PDA

View Full Version : Не карайте пияни, Защото...



KGB
22-05-2004, 14:43
http://www.sota.perm.ru/forum/index.php ... ic=1964&hl (http://www.sota.perm.ru/forum/index.php?showtopic=1964&hl)


НЕ кликваите не линка ако имате слабо сърце, нерви и т.н.

Dexer
23-05-2004, 11:46
ебаси майката!
такова нещо не бях виждал...ебати трагедията, аз сигурно щях да се самоубия, ако оцелея и съм в такова състояние...ако тва момиче не го е направило досега, заслужава ебати уважението!
ебаси

Alfa User
23-05-2004, 13:14
Не знам обаче ако бях на мястото на родителите на това момиче какво щеше да се случи на този шофьор...

24-05-2004, 08:44
TOVA NE 4OVE6KO.NAPRAVO SAM POTRESEN :(

hf hpe
24-05-2004, 09:31
аз не можах да го доразгледам след първите 2 гадни снимки

crx
10-07-2004, 09:44
lele koi go spoji toq link. ve4e i bira nqma da piq zakleavm se. ujas !!! gorkoto momi4e

Kefo
10-07-2004, 11:41
Еби му майката. Що не каза какви са снимките???? И без тва имам проблеми със сърцето тия дни та са и до някой инфаркт ше ме докара тва!!!!!! :cry:

Аз ако бях на мястото на това момиче до сега да съм се самоубил 100%.А родителите и незнам просто как издържат.

Аз преди да шофирам не пия дори и бира та какво остава да карам пиян.

Незнам как може да има такива хора :cry:

PPP
01-09-2004, 22:49
Аз по принцип не пия камоли когато ще карам,но още по-сериозно се замислям да не превишавам скоростта.
Незнам дали и аз бих издържал 1 седмица в подобно състояние :(
Горкото момиче.

8.32
26-09-2004, 21:12
гадост...
аз като карах БЧК ония пич разправяще за няк'во момче с някво БМВ тъкмо взело книжка и натварило тайфата и да се изгъзари хоп на магистралата...катастрофира и чупи шиен прешлен...другите поне се оправят, но се сещате неговата съдба к'ва е...напълно неподвижен:(
ужас...

нашите само вдигат глобите...това няма да намали злополуките (според мен) само ще вдигне броя на рушветите

според мен е по-добре да се взима книжка по-трудно! знаете ли...като се явих аз на изпит след мен имаше едно момиче...като селзе от колата ревеше...питам я к'во стана да нете скъса? тя каза, че не знае...от вълнение плачела!
ами как може толкова нестабилен психически човек да кара АВТОМОБИЛ! утре ще се РАЗСТРОИ от нещо докато кара и...едно дете умира! Да не дава Господ де!!!

току-що ми дадоха тоя линк
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=191478

KGB
26-09-2004, 21:49
В България много хора са както се казва "селски хитретци" и си мислят, че могат да излъжат природата, себе си, държавата и ней вече съдбата. Никой не мисли за последиците от свойте постъпки, всеки се интересува от това какво става в момента и не мисли какво може да стане в следващия момент.

Hristo_156
08-10-2004, 09:46
току-що ми дадоха тоя линк
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=191478

И аз видях горния линк. Единственото, което мога да кажа е...
NO COMMENT...

По нашите пътища е пълно със серийни убийци и самоубийци. Ние не трябва да се поддаваме на провокациите им. Какво имам предвид? Откакто се качих на алфата, на пътя непрекъснато ме предизвикват всякакви коли на надгонване. Последният случай беше като се прибирахме със щерката от Италфеста в неделя. Значи влизаме тъкмо на входната варианта към магистралата след Чирпан (двулентовото шосе, което дефакто не е истинска автомагистрала). Някакъв Опел-Зафира ме настъпва отзад. Аз също понатиснах и достигнах 160-170 км/ч за около 15-тина секунди. Опелът обаче продължава да натиска плътно зад мен на 4-5 метра. Аз давам в дясната лента и той ме задминава гордо и надменно. Но пичът не мисли, че следва един якичък завой наляво, който не е направен с достатъчно подходящ вираж - сещате се какво значи това при висока скорост. 200-300 метра след тоя завой следва истинската магистрала за София. Та преди въпросният ляв завой, аз вече съм отпуснал педала на газта и падам на 140. За алфата на този завой с тази скорост просто няма никакъв проблем, но в това време следя пича с Опела какво прави... ...влиза в завоя сигурно с около 170-180 и натиска спирачка няколко пъти щото сигурно разбра какво го чака. Колата му нали е с висок център на тежестта и за малко да се обърне, точно след като беше изпреварил една друга кола. Заклати се като-чели в момента има яко земетресение под неговата кола. Как овладя Опела тоя ненормалник - само той си знае. Толкова беше изплашен, че беше намалил на около 120, така че аз както си карах вече със 140 го застигнах и задминах на следващата права. И сега финала: В колата му видях едно малко детенце на има-няма 3-4 годинки. Беше на задната седалка. Пичове, като видях това нещо и като си представих какво можеше да се случи и сега ме побиват тръпки. Тоя с какъв акъл застраши живота на детето си, ама и аз имам вина, че му се поддадох и надупих алфата преди да отстъпя с такава яка скорост, а той явно се увлече по мен :oops:

KGB
08-10-2004, 12:00
Ти вина нямаш....всеки трябва сам да си преценява какво прави....

snow
08-10-2004, 13:16
Леле, ужас ! Преди си позволявах по една бира ама сега вече.....

mladej_it
12-10-2004, 15:00
Верно е ужас ,но е нищо пред несъобразената скорост и липсата на какъвто и да е опит ! А трите фактора на веднъш са наи-лошата комбинация която за жалост е често срещано явление по патищата в БГ