PDA

View Full Version : Gtv 2000 в Мобиле-то



Ts_Iliev
17-12-2007, 22:56
От десетина дни има обява в мобите-то на едно GTV.

Външно изглжда доста лачена.

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details (http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11196417122257140&f1=details)


Някой виждал ли я на живо...


Ако е добра дано попадне на сектант.

Поздрави

Venci
17-12-2007, 23:01
Аз! Съм я виждал на живо... моето лично мнение е - ПО ДОБРЕ НЕ. Изглежда лачена, но реално няма купе. Аз лично съм бъркал с пръст през вратите, коша и пода на багажника. Преди години е пребоядисвана много некадърно и е плескано кит върху ръжда и сега е надигнало.

Ts_Iliev
17-12-2007, 23:07
Брее Венци ти пред компа ли живееш бре... веднага светкавичен отговор ;)) :D .

Има една друга в мобилето още ... ама и цената и е доста по...

5500 ойро. :frown: :frown:

Абе за съжаление малко ценители с пари има.

Съжалявам за офтопика, ама не е излишно да се кажат мнения за тва което се предлага за да няма прецакани сектанти

Venci
17-12-2007, 23:11
:offtopic:
Бат Венцо наблюдава раздела из късо :tv:

75TwinSpark
18-12-2007, 15:47
трансаксиалния сектант маи винаги е прееб[/quote]

pe6kata212
19-12-2007, 13:43
не съм на това мнение :P

Venci
19-12-2007, 13:49
А аз изпуснах нишката.

75TwinSpark
19-12-2007, 15:25
не съм на това мнение

да ти си изключение,дано и аз скоро стана :cry:

Peter Georg
13-02-2008, 15:58
регистрирах се във форума поради една единствена причина - прочетох мнението на "специалиста", който "бъркал" през вратата на моята красавица :-))) в Банишора...
в първия момент се подразних, че обиждат колата, която винаги съм искал да имам, но после се замислих и реших да отговоря....
Няма нищо лично, но въпросния господин защо не ми се обади преди "да бърка през вратата"....мисля си че не е редно да прави това без мое присъствие....Освен това можехме да си поговорим за автомобила......ако наистина искаше да научи нещо за него.....ноооо няма значение :-))))
В интерес на истината обадиха се хора по обявата.....какво сме си говорили .... :-))).....имаше и интерсни неща.
Зная че има много фенове на марката, които не разполагат с необходимите средства, но ми е омръзнало да ме търсят непрекъснато хора, които казват "дай да ти дам 1000лв и ми я давай" :-))) Въпроса не е до парите.....и това ще го разбере всеки който наистина се нарича почитател на фирмата. Когато аз я купувах не питах колко струва, а само "продава ли се" :-))))

Peter Georg
13-02-2008, 16:16
.....та да продължа....:-))
Купих я от БГ. От Илчо, журналист, сигурно е известен и го познавате. Платих я 3000лв. без да се замисля. Защо ли? Явно има защо :-)))
Напълно съм наясно колко пари съм дал и какво ще ми струва да я възстановя, така като аз искам...Карал съм я само няколко пъти за да я усетя и да разбера, че тази кола има потенциал....
Първо: купето наистина е изгнило (особено по пода), има доста работа, ако някой наистина иска да я направи качествено....ноооооо има две неща които ме успокояват - имам още една ударена със абсолютно здрав под и странични панели. Проблем са само калниците - за смяна са. Второто хубаво нещо е, че колата няма удъри (колко такива има в БГ, сигурно не повече от пръстите на едната ми ръка).........
И не на последно място реставрацията не ме плаши, та това е основната тръпка - да видиш как от нищо става нещо....това не можеш да си го купиш с пари :-))))).
Аз размислих и реших да не я продавам или ако това се случи аз да избера чавека на който да я дам......
Напролет мисля да я започвам - вкарвам я в гаража и....може да я правя 3 години, но искам да я видя в пълния и блясък....такава кавато си я представям.

Venci
13-02-2008, 16:19
Приятел, не съм никакъв специалист! И съм бъркал във вратата на тази кола много преди ти да я купиш :) . Ако някой ти е напревил нови дупки във вратите нощес не съм аз. Спирам до тук защото, ако продължа ще решиш, че искам да те обидя.

Peter Georg
13-02-2008, 16:35
:-) ОК

75TwinSpark
13-02-2008, 17:24
здрасти колега,добре дошъл у сектата

ако се обиждаш когато някой казва че колата ти е ..........................
се замисли дали наистина я обичаш и дали това е твоята кола


иначе успех с реставрацията дано стане това което искаш

Peter Georg
13-02-2008, 17:54
.....благодаря за пожеланието :)

Едно уточнение - не съм обиден, просто .....няма значение, явно в този форум се чете през редовете :-))), ето защо досега не съм се регистрирал
....а и още нещо думичката "секта" и "сектант" нещо не ме кефи....
предпочитам почитател на марката....айде лека :-)))

kolioto
13-02-2008, 22:37
Вярно и на мен яко изродско ми звучи секта.Чак се плаша.Не ме кефи определено!

zmg
13-02-2008, 23:58
важното е че темата е алфа а дали е секта или нещо друго всеки е добре дошъл.място за обидиждане няма а по скоро за кеф.а колегата с гтв да не се предава и да го почва.