PDA

View Full Version : да направим отново раздел Полезни



hf hpe
19-07-2005, 00:43
абе аз му казах на вальо ма той се ослушва
та предлагам да се възстанови след "профилактиката" раздела винаги полезно или както беше там
ще е добре и ако bass даде пак картинките с обясненията как се разглобяват огледала и как се сваля кората на задната врата
мисля че и превода на Алекс за алфа 155 трябва да се премести там или дори да бъде сложена на сайта

Alfa User
19-07-2005, 00:49
Ако имате и други материали, които трябва да се преведат - давайте ги насам.

valjo
19-07-2005, 12:31
:oops: дамм наистина трябва да го почна, но някак си се чудя откъде...


давайте идеи ?


а за преводите, Алекс, ами като видиш www.carsfromitaly.com (http://www.carsfromitaly.com) .. :)
a аз отнякъде измъкнах това ЦД със статиите за 2нд хенд колите...
дето е от автопазар или нещо такова ?
искате ли да копи/пастнем статиите за алфите ? въпреки че тоя дето ги е писал е бая предубедено .... :censored: ?
какво мислите ?

търтей
19-07-2005, 12:38
:
a аз отнякъде измъкнах това ЦД със статиите за 2нд хенд колите...


сда ти кажа ли от де си го измъкнал - ааЬ? ммМ? с лиценз :laser:

иначе сложи - поне са някаквма отправна точка статиите

pooh
19-07-2005, 13:12
...

BatVas
19-07-2005, 13:56
Мисля ,че ако са тези статии, които съм чел аз по-добре да не ги слагаш. Но за такива статии като на Alfa User съм ЗА с двете ръце :Yeeeehaaa:

valjo
19-07-2005, 14:02
Мисля ,че ако са тези статии, които съм чел аз по-добре да не ги слагаш. Но за такива статии като на Alfa User съм ЗА с двете ръце :Yeeeehaaa:
ми и аз съм ги чел, и са доста пристрастни
но и ние сме пристрастни, в обратната посока
така че .... може би за баланс ?
а и статията за Алфа 156 беше просто много добра :)

Mury
19-07-2005, 14:04
Е да де ама като влезне некой бъдещ фен на алфа за консултация и ги про4ете мое и да не стане алфист така 4е и аз мисля 4е няма смисъл да ги слагаш

valjo
19-07-2005, 14:05
Е да де ама като влезне некой бъдещ фен на алфа за консултация и ги про4ете мое и да не стане алфист така 4е и аз мисля 4е няма смисъл да ги слагаш
па по добре да е подготвен за лошото, и после да е приятно изненадан

отколкото ... да земе нещо и после ...
да ни псуе цел живот;)

MONI
19-07-2005, 14:09
Е да де ама като влезне некой бъдещ фен на алфа за консултация и ги про4ете мое и да не стане алфист така 4е и аз мисля 4е няма смисъл да ги слагаш
па по добре да е подготвен за лошото, и после да е приятно изненадан

отколкото ... да земе нещо и после ...
да ни псуе цел живот;)

Е айде сега че ни псуе цял живот.................първо само най-големите оптимисти си мислят че могат да нямерят "перфектна" кола на старо и второ никой няма да го е карал на сила да купува......

търтей
19-07-2005, 14:13
па по добре да е подготвен за лошото, и после да е приятно изненадан

отколкото ... да земе нещо и после ...
да ни псуе цел живот;)

псолютно съм съгласен
слагай - има и плюс - да се види че и ние сме ги чели тия неща и въпреки тва си караме алфите та даже сме много довдолни :biker: :super:

BatVas
19-07-2005, 14:13
Абе Вальо и ти си прав! :? Аз като ги прочетох не се отказах, ама знам ли ....От друга страна като има написано и нещо отрицателно ще вземат мненията от форума за по-обективни (така де щом сме сложили плюсове и минуси) и няма да питат другаде за Алфи, където могат да им наговорявт глупости. А, пък най добре да ги четат като мене-веднага запомних положителните страни , а за отрицателните и сега не се сещам :D :D :D

valjo
19-07-2005, 14:14
Абе Вальо и ти си прав! :? Аз като ги прочетох не се отказах, ама знам ли ....От друга страна като има написано и нещо отрицателно ще вземат мненията от форума за по-обективни (така де щом сме сложили плюсове и минуси) и няма да питат другаде за Алфи, където могат да им наговорявт глупости. А, пък най добре да ги четат като мене-веднага запомних положителните страни , а за отрицателните и сега не се сещам :D :D :D
доообреее
начи ше ги ровя като се прибера ... ;)

а иначе за 145цата и аз ги бях чел и аз не се отказах ;)

bass
19-07-2005, 15:35
Сваляне на манивелата за прозорците (http://212.95.183.106/bass/WindowHandle.jpg)
Разглобяване на ел-огледало - Алфа 155 (http://212.95.183.106/bass/DoorMirrorRight.jpg)

Alfa User
19-07-2005, 17:10
Ауееей ... то carsfromitaly.com ще има да си го превеждам цял живот ...

gigi
19-07-2005, 17:30
Статийте и аз мисля че можеш да ги сложиш щот съм ги чел 100 пъти и колкото по ги четях толкова по смешно ми ставаше как може да пишат такива глупости. А пък то който се повлияе от такива статий да му мисли. :book:

EvgeniiM
19-07-2005, 20:07
Ауееей ... то carsfromitaly.com ще има да си го превеждам цял живот ...
Само за Алфите бе пич, и ако е удобно за някое друго Мазерати, Фиат X1/9 , то с тия статии си стана цял раздел Литература, а и от руските сайтове има много.

pr_00f
19-07-2005, 20:17
Имайте напредвид че онова Цд със +/- се продава в България, така че могат да ни гонят за авторски права.
Alfa user споко бе пич още си млад така е има да превеждашшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшш :D

KGB
20-07-2005, 02:40
Както колега Профф...писа...авторски права...и без това нищо полезно в тези статий...тоя дето ги е писал може би и кола не е карал...чел съм писания и за други марки....едни и също глупости общо взето.

valjo
20-07-2005, 02:45
Както колега Профф...писа...авторски права...и без това нищо полезно в тези статий...тоя дето ги е писал може би и кола не е карал...чел съм писания и за други марки....едни и също глупости общо взето.
по принцип сте прави, материалите са с неизяснени авторски права, но доста неща са такива...
може би просто пост във форум не може да се тъклува като публикация ?
:)

Alfa User
20-07-2005, 03:42
Бе млад съм аз ... Инак хубавите статии наистина са рядкост...