PDA

View Full Version : ГТВ не върви..



Georgi Petrov
14-02-2008, 00:09
момчета нещо стана с колата ми умряха и кончетата изведнаж.коли на приятели дето сам ги праил смешни ся варвят с мен.в бургас знам само за едни които разбират от алфа ама вече сам им оставил 2000лв и ако отида пак при тях само да ми вдигнат капака ще ми вземат 100лв.казваите ако имате нещо на предвид.мерси

Georgi Petrov
14-02-2008, 00:12
не мога да напиша заглавието на кирилица, що така


-----------------------
поправих ти и тука да е на Кирилица
защо да не може в заглавието??? с Кредора ли не иска там?

kalvach
14-02-2008, 00:55
Колега при кои отиваш в Бургас?

Georgi Petrov
14-02-2008, 10:24
алфа сервиз.

Georgi Petrov
14-02-2008, 10:27
до гробищата е сервиза точно до бензиностанция петрол

Georgi Petrov
14-02-2008, 10:34
не мога да напиша заглавието на кирилица, що така


-----------------------
поправих ти и тука да е на Кирилица
защо да не може в заглавието??? с Кредора ли не иска там? пиша заглавието маркирвам го и го конвертирам и ми изписва парво маркираите текста за конверсия а пак аз сам го маркирал и не става и не става.мерси че пак го поправи

leshoiad
14-02-2008, 10:57
момчета нещо стана с колата ми умряха и кончетата изведнаж.коли на приятели дето сам ги праил смешни ся варвят с мен.в бургас знам само за едни които разбират от алфа ама вече сам им оставил 2000лв и ако отида пак при тях само да ми вдигнат капака ще ми вземат 100лв.казваите ако имате нещо на предвид.мерси
Опиши точно какво става. От време на време ли издиша, постоянно ли се мъчи или просто не може да наеме. Какво е поведението на двигателя?

Novachev
14-02-2008, 11:18
до гробищата е сервиза точно до бензиностанция петрол
Не съм ходил лично там но знам доста колеги които никак не са доволни от качеството на работа и цените в този сервиз.

proper
14-02-2008, 12:55
[quote="Georgi Petrov":1rbjixyw]не мога да напиша заглавието на кирилица, що така


-----------------------
поправих ти и тука да е на Кирилица
защо да не може в заглавието??? с Кредора ли не иска там? пиша заглавието маркирвам го и го конвертирам и ми изписва парво маркираите текста за конверсия а пак аз сам го маркирал и не става и не става.мерси че пак го поправи[/quote:1rbjixyw]

Прав си!! Няма проблем аз ще ги оправям. Наистина ако нямаш Кирилица се налага с Кредора, а той не работи за заглавията. Всичко е ОК :)

kalvach
14-02-2008, 14:37
до гробищата е сервиза точно до бензиностанция петрол
Не съм ходил лично там но знам доста колеги които никак не са доволни от качеството на работа и цените в този сервиз.

Кажете тогава къде да ходя за смяна на ремъци и ролки в Бургас.
Може да сменя и вариатора. Кажете и някои магазин ако може.

Mury
14-02-2008, 19:11
Наистина ако нямаш Кирилица се налага с Кредора, а той не работи за заглавията

На мен пък ми работи и за заглавията :wink: :wink: :wink:

Novachev
14-02-2008, 19:16
до гробищата е сервиза точно до бензиностанция петрол
Не съм ходил лично там но знам доста колеги които никак не са доволни от качеството на работа и цените в този сервиз.

Кажете тогава къде да ходя за смяна на ремъци и ролки в Бургас.
Може да сменя и вариатора. Кажете и някои магазин ако може.
Нека попитане колегите дали твоя мотор е същия като на 156 2,0 ако е такъв изчакай няколко дни аз имам въпросните пети за правилно зацепване на ангренажа може и да измислим нещо за смяната на ремъците.

Georgi Petrov
14-02-2008, 20:32
наема се ама не е като преди.постоянно е така.мачи се.

proper
15-02-2008, 14:30
Наистина ако нямаш Кирилица се налага с Кредора, а той не работи за заглавията

На мен пък ми работи и за заглавията :wink: :wink: :wink:

при мен не! и никога не е работило при заглавията, затова приемам, че и при колегата е възможно и няма шроблем да му коригирам темите ако има проблем с Кирилицата.