PDA

View Full Version : гласуване?



търтей
20-07-2005, 14:30
ще гласуваме ли или приемаме на пух предложението?

BatVas
20-07-2005, 14:31
Ами да пуснем анкета 8)

Bobo
20-07-2005, 14:39
Не бързайте нека повече хора да видят предложенията може и нови да има, трябват поне 48 часа даже са малко :wink:

hf hpe
20-07-2005, 14:40
да ще пуснем анкета,
но предлагам да мине събранието утре
както предложи вальо анкетата да се пусне и в 3-те форума и да се вземат на предвид всички мнения
също така в ланча форума беше изказано мнение че хотела в Елена може би е затворен за ремонт
трябва да се проверят много неща и тогава да пуснем анкета
още по добре ще е ако някой може да отиде на место и да провери как стоят нещата
защото както знаем в нета всичко е розови и прекрасно, когато отидеш на место се сблъскваш с реалноста

valjo
26-07-2005, 08:07
...
защото както знаем в нета всичко е розови и прекрасно, когато отидеш на место се сблъскваш с реалноста
... точно с това се сблъскахме и с Еньо в Павел Баня ... :(

сега ако и в Елена не става, и в Долна баня ни поискат зверски наем...
много хубу ше се подредим ....

hf hpe
26-07-2005, 12:52
все си мисля, че никой няма да се възпротитви пак да се срещнем на жребчево :D

Mury
26-07-2005, 15:52
все си мисля, че никой няма да се възпротитви пак да се срещнем на жребчево :DАз съм напълно съгласен за Жреб4ево нищо 4е миналата година не дойдох :thumbup: :thumbup: :meeting:

toni
26-07-2005, 16:07
на мен също ми хареса много миналата година и съм навит за Жребчево, само се чудя ако сме повече от миналата година присъстващите (а вероятно ще сме повече) дали ще има къде да се настаним, но все пак вие по добре познавате възможностите на базата там :-)

valjo
26-07-2005, 16:14
на мен също ми хареса много миналата година и съм навит за Жребчево, само се чудя ако сме повече от миналата година присъстващите (а вероятно ще сме повече) дали ще има къде да се настаним, но все пак вие по добре познавате възможностите на базата там :-)
тя и миналата година не стигна..... :(

Kostadin
26-07-2005, 18:33
на Жребчево не беше никак лошо, но както казаха колегите едва ли ще можем да се съберем там миналата година напълнихме поляната, а тази година най-вероятно ще сме два пъти повече от миналата така, че правете си изводи, предложението на Петко ми допада най-много, има много място и писта :wink:

Alfa User
26-07-2005, 20:02
То хубаво за пистата, ма я докарайте хората от Варна, Русе, Шумен, Бургас и т.н. чак до там ... Искам да кажа само, че проблема, който трябва да се реши, хич не е лесен. От една страна, наистина би следвало Италфеста да е в централна България, за да е еднакво удобно на всички. От друга страна пък, условията са също много важни, за да не си кажат хората "Бе ние дойдохма от п... си майна, а тука няма де да легнеш като хората". Съжалявам, че нямам много възможност да пътувам, но ако има тук колеги от Търново - нека проверят наистина мястото, предложено ни от Еньо - т.е. яз Йовковци до гр Елена, и да пишат тук защото вече наистина времето напредна.