PDA

View Full Version : Резерв на бензин на GTV



b_angelov
10-01-2008, 11:08
Здравейте приятели, Бързам първо да се похваля, че от 2 дена съм горд собственик на Alfa-Romeo GTV 16V 2.0 150hp.
Засега колицата върви отлично, рано е още да се каже, но мисля, че попаднах на запазен екземпляр - върви добре, не трака по дупките и е стегната от всякъде почти без забележки.
В момента си засичам разхода на бензин и по този повод искам да попитам - знаете ли колко е резерва на бензин в резервоара? Демек - колко литра има вътре в момента в който ми светва лампичката? Нов съм във форума, пробвах да намеря нещо по темата в търсачката но не успях. Как са вашите машини по отнишение на разхода - колко да очаквам?

Благодаря ви предварително!

bobi_25_
10-01-2008, 13:34
Колега резервата на бензина ти е 9 литра,поне за моята толкова пише в сервизната книжка. Разхода който да очакваш от порядъка на 11-16 л/100, в зависимост как ръгаш кончетата под капака. Успех с новата придобивка и безаварийно каране.

b_angelov
10-01-2008, 13:42
Мерси колега!

b_angelov
10-01-2008, 17:13
А като стана на въпрос, скаран съм малко с италианския език. Можете ли да ми кажете откъде да си дръпна ръководството на английски? Някой във форума бе пуснал тема и там имаше на немски, но ми се щеше да е на английски. :roll:

leshoiad
13-01-2008, 14:34
Мноооого трудна работа! Веднъж попаднах на owner's manual на англииски но не можах да го изтегля. Беше в PDF формат но не ми позволи ;(