PDA

View Full Version : Среща в Дружба 8-9 Март 2008



lgancho
06-03-2008, 11:38
Идеята на тази среща е да се запознаем хората от Дружба, защото е срамота да живеем толкова близо един до друг, пък да не се знаем. Освен това ако някой нещо закъса с някаква работа, най-удобно ще е да се обърне към някой от форума, който живее по-близо до тях :) Абе с две думи, добре е да се познаваме не само във форума ами и на живо.
Понеже това събитие не е с някаква строга организация, предлагам да се случи тази събота или неделя, следобед (сутрин си е трудно за някои хора да станат :D). Предложения от мен час е 15:00. Остава да определим местоположението. Аз предлагам да се съберем тук:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8fdd1fde7b785cfe01809d577acea514&city=sofia&str=&grid=m5k&Map71_23.x=171&Map71_23.y=78&nType=49&oName=&oType=49
Тук има няколко паркинга, които по мои впечатления доста често са съвсем празни, т.е. си е широко и става за среща :). Пък и наблизо има къде да се пийне биричка :). Очаквам да си кажат хората от Дружба кой от двата дни ще се по-свободни. Ако някой има по-добри предложения за място да каже.
Разбира се няма да върна никой, който не е от дружба, всеки може да дойде. От решаващо значение за деня, мястото и часа обаче е мнението на хората от квартала.

Моля да гласувате в анкетата, за да определим кой ден да се съберем.

mim
06-03-2008, 11:41
то дружба ей къде е до студентски град
идвай

пък и като бивш доскорощен жител на дружба, не съм фен на местните "бирарии"

Walker
06-03-2008, 16:16
Аз съм за Събота, защото тази Неделя се падам на работа.
Нещо картата не се отваря. Ще кажеш ли адрес направо?

MrX
06-03-2008, 16:43
Толкова ли ви се свидят по 3 лева за бензин та не отидете на редовната среща на форума на "Невски" в неделя. Немога да разбера защо трябва да се накъсват така тия срещи

Walker
06-03-2008, 16:57
Толкова ли ви се свидят по 3 лева за бензин та не отидете на редовната среща на форума на "Невски" в неделя. Немога да разбера защо трябва да се накъсват така тия срещи
Аз си ходя и там (е тази ще я пропусна, защото ще съм наработа :( ). Идеята е да се видим хората от Дружба за да се знаем кои сме и да си помагаме когато може.

lgancho
06-03-2008, 18:48
Нещо картата не се отваря. Ще кажеш ли адрес направо?
Извинявам се грешката е в мен :) Ами става въпрос за паркинга пред блок 271, там има едно малко ресторантче в един трафопост на спирката на Тролей номер 4. Където има повече празно място на паркинга до ресторанта, там ще бъде срещата. То едва ли много хора ще дойдат, така че ще се съберем. В събота до обяд ще видим какви са резултатите от анкетата и така ще се реши дали да е тогава или в неделя.


Толкова ли ви се свидят по 3 лева за бензин та не отидете на редовната среща на форума на "Невски" в неделя. Немога да разбера защо трябва да се накъсват така тия срещи. MrX, не се опитвам да саботирам срещата на Ал. Невски. Идеята на това събиране е различна. Идеята е да не питам всеки на срещата откъде е, а да си е ясно от самото начало. Аз съм обяснил в началото защо я организирам , но явно ти не си видял. Някой теб кара ли те да идваш? В момента това което правиш е да ми спамиш в темата. По този начин ще ни затрудниш уточняването на разни детайли по срещата. Не ми се свидят 3 лв. и ако искаш да знаеш това което си написал ме обижда лично. Ще те помоля да не пишеш повече спам в тази тема и да я скапваш. Ако имаш да ми кажеш нещо повече ми пиши лично съобщение.

joro_alfata
07-03-2008, 01:45
Колега аз съм съгласен да се запознаем кой сме от Дружба и във нужда на помощ да си помагаме.Само че тази събота и неделя няма да съм във България

п.п Аз съм от Дружба 1 :)

MiRaCuLiX
07-03-2008, 01:53
Дружба 2 горд собственик на 164ка мястото на срещата ми допада защото съм в цариградкси комплекс гласувал съм събота зачото и двата дни съм на работа но в събота свършвам в 15.00 а съм на летището така че то 15.12 мин съм на збирката :) :drums:

lgancho
07-03-2008, 23:07
Като гледам досега какви са резултатите едва ли ще се намерят още трима души дето да искат да е в Неделя, така че срещата ще се проведе в Събота, от 15:00 на уговореното място. Няма да има проблем ако някой закъснее малко, все ще има за какво да си приказваме, така че ще се изчакаме :)

Walker
08-03-2008, 18:05
Срещата мина.
Поне се запознахме 4-ма алфисти :D

MiRaCuLiX
08-03-2008, 23:40
:)