ти тва на Голф2/3/4 или на тойота на каква кола е??? АА може би е на алфа 145 ма дали е 94 или 2001 ?

"Задна чистачка на 146 - блокаж "

Изфинете, ама човека си е написал в заглавието на темата, така че , айде да четем и после да се ежим ? а ? :baby:

Разбрах има такув производствен дефект в алфата от 146 година :lol:

gigi
05-05-2005, 00:00
При мен се получи същото преди седмица и я напръсках с "препарата за всичко" WD40 и от тогава си работи перфектно. Явно от мърсотията се попрецаква, освен ако не ти е изгоряло моторчето.

Grafiagoda
05-05-2005, 10:24
OK BOBO Golf не бих карал. :tongue:

Пичове ще пробвам да го пръсна с течността а и ще си поиграя с чистачката, не е драма голяма. ако се наложи ще си купя ат италиянеца ново моторче.

А Bobo къв е производствения дефект?

THNX