PDA

View Full Version : обяснения за евентуални проблеми, и как да се справим



valjo
07-07-2005, 19:24
Здравейте на всички,
Аз се нагърбих да обобщя ситуацията накратко:
1 . Базата данни на форума беше загубена по технически причини, и от използвания за възстановяването архив липсват два месеца

какво следва от това:
1. Постовете от тези два месеца, и регистриралите се тогава потребители - около 60 - са загубени безвъзвратно'
2. Една част от потребителските имена са заменени с UserXXX.
3. Потребителските имена от типа UserXXX са неактивни.
4. Ако разпознаете себе си или някой, когото познавате - моля напишете тук. (искан никнейм и UserXXX).
5. Съответният UserXXX ще бъде преименуван на посочен от Вас никнейм, паролата ще бъде оставена служебно на 123 (не злоупотребявайте), и потребителското ви име ще бъде активирано.
6. След това ще можете да промените паролата си, да си опишете профил, и старите ви постове ще си останат на ваше име.

Тази процедура отне доста време, голяма част от активните потребители са възстановени напълно, и старите им мнения са запазени.

Тази тема е отворена за постване от нерегистрирани потребители, така че при проблеми от горепосоченото естествео, пишете тук, и ще ви бъде помогнато в най-кратък срок! :)

hf hpe
08-07-2005, 13:37
моля ви пробвайте с пароли като никовете си 1:1 или с парола 123

и ви моля да не се регистрирате с нови никова, нека все пак форума ни остане чист

09-07-2005, 11:40
хех само не разбрах как да се намерия сред тез усерxxx занчи ника ми беше Lizard емаил d_penev@linuxmail.org регистриран съм от началото на година, име Даниел Пенев, моля въстановете регистрацията ми

BTW каква база данни изполвате ако не е тайна със MsSQL мога да погона 100% със дригите алтернатижи като MySQL PostGre ... съшто но не на 100% . Аз работя като DB Administrator/Desiner Създавам и подържам бази данни във Софтуерна Фирма занимаващата се със разработка на Административен Софтуер :) (малко реклама не вреди)

Ако имате нужда от мен свиркайте :)

valjo
11-07-2005, 15:51
:D Но проблемо работи. А бих ли могъл да сменя името и паролата?
паролата, да
името , не
името мога да ти го сменя аз , само кажи на какво ?

valjo
13-07-2005, 01:44
И аз имам проблем с влизането-ника ми е boian
пробвай с парола boian


а сигурен ли си че всичките ти постове са тук ? я провери , за всеки случай....

valjo
19-07-2005, 09:12
Бе кво става бе аз съм alfamilano но ми казва че ми е зает ника! :?:
не трябва да се регистрираш наново
ползвай юзернейм alfamilano
парола alfamilano

23-07-2005, 19:30
нещо немога да влезна с мойто потребителско име stefi ако може да ми пратите паролата на e-mail stefipernik@mail.bg

valjo
25-07-2005, 01:03
на вас двамата решен ли ви е проблема ?
да не се ви сменям паролите обратно ?:)

22-08-2005, 14:05
Може ли хелп и за Nikiboy. Мейла ми е nikolay_seis@abv.bg

valjo
22-08-2005, 15:08
Може ли хелп и за Nikiboy. Мейла ми е nikolay_seis@abv.bg
паролата ти е сменена на 123
влез и си я смени :)
кажи ако има проблеми ?

17-09-2005, 02:05
И аз не мога да влезна с мойто име и парола!
:frown: Юзера е filco ,а мейла - filco@mail.bg

valjo
17-09-2005, 09:16
И аз не мога да влезна с мойто име и парола!
:frown: Юзера е filco ,а мейла - filco@mail.bg
паролата ти е 123

пробвай, и ако има проблеми пиши пак тук