PDA

View Full Version : Относно предложенията за Италфеста...



KGB
20-07-2005, 02:11
Като правите предложения вземете в предвид следните неща:

1.Мястото да е между София и Пловдив...защо ли...ми защото 90% от колите миналата година бяха от там и околията. Да не се обижда никой, но с тези цени на бензина много хора от София-Пловдив биха се отказали да отидат на повече от 150км...хората от Пловдив имат предимство, че са горе долу в средна БРия.

2.Пътят до там...да е добър тоест едно QV или Пунтото на Жорко да могат да стигнат до там без да си оставят картер, брони и тем подобни.

3.Мястото да предлага инфраструктура...ще ни трябва ток(може пак генератор)...тоалетна и вода задължително...няма кой да издържи там цял ден без тези две неща...Естествено ще се предлага и храна и безалкохолни напитки.

4.Забравете за поляни...моята кола както и на почти всички не е Оффроад...поляната миналта година беше нещо като дар от господа, равна и окосена...подбни неща в БРия са страшна рядкост...миналата година ако трябваше да го правим на първата поляна до която колегата ХФ ХПЕ ни заваде...щеше да стане страшно. А и не на последно място си представям собстеника на поляната ако беше дошъл.

5.Спонсирите да имат интерес към мястото!

KGB
20-07-2005, 02:15
Като предложеният от моя страна пак давам летището в Долня Баня...то се използва и за закрития парк на Рали-България...

НО едно голямо НО...около яз.Батак можем да намерим и по добро място...

Аз лично предлагам мястото да е някъде близо до Пловдив-Пазарджик...имам една идея, но искам да провера нещо.

valjo
20-07-2005, 02:25
а то къде е това долна баня ?? :blush:

KGB
20-07-2005, 02:36
http://www.globul.bg/bg/map.html


от София...тръгваш посока Пловдив...стигаш Ихтиман....Костенец от Костенец пътя към Боровец на около 10км след костенец ако не се лъжа...но е на пътя между костенец и боровец.

Моята идея е за Пазарджик, но преди да спомена нещо искам да проверя някои неща.

valjo
20-07-2005, 02:38
е това изнамерих аз :)
http://valjo.alfaromeo-bg.com/phorum/ItalFest%202005/dolna_bania_map.gif

hf hpe
20-07-2005, 09:51
Петко както съм казвал и преди за сега това събитие го правим за 2-ри път
така, че трябва да се съобразим и малкото хора които ще дойдат и не са от София и Пловдив.
Мисля дори, че за предишният фест не си прав защото групата от Бургас беше по-голяма от пловдивската(не това е проблема де), аз за това все още напъвам за централна България.
Иначе и на мен Батак много ми харесва а и инфраструктурата там е много развита и там дори и да отидем без резерваций ще намерим места за спане.
Какво ще рече да е атрактивно за спонсорите, за тях е важно това, че сме потенциални техни клиенти, и те си правят реклама пред нас, така че според мен мястото на провеждане не е от голямо значение за тях.
Относно пистата съм доста против защото от италфест мероприятието ще се превърне в неконтролирано състезние с коли и може да има пострадали.
Всяка една такава среща която сме гледали и по света се е провеждала на трева.

Относно пътя мисля, че няма да имаме никакви проблеми и стига да искаме ще намерим подходящо место за провеждането на мероприятието, аз мисля да идвам с ланчата на не с джипката

Искам да добавя, че ще организираме италфест, а не сбирка на клуб Алфа Ромео България, във форумите на Фиат и Ланча има също много регистрирани потребители които ще искат да присъстват на италфест-а.

valjo
20-07-2005, 10:06
...Искам да добавя, че ще организираме италфест, а не сбирка на клуб Алфа Ромео България, във форумите на Фиат и Ланча има също много регистрирани потребители които ще искат да присъстват на италфест-а.

този въпрос е доста интересен, ЗАЩО
защото ние помежду си не можем да се оргнизираме .... какво остава ако направим опит за координация с ФИАТ и Ланча клубовете.
нямам нищо против колегите, всички знаят това :respect: , НО
мисля че въпроса след едно обсъждане (с КРАЕН СРОК), трябва да се постне в 3те форума за гласуване, да се сложи крайна дата
и да се сборуват 3те резултата... което излезе, то да е

hf hpe
20-07-2005, 10:21
... трябва да се постне в 3те форума за гласуване, да се сложи крайна дата
и да се сборуват 3те резултата... което излезе, то да е
вече и във другите два форума има тема
целата и според мен е точно това, да се изберат максимум 3 или 4 места подходящи за провеждане на мероприятието и да се подложат на гласуване
светъл пример за това ни е миналато година, когато Жорко пусна анкета и за място бе предпочетен региона на Стара Загора - Сливен
аз предложих да гласуваме и дата за провеждане на феста