PDA

View Full Version : Климатроник



GOROTO
17-03-2008, 22:19
Проблеми в системата

GOROTO
17-03-2008, 22:20
Наскоро си взех 166-ца TS, нещо ми падна акумулатора и като го смених цялата система на климатроника спря да работи, като на дисплея при натискане на позицията "CLIMA" се изписва "Momentary connection with climatronic system faulty" (или нещо подобно). Някой може ли да ме посъветва от какво може да се е породило това и евентуално как и къде може да се оправи. Предварително ви благодаря, маниаци!

code
17-03-2008, 22:48
На мен ми изписа това съобщение като ми запецна ключа на положение "стартер" покарах малко и стартера ми стана на динамо :twisted: Възможен проблем в клемореда.

GOROTO
18-03-2008, 08:55
"isoiso" мерси, само не разбрах дали от самосебе си ли се е оправил или трябва нещо да се пренастройва по системата. Понеже гледам че си с инжекцион, пък и аз съм се замислим, дай малко съвет, доволен ли си и къде я слага. Byu
.

code
18-03-2008, 09:27
Съобщението ти показва, че за момент до климатика са прекъснати тоците, откъде как само може да се гадае. ГИ си е ок слагай смело.

dakata
18-03-2008, 18:24
Пич,аз го имах същия проблем.При мен се оказа лоша връзка(комуниказия)м/у копчето и вентилатора т'ва ми казаха в алфа сервиза от там отидох при хора дето разбират от жички казах им к'ва диагноза са ми поставили и след 1 час вече работеше.Обясниха ми,че някъде на майната си имало куплунг който правел проблемаций и за това направо пуснали нов кабел :D Цялото удоволствие ми струваше 15лв