PDA

View Full Version : ех съдба съдба .......



75 2.0 turbo
23-07-2005, 14:19
Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де :(

V_G_Z
23-07-2005, 16:03
:not-fair:

virusalfa
23-07-2005, 21:26
ЕГА Им ИЗСААНАТ рЪцЕТЕ!!!! ЕГА СФИНКТЕрИ Им ИЗлЕЗАТ НА чИлОТО И ВИНАГИ ДА СА В рАЗТрОЙСТВО!!!! ЕГА КрАСТА ДА ПИПНАТ И ДА Им ПОНИКНАТ ОрлОВИ НОКТИ ДА СИ Я чЕШАТ!!!!! :shoot: :laser: :laser: :devil2: :sniper: :usaflag:

milenamr
24-07-2005, 03:32
Споко ,има и по тежки случаи , преди 3 седмици дадох на брат ми мойта Алфа да се повози малко :drive: ,но той май друго разбрал( ч е е на състезание или нещо такова).. :tequilla: ......................................... :spam_laser: .и после ми излиза с номера ,че му отказали спирачките и я разцепи на 2,като се блъснал челно в един стълб...само и само да може да спре(това беше неделята преди концерта на Рони Джеймс Дио в Каварна ,когато се спука да вали дъжд :crybaby: ..Та като каза компакт диск,тряя да се сетя да видя дали мие останл поне некой диск :),...ако не друго:)

valjo
25-07-2005, 00:41
Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де :(
хух ,... а ти така и не се похвали че си я подкарал и кво и що ...
поне разкажи с 2-3 лафа кво що ....

а не че е за успокоение, но и на Жорко пунтото му беше направило съшия номер :(

pth7712
29-07-2005, 16:17
А аз какво да кажа, като след концерта на Ozzzzzy :headbang: си намерих задна дясна врата приличаща на смачкана тенекия от сирене?!? :stretcher:

Няма да казвам какво се беше случило и с механиката вътре... :tequilla: и като я видя майстора си изкара едно море от мен ! :hvala:

75 2.0 turbo
30-07-2005, 20:56
Тая седмица не мина много благополу4но за моята бабка! Първо съдбата реши 4е не е проблем ако се пръсне бензинопровод и ми изгори половината двигателно отделение,а после(още не ми беше минало)да вземат да ми откраднат компакт диска току що установих липсата му де :(
хух ,... а ти така и не се похвали че си я подкарал и кво и що ...
поне разкажи с 2-3 лафа кво що ....

а не че е за успокоение, но и на Жорко пунтото му беше направило съшия номер :(ми първо отупах бобо с хф-хпе на енио :devil: после я покарах около 1000 километра и после се запали заради спукан (нов )марку4 за бензина и сега си стои и 4ака ентусиазъм от моя страна та да запали пак мотора :idea:

valjo
30-07-2005, 21:00
...ми първо отупах бобо с хф-хпе на енио :devil:

той друго твърди ;))))

материали снимкови филмови ?:) или викаш мани ... :)

75 2.0 turbo
30-07-2005, 21:07
е бобо си го знаеме нали :lol: кога си признае 4е е паднал аз ще се прекръстя а колкото до снимки няма ама има поне още двама свидетели по един у двете коли имаше така 4е ......... 8)