PDA

View Full Version : взаимозаменяеми части



biserka76
16-08-2005, 13:33
вчера мъжа ми взе каталога на бош за резервни части и в бързината мярнах , че има опция взаимозаменяеми части. ако някой проявява интерес мога да му го пратя. проблемае, че 2 диска липсват и може би няма всичко.

virusalfa
16-08-2005, 13:43
Е ти па намери точно от коя фирма части :spiteful: :devil:

търтей
16-08-2005, 13:46
тебе те знаем :pfbbt:
ма мое па и нещо свестно да прават хората бе недей така - примерно стъкла за фарове :devil:

virusalfa
16-08-2005, 14:36
тебе те знаем :pfbbt:
ма мое па и нещо свестно да прават хората бе недей така - примерно стъкла за фарове :devil:Глупости-за 5 години и ...потъмняват рефлекторите без да влиза вода вътре.На жигулата на баща ми са чешки,87г и светят супер-бяла светлина!От Бош и бушони не взимам.Виж некой ако ми подари чадър за сянка....ако не получа от него слънчев удар ще е добре :twisted:

Dodo 155
16-08-2005, 23:32
Абе Вие сте уникални :tooth: :tooth: :tooth:
Жената иска да бъде полезна, а Вие взехте да и обяснявате, че БОШ е :dyrvo_v_kenefa:
Това си го знаеме :wink:

п.с. За италянки се гледа в ePer-a :wink: Там Valjo е спец :whistle:

valjo
17-08-2005, 08:14
вчера мъжа ми взе каталога на бош за резервни части и в бързината мярнах , че има опция взаимозаменяеми части. ако някой проявява интерес мога да му го пратя. проблемае, че 2 диска липсват и може би няма всичко.
аз проявявам интерес, но можеш ли да го качиш някъде на ISO-та ?

valjo
17-08-2005, 08:15
Абе Вие сте уникални :tooth: :tooth: :tooth:
Жената иска да бъде полезна, а Вие взехте да и обяснявате, че БОШ е :dyrvo_v_kenefa:
Това си го знаеме :wink:

п.с. За италянки се гледа в ePer-a :wink: Там Valjo е спец :whistle:
за първото си абсолютно прав, има някои хора, които изобщо не оценяват тона на събеседника си и си знаят само едно :spam:

а за итал части че се гледа еПера, е верно, НО и Бош уебкаталога... :)
щото някои простотии наистина стават и от други марки автомобили, а това в еПера не го пише ...