PDA

View Full Version : Голям проблем



Kosakov
25-01-2008, 18:23
Днес излизам с колата,отклучвам я давам на контакт, изчаквам малко,паля и какво да видя.... :shock: на дисплея ми исписва да вкарам ICS кода обачееее аз ги нямам.Колата си имаше тоци нямам представа как е станало и от какво може да е!Моля кажете как да си намеря кода и само един ли ми трябва или 3-те кода колата ми е със всички екстри моляяяяя помогнете

Tsetso
25-01-2008, 19:22
:D Просто малко по нагоре в раздела тема2 е за ICS-а

Kosakov
25-01-2008, 19:33
да знам ама там нищо не пише а и форума дето го е дал пинко е на англииски така че не ми варши работа :(

RoMAN
25-01-2008, 20:36
Хвани някой да ти го преведе.

Kosakov
25-01-2008, 20:44
и какво пише там някои чел ли го е?

RoMAN
26-01-2008, 21:57
Аз лично не съм го чел понеже си имам кода на карта. Незнам за другите.

Tsetso
27-01-2008, 22:35
и какво пише там някои чел ли го е?
Значи в общи линии пише как да си демонтираш джаджата от таблото. След това да прочетеш серийния номер и да го вкараш там на линк-а на някви хакер-и и валиден адрес твой на е-поща. Те ти пращат кода, а ти им плащаш 10-на лири. Съветът ми е да се свържеш с Бобо, тъй като той и Пинко може да ти помогнат евентуално.

EMo0o
27-01-2008, 23:03
и какво пише там някои чел ли го е?
Значи в общи линии пише как да си демонтираш джаджата от таблото. След това да прочетеш серийния номер и да го вкараш там на линк-а на някви хакер-и и валиден адрес твой на е-поща. Те ти пращат кода, а ти им плащаш 10-на лири. Съветът ми е да се свържеш с Бобо, тъй като той и Пинко може да ти помогнат евентуално.

А тая работа сигурна ли е :?: :?: Всмисъл някой пробвал ли е , става ли??

Kosakov
27-01-2008, 23:59
някой знае ли как да се свържа с Бобо или Пинко?

EMo0o
28-01-2008, 00:05
някой знае ли как да се свържа с Бобо или Пинко?

Пиши му ЛС на Пинко ;)

pinko
28-01-2008, 00:19
някой знае ли как да се свържа с Бобо или Пинко?

Пиши му ЛС на Пинко ;)

За кво да ми пише съобщение, като мога да му кажа само това, което вече съм дал като информация.

Вариант 1 - сваляш ICS-а, преписваш серийния номер и после плащаш 9 лири на оня сайт и получаваш кода.

Вариант 2 - написваш на едно листче номера на рамата (VIN) и заедно с документите на колата (ако са на твое име) го носиш във Вантотрейд или Италсервиз - там плащаш 90 евро и живот и здраве след месец ще имаш оригинално картонче с кода директно от Италия.

Това е. Няма друг начин. Освен да отидеш и да строшиш главата на джамбазина, който ти е продал колата без кодовете - ама май ти сам си си виновен, щото не се си го поискал.

jumbo797
28-01-2008, 08:55
има и друг вариант колега,и аз имах този проблем но намерих каде да ми го направят,не е много скъпо така че си заслужава,мога да ти помогна стига да пожелаеш и все още да не си се оправил!С Уважение:Иван Георгиев

Kosakov
28-01-2008, 11:17
добре,а искам да попоитам само този ICS код ли ми трябва и всичко ли ще ми работи като го вкарам или и друг код ми трябва например за радиото или навигцията

EMo0o
28-01-2008, 13:17
добре,а искам да попоитам само този ICS код ли ми трябва и всичко ли ще ми работи като го вкарам или и друг код ми трябва например за радиото или навигцията

За ICS-a (т.е. Музика , Климатроник и TRIP и тн ) ти е един код , за навигацията мисля че е друг , ама не съм сигурен ... аз понеже нямам навигация не мога да ти кажа 100% , аз само 1 имам и ми върши работа :)

7171
19-03-2008, 21:05
Пичове само за радиото, климатроника и борд компютъра е единия код, другия е за навигацията, но както колегата PINKO когото уважавам много писа - само на по - новите Алфи има смисъл да търсите навигацията. На старите модели като моята не ви трябва..... А как да намерите кода - пишете ми на лична и ще ви кажа!

SoHm
21-03-2008, 19:09
Някой би ли снимал как изглежда картата на която са написани кодовете, защото не ми ги дадоха, но на следващия курс до Италия човека, който ми я докара ми обеща, че ще отиде отново до жабара да го вземе.