PDA

View Full Version : Правен раздел...



raitchev
04-02-2008, 11:44
колеги от доста си мисля че ще е добре да има един такъв раздел и да събира всички правни въпроси....

за актове, застрахователни истории, нотариуси и други неща свързани с правни и съдебни проблеми.

за момента има много подобни теми който са из целия форум и ако ползваш търсачка излизат безкрайно много теми...

в този раздел да се структурират отделни важни теми:
правилник за движение
наказателен кодекс
адреси на читави нотариуси и адвокати
и т.н

мисля че ще е много полезен раздел...

JORDI
04-02-2008, 13:37
Напълно подкрепям този раздел! :th_up:
И ето и въпроса ми! Преди три месеца ми съставиха акт за преминаване на червен светофар! Всъщност преминах след полицейска кола в края на зеления но попаднах на жълт + светещи чевени секунди! Червените секунди отброяваха с обратно броене като от 29-та до 26-та светеше жълта светлина на светофара! В рамките на тези 3 секунди докато светна червен светофар аз се изнесох от кръстовището! Трябва ли да ми съставят акт заради тези червени секунди защото написах опровержение в което посочих, че има кръстовища на които липсват тези секунди обаче те си написаха акта и сега 3 месеца се чудят какво наказателно постановление да ми сатворят :?: :roll:

JORDI
04-02-2008, 19:38
колеги от доста си мисля че ще е добре да има един такъв раздел и да събира всички правни въпроси....

за актове, застрахователни истории, нотариуси и други неща свързани с правни и съдебни проблеми.

за момента има много подобни теми който са из целия форум и ако ползваш търсачка излизат безкрайно много теми...

в този раздел да се структурират отделни важни теми:
правилник за движение
наказателен кодекс
адреси на читави нотариуси и адвокати
и т.н
Колега raitchev, помоли админите да ти преместят раздела в "Общи приказки"- сам виждаш, че никой не се интересува от "Относно форума" и посещаемоста му е слаба! В другия раздел темата ти ще има по-голям успех :!: :idea:

Crusader
04-02-2008, 23:12
Подкрепям, сега остава да си намерим и "консилиере" и ще сме бетон пред куките, ама кой ще се нагърби да я върши работата "фор фрее" дето се казва...

koolio
04-02-2008, 23:39
И аз подкрепям! Мисля, че ще мога да бъда полезен- сега завършвам право в СУ :) .

raitchev
05-02-2008, 12:42
колеги от доста си мисля че ще е добре да има един такъв раздел и да събира всички правни въпроси....

за актове, застрахователни истории, нотариуси и други неща свързани с правни и съдебни проблеми.

за момента има много подобни теми който са из целия форум и ако ползваш търсачка излизат безкрайно много теми...

в този раздел да се структурират отделни важни теми:
правилник за движение
наказателен кодекс
адреси на читави нотариуси и адвокати
и т.н
Колега raitchev, помоли админите да ти преместят раздела в "Общи приказки"- сам виждаш, че никой не се интересува от "Относно форума" и посещаемоста му е слаба! В другия раздел темата ти ще има по-голям успех :!: :idea:

сега ще пусна темата и в общи

Pinky
05-02-2008, 15:34
Не дублирайте теми, моля. Темата точно тук има по-голям шанс да бъде видяна от когото трябва.
А по същество - според мен, такъв раздел е излишен. Мястото на подобни теми е в общи.

JORDI
05-02-2008, 20:21
Не дублирайте теми, моля. Темата точно тук има по-голям шанс да бъде видяна от когото трябва.
А по същество - според мен, такъв раздел е излишен. Мястото на подобни теми е в общи.
Добре де, ами аз какво написах - " да се премести"! Ами тия дето могат да я преместят пък... :roll: :!:

piqnica
08-02-2008, 16:08
И аз подкрепям. :)