PDA

View Full Version : Уточняване на Неяснотии



p3shku
14-03-2008, 05:29
Здравеите,
съжалявам за малоумното заглавие но, малко са темите които НЕ успях да прочета за 166 и като цяло има теми за навигацията и за чеинджара които си противоречат или са неясни. Така че моите въпроси са следните: има ли фабрично чеинджър, има ли фабрично аларма, възможно ли е да има нави без да има дисково у-во отзад в багажника. Във Вантотрейд трябва ли да си с час и колко струва диагностиката и какво включва. Не един търговец ми е предлагал кола 2000 година с двг 140 коня има ли такъв? Не излизат ли след 2001 година? Може ли един линк към саита кадето се проверява VIN#. Благодаря ви предварително и се надявам скоро да съм един от щастливите притежатели на 166.

code
14-03-2008, 12:50
Здравеите,
съжалявам за малоумното заглавие но, малко са темите които НЕ успях да прочета за 166 и като цяло има теми за навигацията и за чеинджара които си противоречат или са неясни. Така че моите въпроси са следните: има ли фабрично чеинджър,
ЕКСТРА!
има ли фабрично аларма,
ЕКСТРА!
възможно ли е да има нави без да има дисково у-во отзад в багажника. НЕ!
Във Вантотрейд трябва ли да си с час и колко струва диагностиката и какво включва. Не един търговец ми е предлагал кола 2000 година с двг 140 коня има ли такъв?
ИМА ДИЗЕЛ 2,4! Не излизат ли след 2001 година? Може ли един линк към саита кадето се проверява VIN#. Благодаря ви предварително и се надявам скоро да съм един от щастливите притежатели на 166.
На каквото можах отговорих :)

RoMAN
14-03-2008, 13:35
http://vin.alfaromeo-bg.com/

gigi
14-03-2008, 21:17
Навигация без диск отзад няма, телефона, навигацията и чейнджъра са според изпълнението или по поръчка, алармата е по поръчка. Мойта например е най високото изпълнение има абсолютно всичко каквото се сети човек, но няма аларма и то по точно сирена и музиката е по простата с 8 колони вместо с 10 :?