PDA

View Full Version : Среща на Морето 6-Август Бургас..Информация/Дискусия тук...



KGB
10-07-2005, 21:45
За сега предложението е за 6ти август (събота) някъде около или в Слънчев Бряг...още не е решено къде, , но до тогава голяма част от нас ще са там и ще намерим място. Евентуално може и някъде другаде да е...тоест да не е Сунни беач...но е добре да е пак в средата на черноморието ни.

Иначе датата можем да я преместим на 6ти август, за да е почивен ден въпреки, че тогава ще е лудница там и по пътищата...но нека хората които евентуално ще са на работа на 5ти да решат.

До към 20 този месец трябва да решим датата и мястото.

Mury
10-07-2005, 22:34
А не е ли по добре да я направим в Б :P ургас може би мисля 4е там щее ок и за хората които не са от морските ни градове например Сливен Ст.Загора и т.н.

alf
11-07-2005, 10:29
аз бих вкарал предложение за поморие. на 20 км от бургас се намира ама е 100пъти по- чисто и подредено. сега ако искаме да направиме впечатление определено мястото е слънчев бряг.
колото за дата - мислим сметам - 6ти по добре щото събота и така хем ще могат да дойдат тия дето от петъка излизат отпуска хем и тия дето в неделя трябва да се връщат 8)

KGB
11-07-2005, 15:43
Да разбирам ли че всички са съгласни за 6ти Август да направиме срещата...???

вчера имаше предложение да направим и една мини-среща за тези които ще сме там на море около 1август...за да не стават обърквания тази среща ще е малка!!!тоест "важната" среща ще е тази на 6ти!!!


Значи срещата ще е на 6ти...сега остава и за мястото да се разберем...то нищо не ни пречи да се съберем някъде около Сунито било то Поморие или другата и после да направиме една колана и да минем през Сунито да ни видят :oops:

На Слънчев нали има някъкав Воден Парк (нещо като софия ленд) можем да се метнем там да си направиме едно шоу...не знам дали има паркинг там...ако някой има инфо да сподели.

alf
11-07-2005, 15:53
супер
щом ще правиме колона по добре в бургас да се събереме
8)

EvgeniiM
11-07-2005, 16:13
Като се връщах в петък от Бургас към Съни имаше колона от Сузукита- Джими и Самурай около 20-тина коли, наистина е впечатляващо, лъскави колкото може като излизащи от завода само дето бяха все червени,нашите са малко по-разнообразни

Mury
11-07-2005, 17:36
На 6-ти става само кажете къде мен ми е все4 едно стига да стигна до морето дотогава :P :P :P

gigi
11-07-2005, 17:57
И аз мисля че на 6 е екстра. Може да се съберем в Бургас и от там една показна колона до Сънито. 8) А аквапарка има паркинг, но не знам дали всички ще са навити че там е малко дебеличко като цени. То иначе варианти много може и в Несебър да седнеме някъде дори и Созопол не е толкова далеч. :roll:

Alfa User
15-07-2005, 22:27
6-ти наистина е добре, а и да се съберем в Бургас и после да направим колона също ми харесва, но предполагам това ще се обсъжда допълнително. Надявам се само да не ме засилят отново нанякъде, че започна да ми писва ... Започвам да събирам стотинки за бенз тогава, щото тая една седмица командировка в Сф-то ми изяде главата ...

Mury
15-07-2005, 22:29
Кво става последно решихме ли къде ще е срещата в Суни Беа4 или Бургас :Topic-is-closed-bg: :Suicide:

Bobo
16-07-2005, 01:20
Аквапарка има паркинг ма няма да ви стигне в никакъв случей иначе билета за аквапарка е 26 лв на човек :wink:

Alfa User
16-07-2005, 13:17
26 ??? На човек ??? :brickwall: :ranting: :censored:

Mury
16-07-2005, 17:42
Абсурд!!!!!!!!!!!!! :machinegunner: :crazy: :jason2: :spam_laser: :ritter: :usaflag:

Bobo
16-07-2005, 23:07
Абсурд!!!!!!!!!!!!! :machinegunner: :crazy: :jason2: :spam_laser: :ritter: :usaflag:

Ми ако щеш бе братле то никой не те кара насила :wink:

gigi
17-07-2005, 01:50
Аз предупредих че е дебеличко и не всички ще са навити :waving:

pumukle
17-07-2005, 02:52
Аз съм на Сл.Бряг по това време, така че 100% участвам....ако успеем да се разберем за място все пак де

KGB
17-07-2005, 03:39
Аз предлагам както някои вече казаха да се срещнем в Бургас...

