PDA

View Full Version : ALFA 166 DVD



bobbybg75
20-03-2008, 23:13
http://www.youtube.com/watch?v=RyJa26ko ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=RyJa26koGxM&feature=related)

bobbybg75
20-03-2008, 23:16
http://www.youtube.com/watch?v=_mX_d22o ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=_mX_d22ot2s&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=3DfrPs4N ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=3DfrPs4NmIU&feature=related)
http://www.youtube.com/watch?v=GZjK8IPK ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=GZjK8IPKhNo&feature=related)

ДА ВИДИМ СЕГА КОЙ ПЪРВИ ЩЕ СЕ СПРАВИ С ТОВА ?

nvladev
22-03-2008, 00:59
Някой да каже как става това чудо, и колко струва........................,

RoMAN
22-03-2008, 01:07
Ми двд-то може примерно се сложи долу в жабката, но си е много неудобно...Лично аз ще си го сложа в горната жабка, която е над духалките. Развих и болтовете, изкарах я и дадох на едни момчета, които се занимават с такива неща да ми направят това на снимката. А колкото до свързването с монитора, попиах ги и казаха, че би трябвало да може, но този монитор си е стар и няма добра разделителна способност също така е прекалено малък и незнам какво ще се гледа на него и няма да се вижда чак толкова качествено така, че по добре отделен монитор пък и така ще можеш един ден да си го прибереш за следващата си кола, а не да оставяш (направени екстри, които пари ще ти струват) за следващия собственик. Идеятя е тази жабка да се оформи и направи, че да се напасне плейъра, не знам с какъв материал се прави беше нещо бяло и твърдо, нещо като гипс и най накрая се тапицира и напасва. За цена ще разбера, когато ми е готово.

TaNo
22-03-2008, 07:36
Connor тва дет си решил да го правиш е страхотна идея, само им следи работата да не ти приебат горната жабка, кви са тея добри ли са ? Ще очаквам с нетърпение да споделиш снимки как е станало и като цена колко са ти взели :) Въртяха ми се идеи за нещо такова по едно време ма ся разходите с две Алфи ни са по-големи :lol: и ша вида по на татака :D

code
22-03-2008, 08:05
Абе втори дисплей ми се вижда малко . . :? че и стърчащ в нищото, не ми харесва :roll:

RoMAN
22-03-2008, 11:24
TaNo Разбират си момчетата от работата, почти цяло Русе при тях си слага музиката и работят качествено не са хаяри. И вече няма нужда да се притеснявам дали ще направят нещо на жабката, тя вече е готова даже, само остава да я тапицират и да ми я сложат и свържат музиката ( 4 колонки по 100W, 4 канален усилвател и един събуфер 1000W, културна музика не е много, но за мен е добре) Само дето сега нямам време да отида да ми свършат тази работа понеже наскоро имах удар и съм оставил да ми правят калника и джантата, пък когато е готово ще кача снимки :wink: И между другото забравих да отбележа, че това което на мен са ми направили е малко по различно тука забелязваш ли как е преместил духалките от горната част на джама чак долу пред панела на плейера, аз мойте горе съм ги оставил.

isoiso ако държиш на качество това е варианта...Ама не знам какво ще гледаш долу на тоя монитор също така четох някъде тука из форума, че алфите без навигация нямали видео вход и за да може на този монитор да тръгне нещп трябва да ти се прави и видео вход....Дълга и широка става, а и не знаеш от толкова човъркане какво може да ти направят.

nvladev
22-03-2008, 17:51
Ми двд-то може примерно се сложи долу в жабката, но си е много неудобно...Лично аз ще си го сложа в горната жабка, която е над духалките. Развих и болтовете, изкарах я и дадох на едни момчета, които се занимават с такива неща да ми направят това на снимката. А колкото до свързването с монитора, попиах ги и казаха, че би трябвало да може, но този монитор си е стар и няма добра разделителна способност също така е прекалено малък и незнам какво ще се гледа на него и няма да се вижда чак толкова качествено така, че по добре отделен монитор пък и така ще можеш един ден да си го прибереш за следващата си кола, а не да оставяш (направени екстри, които пари ще ти струват) за следващия собственик. Идеятя е тази жабка да се оформи и направи, че да се напасне плейъра, не знам с какъв материал се прави беше нещо бяло и твърдо, нещо като гипс и най накрая се тапицира и напасва. За цена ще разбера, когато ми е готово.
И аз чакам снимки от твоята! :wink: :wink: :wink:

leketo84
22-03-2008, 19:46
Кажи колко пари струва това удоволствие и къде да отидем за монтаж ? Много е яко просто глезотия голяма !!! :roll:

