PDA

View Full Version : Споделям / лампички за халогените



leshoiad
20-11-2007, 06:57
Тъй като раздела ремонти и т.н рядко се посещава, ще го напиша като отделна тема. Онзи ден си купих лампички за халогените, Bosh H3 55W, интересното е че са 30%+ обикновенните. Доволен съм много. Светят страхотно и са евтини 4,5лв едната. Тва е! Просто исках да споделя, за тези които имат проблеми със светлините, съжалявам ако напразно съм запълнил основния форум.

proper
20-11-2007, 12:33
Няма проблем колега...даже много полезно и аз ще си ги сменя с такива вероятно.

П.С. оправих само името на темата за да е по-лесно при търсене и да намират лесно темата.

Mury
20-11-2007, 18:46
Тъй като раздела ремонти и т.н рядко се посещава, ще го напиша като отделна тема. Онзи ден си купих лампички за халогените, Bosh H3 55W, интересното е че са 30%+ обикновенните. Доволен съм много. Светят страхотно и са евтини 4,5лв едната. Тва е! Просто исках да споделя, за тези които имат проблеми със светлините, съжалявам ако напразно съм запълнил основния форум.

А от къде ги купи :?: :?: :?:

leshoiad
20-11-2007, 21:13
Във всички магазини на bosh се продават. Интересното е че по бензиностанциите стандартните се продават за по 13 лева. 55w H3 а в магазините на бош 4,5лв. ква е тая работа незнам. Сигурен съм за тези 13лв. щото предния ден прди да отида в бош минах през OMV Стара Загора.