PDA

View Full Version : Равносметка от морето 2



Nikiboy
23-08-2005, 09:09
Де да имах късмета на Алф :?

Аз мога да се похваля с разход около 10 л газ с газовия инжекцион при добро каране, но мога и да се оплача....

На едни големшки бабунки май счупих амортисьор и малко поизлетях от пътя и се прибирах на платформа. Та моята разносметка е счупен амортисьор, огънат носач, спукан радиатор, понатрошени брони, смачкан калник, три слукани гуми, джанти леш и какво ли още не.

Та искам да помоля за следната помощ:
1. Какви амортисьори да си търся? Предполагам, че сервиза на застрахователя ще работи с най-евтините.

2. Търся джанти и гуми 205 на 50 на 15 или пък още от септември да си сложа зимните гуменетки?

3. Спукани са ми тръбите на генерацията близо до главата, да ги заварявам или да сменям?

Lucky
23-08-2005, 15:03
:shock: Те това ако е малко излитане!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Незнам

търтей
23-08-2005, 15:06
обади ми се да те водя за гуми и джанти - е стига да те устройват втора ръка де

Bobo
23-08-2005, 16:55
За генерацията нямаш ядове оправи другото и ще тре заведа на доктор :wink:

hf hpe
23-08-2005, 17:47
Де да имах късмета на Алф :?

Аз мога да се похваля с разход около 10 л газ с газовия инжекцион при добро каране, но мога и да се оплача....

На едни големшки бабунки май счупих амортисьор и малко поизлетях от пътя и се прибирах на платформа. Та моята разносметка е счупен амортисьор, огънат носач, спукан радиатор, понатрошени брони, смачкан калник, три слукани гуми, джанти леш и какво ли още не.

Та искам да помоля за следната помощ:
1. Какви амортисьори да си търся? Предполагам, че сервиза на застрахователя ще работи с най-евтините.

2. Търся джанти и гуми 205 на 50 на 15 или пък още от септември да си сложа зимните гуменетки?

3. Спукани са ми тръбите на генерацията близо до главата, да ги заварявам или да сменям?
колекторите не си играй да ги заваряваш защото са чугунени и няма да постигнеш нищо

Nikiboy
23-08-2005, 18:26
Днес мина огледа, ще покрият целия ремонт :) :) :)

Ще сменят всичко включително и моста. За сега ще и сложа зимните гуми и ще чакам да мине стендовете и тогава гуми.

То като гледам май ще и изчерпам доста каското и докато изтече старото, може ли един вид да го заредя?

Boxer
23-08-2005, 19:56
могат да ти сметнат добавък и да си доплатиш и даже не е много скъпо

Mury
23-08-2005, 22:13
Днес мина огледа, ще покрият целия ремонт :) :) :)

Ще сменят всичко включително и моста. За сега ще и сложа зимните гуми и ще чакам да мине стендовете и тогава гуми.

То като гледам май ще и изчерпам доста каското и докато изтече старото, може ли един вид да го заредя?Ако е в Булинс мисля 4е беше към 40% от стояността на щетата плащаш и ти се възстановява сумата по застраховката :wink: :wink:

valjo
23-08-2005, 23:32
Днес мина огледа, ще покрият целия ремонт :) :) :)

Ще сменят всичко включително и моста. За сега ще и сложа зимните гуми и ще чакам да мине стендовете и тогава гуми.

То като гледам май ще и изчерпам доста каското и докато изтече старото, може ли един вид да го заредя?Ако е в Булинс мисля 4е беше към 40% от стояността на щетата плащаш и ти се възстановява сумата по застраховката :wink: :wink:
как 40% беее...

аз съм се "дозастраховал" 3-4 пъти
и мога да кажа че след всяка щета над 300лв или около тая сума
отиваш и питаш
"по тази и тази полица, дали не съм подзастрахован" такув е термина
те ти казват да бе
ти казваш ок искам анекс
и даваш там 30-40лв
за щета 2000 ... :)
и това е
но е много одбра идея да се прави всеки път шотооо
ако си бил подзастрахован и имащ нова щета, % от нея си я плащаш сам, според % подзастраховане и тма може да стане ДЕБЕЛО

Mury
24-08-2005, 17:52
Казах мисля Валееее :evil: :evil: :evil: