PDA

View Full Version : Alfa Romeo Julieta Въпроси



Andro
08-03-2008, 12:04
Здравеите колеги :) очертава се скоро да купим една Алфа Ромео Жулиета и затова пиша... та въпросите ми са много които се пораждат в мен понеже нищо незнам за тоя автомобил ще ви бъда много благодарен ако ме насочите за какви проблеми да гледам по колата какво е характерно за нея и каде се намират например номерата на рамата и на двигателя... колата е 1984 1.6 но за какво да гледам нещо като характерни проблеми да ми кажете... Благодаря много на всички отзовали се !!! Поздрави :)

mim
08-03-2008, 17:58
Venci е твоят човек в раздела с класиките
успех :D

madboy
09-03-2008, 02:08
Да,колега и Венци ще помогне и Пешката и много други колеги и искренно ми се ще да ти кажа ДОБРЕ ДОШЪЛ сред нас , но не забравяй АЛФА РОМЕО е УНИКАЛЕН ТЕХНИЧЕСКИ И КАТО ДИЗАЙН АВТОМОБИЛ и като се има в предвид че живеем в България и за нищо няма ясни правила :evil: :evil: :evil: ,МНОГО ТЕ МОЛЯ !!!вгледай се внимателно в презозното средство което си решил да закупиш , за да не проклинаш СЪДБАТА и TRANZAXLE после !!! Иначе ,ВСИЧКИ модели на АЛФА с ДАМСКИ имена са слабост за всички ИТАЛИАНЦИ а и за много хора по света , познавачи на марката , иначе автомобилът е много хубав като модел, стига дане се е пре върнал в вторични суровини ........... :lol: :lol: :lol:

Didimihail
12-03-2008, 07:34
За номерата, ще ги снимам на мойта и ще ти ги покажа, на лесни места са (но ме подсети на ICQ или Л.С. че да не се отплесна). А иначе марката и модела си е любов от пръв поглед и завинаги. Като кола на 23 годинки няма начин да няма дефекти, но ако си решил да я стягаш няма да ти струва повече от ремонта една лада (частите са малко по-трудно откриваеми но ги има и на разумни цени). Тук има доста компетентни колеги които винаги ще ти помогнат, така че смело напред! :super: :super: :super: :super:

Didimihail
15-03-2008, 07:12
Ето къде саномерата.

jylieta2000
31-03-2008, 12:03
Колега аз карах първата Alfa Romeo-Jylietta2000 в София,каквото те интересува се обади.Продавам части за нея.
тел.0898785661
email-jylieta2000@abv.bg