колегите от там да предложат място тия дни и от там в колона до Сл.Бряг

Mury
17-07-2005, 19:00
Абсурд!!!!!!!!!!!!! :machinegunner: :crazy: :jason2: :spam_laser: :ritter: :usaflag:

Ми ако щеш бе братле то никой не те кара насила :wink:Е ко да се праи не сме вси4ки тарикати като теб :tongue: :tooth: :tooth: :cheers: :cheers: :handshake:

MONI
18-07-2005, 10:01
През цялото време не мога да разбера къв е тоя зор за Слънчев бряг..............Май аз само аз не го харесвам ама въобще даже????

valjo
18-07-2005, 11:14
През цялото време не мога да разбера къв е тоя зор за Слънчев бряг..............Май аз само аз не го харесвам ама въобще даже????
бе тя цялата идея си е за който е в района по това време...

някой да се дигне специално от софия , просто не ми се вярва;)

не че има значение, но и аз не харесвам сл. бряг, от всичките психясали големи лудници, тая е най големата :brickwall:
:brickwall: :brickwall:

MONI
18-07-2005, 11:15
Там е сборно място за киселяци!!!! :mr-t: :mr-t: :mr-t:

pumukle
18-07-2005, 13:27
Много ясно!!!!
Всеки който кара Алфа трябва да бъде кисел гъзар!!! :gangstah:

MONI
18-07-2005, 13:42
Много ясно!!!!
Всеки който кара Алфа трябва да бъде кисел гъзар!!! :gangstah:

Е даде ама съм пич не киселяк! :wink:

KGB
18-07-2005, 14:06
Сл.Бряг е горе долу по средата на черноморието ни...както и голяма част от тези които ще бъдем на срещата ще сме от Несебър,Влас или Сънито.

Също така ако някой реши да идва от Карнобат например мисля, че ще му е по-бързо да стигне до Сл.Бряг от колко през Бургас до Созопол например.

Mury
18-07-2005, 14:08
Там е сборно място за киселяци!!!! :mr-t: :mr-t: :mr-t: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: И аз въобще не го харесвам ама ......... :biker: :biker: :cheers:

KGB
18-07-2005, 14:20
:confused: :clap:

Шкорпиловци!!!???

MONI
18-07-2005, 14:21
:confused: :clap:

Шкорпиловци!!!???

Че то не е ли до Варна :?:

Mury
18-07-2005, 14:24
Аз си мисля 4ее бая след Варна за мен най добрия вариант е Бургас па като се съберем ше решим ако искате :cheers: :cheers:

BatVas
18-07-2005, 14:29
Жалко че аз чак на 6-ти тръгвам към морето :cry: на 5-ти съм на работа :(

MONI
18-07-2005, 14:32
Аз си мисля 4ее бая след Варна за мен най добрия вариант е Бургас па като се съберем ше решим ако искате :cheers: :cheers:

И аз съм за!!! Защо колегите от Бургас да не ни заведат там където те се събират и те да ни предложат после място около БУргас да :cheers:

MONI
18-07-2005, 14:33
Жалко че аз чак на 6-ти тръгвам към морето :cry: на 5-ти съм на работа :(

Ми то и аз тръгвам на 6-ти сутринта.........нали срещата ше е около 11ч.??????????

KGB
18-07-2005, 14:34
Не горе доли точно по средата на черно море е...там нещата не са се променили от средатата на 1970те години...пълно е с мангали и т.н.


Пичове айде малко по сериозно :evil:

Че на съното има кисели гъзари има и какво от това...че то на всякъде ги има...дори мисля, че гъзарите на Китен,Приморски и т.н. са доста по кисели от тези на Сънито.

Една от основните цели на клуба е да популялизира марката Алфа Ромео..Сл.Бряг ни дава най-добра възможност за това...влизаме като колона от горния вход (караулката преди да започнат острите завои за Обзор) влизаме от там парадно си минаваме през целия Сл.Бряг да ни видят всички...от там през Несебър, Равда и от там на мястото където ще хапнем отидем на плаж и т.н. Може и обратния марширут да се направи...Влизане от Равда към Сл.Бряг....в този марширу може да се вкючи и Влас и да се отиде например на плажа на МултиГруп което е след Влас. Вариянти много..както и, че единствено там имаме възможност да минен през 4 населени места в дистанция от 10тина км.

Да не говориме, че може да се горови и с кмета или началника на РПУто за да влезнем вътре в Сл.Бряг и да се паркираме на една много хубава алея до самия...плаж която евентуално да е запазане само за нас...мястото е перфектно за снимки както и достатачно хора ще ни видят.

