PDA

View Full Version : US радио честоти



pent
21-07-2005, 09:15
Здравейте,

предлагат ми да ми купят CD/MP3 от щатите. Но чух от друго място, че там радиото работи само на нечетните честоти, и дефакто тук в БГ няма да мога да хващам всички станции. Има ли нещо такова, някой купувал ли е такова радио и има ли начин за оправяне тук в БГ?

Поздрави на всички!

MONI
21-07-2005, 09:22
Здравейте,

предлагат ми да ми купят CD/MP3 от щатите. Но чух от друго място, че там радиото работи само на нечетните честоти, и дефакто тук в БГ няма да мога да хващам всички станции. Има ли нещо такова, някой купувал ли е такова радио и има ли начин за оправяне тук в БГ?

Поздрави на всички!

Здрасти колега,

имам един познат който има американска витара и радиото е оригинално и наистина е така.....колкото до това дали може да се оправи не мога да ти кажа.......пък и другото е .....зависи кои радиостанции слушаш щото примерно аз май слушам само една! :wink:

Dodo 155
22-07-2005, 13:38
Ако е вградено (на амер. кола) може и да има някаква "перверзия" :wink:, но за европейските няма проблем.
За тези които се продават отделно няма проблем. Аз имам радио (настолно) от щатите си го взех и освен, че честотите, които са написани на дисплея друга разлика няма. Ползвам го вече 12г. без проблем :wink:

pent
22-07-2005, 14:37
Днес прегледах списъка с радио станцийте.
Мисля че компромиса няма да е голям.
Като се има впредвид че ще бъде с дистанционно, мп3, и най-важното - безплатно е!

Благодаря на всички за съветите!

Лек път!

KGB
23-07-2005, 02:24
Зависи от марката и модела....Например JVC от много години имат модели на които в менюто можеш да избереш Европа и да си имаш всичките станций на скоро и Сону почнаха да го правят....като вземеш машинката си свали упатването от нета ако липсва и погледни дали няма такава функция.

Dexer
28-07-2005, 06:48
Моето JVC е от 6татите и не само 4е няма 4етните, но и няма RDS!
Така са по4ти вси4ки in-dash player-и...
но са много по евтини от тук да се земат (а при тебе 4е и без пари:)))