PDA

View Full Version : Въпрос за подходящо CD и малко за пищялки ...



mi6onski
17-03-2008, 20:38
Абе гледах долната тема,ама и аз викам да напиша една :oops:
Значи какво според вас трябва да е едно CD за колата от подписа..
Аз съм на мнение,че трябва да има дистанционно, да свети в зелено(може и само копчетата), да може да захрани с добър звук и 8-те колони, да има вид подходящ за колата и да е надеждна марка и основното да не е много пари :wink:
Другото абе тези пищялки станаха цяло приключение при мен, не мога да ги накарам да проработят и това си е :shock:
Пробвах с различни Cd-та гледах буксите дали са в ред направени, дали са свързани, остана ми само да свалям цялата кора,за да ги гледам и евентуално да купувам нови :? , ако това се налага добре, но кажете съвет какви да си взема,че да влизат там вътре и да работят :?:
и преди съм пускал подобна тема, но не в този раздел и може би поради тази причина не ста ми отговорили :P

fosil
17-03-2008, 22:31
Не си взимай JVC последно ми изгоря крайно стапало и не важало гаранцията ако не пазиш касов бон.Познай защо(бъгави са) :) успех

ShoxXx
18-03-2008, 00:29
CD не се купува според колата.
Кажи какви пари искаш да похарчиш и това е. CD-та много иначе.
Зависи и какво искаш да постигнеш.

Sergey_gigov
18-03-2008, 13:20
CD не се купува според колата.



ъъъъъъ :gruebel: може ли да не се еъглася с тебе ?

ShoxXx
18-03-2008, 13:31
Не! :wink:

mi6onski
18-03-2008, 17:19
ми не много искам прилична музичка заделям нещо около 160 пари
абе най-добре да купя на некой от форума,ако реши да си го сменя
не искам да постигам върхове с музичката,но имам задни Sony на кората,които свирят доста над възможностите на обикновенните колони в колата :P

Sergey_gigov
19-03-2008, 02:07
Не! :wink:

не не ма не е така :wink:

ShoxXx
19-03-2008, 13:57
Е ти си го избирай по колата, хората които разбират ще си го избират по други критерии.

mi6onski
19-03-2008, 14:36
за при мен някакви препоръки имате ли :wink:

ShoxXx
19-03-2008, 14:38
За тия пари евентуално да изчакаш някой запазен втора ръка малко позлван да изскочи, защото нищо ново няма да те задоволи. :wink:

mi6onski
19-03-2008, 22:31
мхм :P едно момче продава едно Sony някакво добро изглежда,ама като не мога да го видя по снимки не ми се дават пари :wink:

Sergey_gigov
20-03-2008, 09:38
Е ти си го избирай по колата, хората които разбират ще си го избират по други критерии.

и по кои критерии ще си го изберат ,като са ти казали че имат някакви изисквания ?
нали за това има толкова много мотели,цветови решения ,дизайнерски изпълнения , съответно и в звучене са толкова различни .