PDA

View Full Version : Върос за Газов Инжекцион



Jorkkoo
10-03-2008, 18:25
Здравейте колеги! :D Един познат имаше до преди 2 седмици Алфа 164 2.0ТС с ГИ...обаче сега колата не става за нищо :frown: и съм се надъхал да му купя Инжекциона че на тоя Бензин не се издържа...моята е ГТВ 2.0ТС 150к.с. дали ще пасне на моя звяр :? Все още не знам марката на ГИ,но си я внесе готова с него... не им чаткам на инжекционите все още та си мисля...поне компютъра на инжекциона да купя,а инжектори(ако се сменят) и бутилка нови...

lord_chuldarkar
10-03-2008, 19:46
един познат със 146 ще си слага газово, но обикновено - тея в сервиза го навивали за ГИ даже изтъкнали аргумент че лесно се демонтира - това по въпроса дали може да си вземеш инжекциона от 164ката

инак мися че инжекционите са различни според цилиндрите би трябвало да пасне на твоята кола, но все пак питаи в газов сервиз където ще ти го монтират

само един въпрос - колко голяма е бутилката защото 164 е голяма кола пък ГТВто ти маи ще остане без багажник :)

hunter1989
10-03-2008, 21:45
Колега виж този линк http://stargas-bg.com/system-injection може да ти помогне

Jorkkoo
10-03-2008, 23:24
за бутилката се замислих наистина 74литра ммм без малко да я събера в ГТВ-то :lol: ;) ... мисля си за кръгла на мястото на резервната 20-25 литра повече не ми трябва