PDA

View Full Version : Въпроси относно боядисването



RoMAN
17-02-2008, 13:01
Абе да ви питам понеже имам една много грозна драскотина от едната страна на колата почва от задната врата и продължава до задния калник, не може да се китосва и тн и исках да питам колко пари е да се боядиса и оправи това? Другия въпрос относно боядисване беше предната ми броня някой простак снощи на центъра до Мулен Руж минал и ме закачил чак направо боята е смъкнал по ръба и ми беше интересно тук горе долу колко ще ме ошмулят за боядисване?

EMo0o
17-02-2008, 13:40
Абе да ви питам понеже имам една много грозна драскотина от едната страна на колата почва от задната врата и продължава до задния калник, не може да се китосва и тн и исках да питам колко пари е да се боядиса и оправи това? Другия въпрос относно боядисване беше предната ми броня някой простак снощи на центъра до Мулен Руж минал и ме закачил чак направо боята е смъкнал по ръба и ми беше интересно тук горе долу колко ще ме ошмулят за боядисване?

Лошото за калника е , че той е едно цяло с гредата над вратите и свършва чак при предното стъкло ... И те съветвам като я боядисваш да не е с преливане (т.е. да се боядиса само част от калника , без тая греда) защото ще дели боята ;) Аз мойта като я взех беше с други врати (сини) и трябваше да ги боядисвам , както и предната броня ... боядисах ги при едно приятелче близо до Ловеч и ми зе доста малко пари - 100лв за боя и 90лв за работата та грубо 200 лева ! Но има някои големи скъпчии и може да ти искат кум 700~800 лв ... поне така мисля :)

EMo0o
17-02-2008, 13:41
Аа да и забравих , след боядисването задължително машинно полиране :)

RoMAN
17-02-2008, 14:05
Излъгах... Исках да кажа от задната врата до задната броня...Калника си е ОК :roll:

code
17-02-2008, 15:56
100лв на детайл