PDA

View Full Version : и пак проблем



leshoiad
13-01-2008, 16:09
Абе какво и стана на тая кола изведнъж, всичко на един път ми се събра. Са пък в дижение, с колкото по голяма скорост се движа толкова по голям шум се чува. Нещо като бръмчене ма яко, все едно няква перке се върти бързо, на място не го прави. Тва е сигурно пак нещо по окачването, ма не мога да го разбера отпред ли отзад ли е и дали има нещо общо с нескопосаната работа на двигатля сега, заради дюзата. Някакви предположния?

DJraceman
13-01-2008, 19:14
Колега почти 100% съм сигурен ,че виененто е от главините на колата и по точно лагера което си е доста опасно иди да ти ги видят.
Успех

Novachev
13-01-2008, 19:20
Абе какво и стана на тая кола изведнъж, всичко на един път ми се събра. Са пък в дижение, с колкото по голяма скорост се движа толкова по голям шум се чува. Нещо като бръмчене ма яко, все едно няква перке се върти бързо, на място не го прави. Тва е сигурно пак нещо по окачването, ма не мога да го разбера отпред ли отзад ли е и дали има нещо общо с нескопосаната работа на двигатля сега, заради дюзата. Някакви предположния?
Ако има виене от лагерите на колелата при по резки завои трябва шума да се увеличава .
А като освободиш от скорост какво става със звука.

Novachev
13-01-2008, 19:20
Абе какво и стана на тая кола изведнъж, всичко на един път ми се събра. Са пък в дижение, с колкото по голяма скорост се движа толкова по голям шум се чува. Нещо като бръмчене ма яко, все едно няква перке се върти бързо, на място не го прави. Тва е сигурно пак нещо по окачването, ма не мога да го разбера отпред ли отзад ли е и дали има нещо общо с нескопосаната работа на двигатля сега, заради дюзата. Някакви предположния?
Ако има виене от лагерите на колелата при по резки завои трябва шума да се увеличава .
А като освободиш от скорост какво става със звука.

leshoiad
13-01-2008, 19:27
Абе главините са нови на 3 месеца. Утре ше видя да не се е олабила джантата, щото веднъж вече ми с случва.

leshoiad
14-01-2008, 10:46
Дясна лагер-главина. Ей на както са нови на 3 месеца...........

proper
14-01-2008, 11:38
Дясна лагер-главина. Ей на както са нови на 3 месеца...........

Ехааа! Неприятно...
Гаранция нещо??? от къде я купи (марка, цена)???

leshoiad
14-01-2008, 13:18
Оптимал е марката и дадох 86лв, ма пак такава ше взема. Не е от самия лагер просто тук в СтЗ пътищата са ужасни. Владо изпращам ти един е-мейл с малко инфо за лагери на SKF и OPTIMAL. Публикувай го ако обичаш!

Novachev
14-01-2008, 15:15
Колега незнам адли на моята е като твоя моя е лагер главина барабар с датчика на АБС-а и на NSR беше 210 лв вътре лагера беше английски timken и за 20К км нямак никакви опкалвания или проблеми.

leshoiad
14-01-2008, 19:06
Пак ш епробвам с оптимал пък после ше видим.

proper
14-01-2008, 21:31
Владо изпращам ти един е-мейл с малко инфо за лагери на SKF и OPTIMAL. Публикувай го ако обичаш!

не е дошъл мейла колега...

leshoiad
15-01-2008, 09:10
Има един по голям фаил и не знам как да го намаля. Пробвам с архиватора ма не става. Как да ти го изпратя?

proper
15-01-2008, 10:34
Има един по голям фаил и не знам как да го намаля. Пробвам с архиватора ма не става. Как да ти го изпратя?

пращай го така на мейла...няма лимити там...така че няма проблеми...стига ти да можеш!