KGB
18-07-2005, 14:40
От Бургас до сега никой не е писал...

Иначе програмата може да е следната...

Събиране в Бургас например 12:00 или 13:00 щом ще има хора които ще пътуват в Събота (да кажат със сигурност кои са да знаем)...от там тръгване към Равда...влизане в Равда минавена през Несебър новия град, влизане несебър стария град там на автобусната спирка обратен завой към несебър новия град...посока Сл.Бряг минаване през Сл.Бряг от там през Св.Влас и отиваме на Парадайз беач там ще видиме как седят нещата но по принцип е спокоен плаж може да говорим с хората и така.

Mury
18-07-2005, 14:46
Както кажете мен ми е все едно но мисля 4е е по-добре ако се срещнем в Бургас мое да останем там защото ако идват хора от Сливен или Ст.Загора за тях е по добре а до сунито мое да им дойде дале4 все пак този бензин ама както кажете :unsure: :unsure: :cheers:

Bobo
18-07-2005, 17:05
Може и обратния марширут да се направи...Влизане от Равда към Сл.Бряг....в този марширу може да се вкючи и Влас и да се отиде например на плажа на МултиГруп което е след Влас. Вариянти много..както и, че единствено там имаме възможност да минен през 4 населени места в дистанция от 10тина км.


На плажа на мултигруп - "Paradise beach" има платен паркинг 2лв на час или 5 лв на ден :wink: Иначе плажа е безплатен има и две кръчми които са ок за който иска има шезлонги и чадъри за 10лв :wink:

Просто да го имате като инфо :flirt:

Mury
18-07-2005, 17:32
Може и обратния марширут да се направи...Влизане от Равда към Сл.Бряг....в този марширу може да се вкючи и Влас и да се отиде например на плажа на МултиГруп което е след Влас. Вариянти много..както и, че единствено там имаме възможност да минен през 4 населени места в дистанция от 10тина км.


На плажа на мултигруп - "Paradise beach" има платен паркинг 2лв на час или 5 лв на ден :wink: Иначе плажа е безплатен има и две кръчми които са ок за който иска има шезлонги и чадъри за 10лв :wink:

Просто да го имате като инфо :flirt:Бобо ни е туристи4ески гид :crazy: :thumbup: :eat:

Alfamaniak
18-07-2005, 22:52
Аз със колегата от руските тайни служби KGB смятаме да се подготвим за срещата така :lol:

http://ar33.hit.bg/AlessandraAmbrosioAnaBeatrizBarrosAdrianaLima.jpg[/img][/b]

Alfa User
18-07-2005, 23:14
Айдееее ... ако ще е така срещата ще изпозабравиме колите нейде ... Но все пак винаги Алфа са си имали красиви лица за реклама - не само на колите имам предвид де :wub: :wub: :wub:
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

MONI
19-07-2005, 09:58
AAAAAAA ми аз мислех да пътувам с моята любов...........ама в такъв случай ше трябва да го мислим нещо като командировка :?: :roll: 8)

BatVas
19-07-2005, 10:38
Мони, нали знаеш приказката "На бостан с дини не се ходи" :beer:
ама има и вариант друг да е обрал дините и за мен да няма, така че всичко си има плюсове и минуси :wink:

MONI
19-07-2005, 10:45
Мони, нали знаеш приказката "На бостан с дини не се ходи" :beer:
ама има и вариант друг да е обрал дините и за мен да няма, така че всичко си има плюсове и минуси :wink:

Както и с пясък на плажа не се ходи........

Е да ама колегата ЕвгенииМ каза............Те дини много ама и стопани много та......сещай се :wink:

Ама то тва бе шега аз си отивам с моята любов щото много си я обичам и искам да съм с нея :love: ............а все пак да Ви припомня пак, че тя ме насочи за АЛФА РОМЕО!!!!

BatVas
19-07-2005, 11:04
:offtopic:
Е, то и аз го казвам на шега и това е защото се разделих с моята "диня" :( и тя си има нов стопанин сега :cry: ама всяко зло за добро 8)

KGB
19-07-2005, 13:06
колега не дей така бре...ще ни откомандирова и те видиш ти...

Иначе тази в средата е моята...няколко пъти я виждам при ЕвгениМ 8)

Mury
19-07-2005, 14:38
колега не дей така бре...ще ни откомандирова и те видиш ти...

