PDA

View Full Version : Капачки за лети джанти - къде?



bass
21-07-2005, 20:02
Забелязах, че ми липсват две от капачките на джантите - не знам дали са паднали по гадните павета (както капака на огледалото) или ги е свалил някой келеш.
Въпросът ми е дали знаете магазин, където продават джанти OZ (с идеята да питам там за оригинални капачки) или пък да мисля за капачки от Алфа (в Александър Ауто имаха "само за 156", каквото и да значи това в случая :shock: ). Не съм сигурен обаче какъв ще е естетическият ефект при втория вариант...
Джантите са такива:
http://www.car-care-centre.co.uk/OZ_files/racing/09_big.jpg

ShoxXx
22-07-2005, 07:45
Според мен в Ауто Груп със сигурност трябва да имат! 8)

bass
22-07-2005, 08:56
Благодаря, ще им звънна, а и са ми наблизо (намерих им координатите в нета). Някой ми спомена за магазин за джанти до Хладилника, може да са същите хора.

valjo
22-07-2005, 10:29
Благодаря, ще им звънна, а и са ми наблизо (намерих им координатите в нета). Някой ми спомена за магазин за джанти до Хладилника, може да са същите хора.
да, тука на Сребърна АутоГруп имат магазин и гумаджийница, на Сребърна

bass
23-07-2005, 10:51
Дано да изправят и джанти в този център - току-що нагънах предна (надявам се да е само тя) в изкоп на Симеоновско шосе :bad_evil:
Копаят на няколко места около посолствата, но не са обозначени всичките!

pumukle
23-07-2005, 12:25
Точно там изправят и го правят доста добре!
Изпитано е!

bass
23-07-2005, 13:12
И аз го изпитах вече срещу 20 лева на джанта :roll:
Може би направих грешка, като поисках да гледам как точно ги изправят, щото гледката беше брутална (и далеч не hi-tech). Резултатът обаче, поне по първи впечатления, е добър. Имам усещането, че и преди днешния инцидент джантите са били поизкривени, понеже сега върви съвсем мазно.

А, и си купих капачки - 6 лв. парчето, тяхната м**а маркаджийска 8)
Вече ще спра да се подигравам на другарката, че налита само на чанти "Фурла" за по 200 лв. :wub:

ALFA CORSE
29-05-2006, 19:52
А, и си купих капачки - 6 лв. парчето, тяхната м**а маркаджийска 8)


Оригинални за джантите ли успя да си намериш? Че и на мен са ми откраднали едната преди два дни :frown:
Днес минах през един център за гуми, където продават BSA джанти, но ми казаха, че вървели само с джантата, поотделно не се продавали, а нямах и време да продължа да търся...

bass
30-05-2006, 10:51
Да, Аутогруп продават джанти OZ и имаше капачки за тях. Продават и други марки джанти, но не съм сигурен за BSA.