PDA

View Full Version : Не ми е ясно как работи 4x4 na alfa 33 1.7 ie sportvagon 91г



chaha
15-08-2005, 20:56
Здравейте!Имам алфа ромео 33 1.7ie 4x4 комби ,климатик ,АBS...и т.н .4x4 беше разкачено сложих го обаче не мога да разбера как работи ,на борд компа .има един бутон като го натисна започва да светка за какво е? Аз мислля че отам се вкл. !Пробвах го вкл. изкл . не мога да разбера кога работи това 4x4.Само ли се вкл. или това са некакви блокажи. :oops: А съединителя се е по износил и не вкл добре колко струва един втора ръка .Иначе алфето е много бегачка! :twisted:

shadow Boxer
15-08-2005, 23:24
пуска се от бутона които каза тои трябва да свети когато е натиснат но не и лампата над него . отива кабел до раздаа4ната кутия аз до колкото знам е на ал.магнитен принцип . аз имам една изли6на раздата4на от 1.7 16в 4по4 ако ти е скапана пусни лс . аз мисля 4е може да провери6 с един уред мери6 кабела преди раздата4ната при натиснато коп4е трябва да пуска някакъво напрежение би трябвало да има предпазител и реле някои ако знае каде са да казва ако изобщо има де :roll:

за сединител много относително прди 1 година мисля 4е излезна 290 лв със притискателен диск и лагер но мисля 4е имаше доста по скъпи и няколко по евтини :roll:

Късмет

Bobo
15-08-2005, 23:25
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2467

Ако от тук не ти стане ясно питай ме пак ;)

chaha
16-08-2005, 20:42
Благодаря за инфото, ше гледам да го преведа, а схемите са супер, аз сам жичкаджия и горе долу взе да ми става ясно, ама трябва превод за по голяма яснота. А иначе алфето е като това на сменящата се снимка - сиво. Абе требва много да се учим по тия авто. А са стари хората карат вече самолети :P :idea: ....