Иначе тази в средата е моята...няколко пъти я виждам при ЕвгениМ 8)Ти кво да не си си я заплюл а :lol: :lol: :cheers: майтап бре пи4 :dj:

BatVas
19-07-2005, 15:01
Абе те тези ако ми се появят в този вид ще ми окапат зъбаците от много зяпане и ще има бая работа за Евгени :metal:

Immortal
19-07-2005, 15:26
А дали ще приемете едно фиатче в колоната... ще карам малко по напред :) :)
Има вероятност по същото време да съм в Св.Влас, така че вероятно ще участвам, а ако не съм там - ако има място при Алекс и благоволи да ни вземе с половинката ми - пак ще дойдем с ниско летящия червен Ту-155. :)

търтей
19-07-2005, 15:29
а аз ако дойда с бмв ще ме изгоните ли? :oops:

Mury
19-07-2005, 15:31
Daa daaaaa :nono: :nono: :nono: стига бре мен да не сме луди :tooth: то и аз сигурно ще съм с Поло така 4е

EvgeniiM
19-07-2005, 21:14
Иначе тази в средата е моята...няколко пъти я виждам при ЕвгениМ 8)
:offtopic: Нещо не се сещам коя си видял ама някои си търсят стопани та чак семките им изкачат :shock: [/quote]

KGB
20-07-2005, 02:46
Тази в средата се казва Адриана Лима...нон-стоп си я гледам при тебе...до като ти ми гледаш :tooth:

пс: Кой с каквото може да идва няма значение...



Като място за срещата предлагам например :roll: от нещата които знам в Бургас...например кръговото на влизане в Бургас от София...там май имаше един паркинг до сервиза на МотоПфое ли беше на Пежо ли не помня....или на ОМВто там на кръговото но незнам дали ще ни побере....дайте идеииии

Alfa User
20-07-2005, 02:54
Според мене е крайно време колегите от Бургас да се намесят... на входа на Бургас има голям паркинг пред Метро или Технополис - зависи дали ще погледнете наляво или надясно.
Така че да уговорим един час за 06.08. и да се чакаме примерно на паркинга вдясно - и без това е по-удобен като се влиза в Б-с ...

KGB
20-07-2005, 03:25
Alfa User,

Казвай един паркинг и там...нямаме време вече...този на метро нали си взимат някви талони там и може нещо да се разпискат тези от псевдно охраната.

Alfa User
20-07-2005, 03:46
Няма за какво да пискат ... събираме се примерно в единия край до изхода и толкова. Или ако евентуално наистина се опитат да направят проблем - пренасяме се от другата страна :) При всички случаи обаче трябва първите няколко коли да са спрели на видно място, за да се знае точно къде се събираме. По принцип на Метро е по-голям паркинга май - но това да го уточнят бургазлии...

net_scooter
20-07-2005, 22:18
Здрасти на всички, съжалявам че съм пропуснал темата но лятото при нас си е доста натоварено откъм ангажименти :? , мисля че паркинга до Мото пфое е достатъчно голям /и празен :wink: / за да събере всички ни, и е точно в началото на Бургас... :calc: :meeting: :wink:

KGB
21-07-2005, 01:18
Значи да го направим на паркинга на МотоПфое???

Mury
22-07-2005, 22:30
Ами може и там става аз ще съм в Бургас от 2 до 7 така 4е нема проблеми а преди това съм в Крайморие/Бургазлий го знаят/ :dj: :cheers:

Alfa User
23-07-2005, 17:45
И сега, след като уточнихме мястото и датата, остава да кажем часа на срещата и евентуалния маршрут за движение след това.
За час предлагам времето от 12:00 до 13:00, за да може да дойдат всички, които пътуват малко по-отдалеч.
А за маршрута - засега разбрах само че ще се ходи до Сл Бряг и около него там... Поставям въпроса, защото все пак с тая цена на бенза хората трябва да си направят някаква преценка на разходите.

alf
28-07-2005, 10:34
значи последно:
06.08.(събота) в БУргас на паркинга на МотоПфое!!!

tayfun
01-08-2005, 17:12
последно събота на 6 в 12 часа

Alfa User
03-08-2005, 01:41
Хора и колеги, времето за сбирката наближава, а няма сигурни заявки за участие. Последната уговорка е за събота, 06 Август, Бургас - паркинга на Мото Пфое на входа откъм Сливен/София от 12:00 до 12:30 ч.

Призовавам за активност, защото доста хора, които са видели, че никой нищо не казва вече, са готови да се откажат поради опасението, че ще минат всичкия този път без резултат. Дайте да се видим кои сме, за да си направим преценката ако някой иска да дойде в комбина с друг заради бензина, както и да се уговорят сборни пунктове по пътя.

KGB
04-08-2005, 04:54
Срещата е на 6ти Август 12:30---13:00 на паркинга на МотПфое...

пускам нова тема...