RoMAN
22-03-2008, 19:49
Еми виж сега не знам колко точно ще е, но ми казаха най-много 250 лв. с изработката на това нещо + целия монтаж на музиката, ще се пазаря и за по-малко. Пък за място къде го правят от Русе ли си, че да ти кажа... Защото за друг град не знам. Но след, като тук могат и на други места ще могат.

leketo84
22-03-2008, 20:48
Лошо от София съм но ще намеря майстор а ти като свършиш с монтажа ще ни я покажеш ! 8)

Joro 166
23-03-2008, 22:44
ОТКАКТО СЪМ РЕГИСТИРАН ТУК НЕ МОЖАХ ДА ПРИКАЧА НИТО ЕДНА СНИМКА!С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ВИ ПУСНАЛ СНИМКИ НА МУЗИКАТА В МОЯТА КОЛИЧКА НО НЕСЕ ПОЛУЧАВА. АКО ИСКАТЕ ДА ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА Л.С. И СРЕЩА НЯКЪДЕ В ЛЮЛИН.
ИЗРАБОТКА СТОИКА ДВД 300 ЛВ
МОНТАЖ НА ВСИЧКО АЗ
СВЪРЗВАНЕ НА ОРИГИНАЛНАТА МУЗИКА КЪМ НОВАТА АЗ
ОБЩТА СТОЙНООТ НА МУЗИКАЛНАТА ДОБАВКА
УСИЛВАТЕЛ 500 ЛВ
УСИЛВАТЕЛ 400 ЛВ
КАБЕЛИ + 130 ЛВ
ГОВОРИТЕЛИ ВРАТИ 320 ЛВ
ДВД PIONEER 1750 ЛВ
2 БР. 12" PIONEER В БАГАЖНИКА 280ЛВ
КУТИЯ 60ЛВ
ТЕПИХ 20
ДРУГИ 100ЛВ

СКОРО ЩЕ ИМА И ПРОМЯНА В БАГАЖНИКА ЩЕ ИМА МАЛКО ИЗГРАЖДАНЕ И ПРЕМАНВАНЕ НА ОРИГИНАЛНИТЕ КОРИ

RoMAN
23-03-2008, 22:51
Говорители 320 лв за всички врати ли? и по колко W? Кабелите от злато ли са направени, че 130 лв.?

EMo0o
23-03-2008, 22:56
ОТКАКТО СЪМ РЕГИСТИРАН ТУК НЕ МОЖАХ ДА ПРИКАЧА НИТО ЕДНА СНИМКА!С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ВИ ПУСНАЛ СНИМКИ НА МУЗИКАТА В МОЯТА КОЛИЧКА НО НЕСЕ ПОЛУЧАВА. АКО ИСКАТЕ ДА ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА Л.С. И СРЕЩА НЯКЪДЕ В ЛЮЛИН.
ИЗРАБОТКА СТОИКА ДВД 300 ЛВ
МОНТАЖ НА ВСИЧКО АЗ
СВЪРЗВАНЕ НА ОРИГИНАЛНАТА МУЗИКА КЪМ НОВАТА АЗ
ОБЩТА СТОЙНООТ НА МУЗИКАЛНАТА ДОБАВКА
УСИЛВАТЕЛ 500 ЛВ
УСИЛВАТЕЛ 400 ЛВ
КАБЕЛИ + 130 ЛВ
ГОВОРИТЕЛИ ВРАТИ 320 ЛВ
ДВД PIONEER 1750 ЛВ
2 БР. 12" PIONEER В БАГАЖНИКА 280ЛВ
КУТИЯ 60ЛВ
ТЕПИХ 20
ДРУГИ 100ЛВ

СКОРО ЩЕ ИМА И ПРОМЯНА В БАГАЖНИКА ЩЕ ИМА МАЛКО ИЗГРАЖДАНЕ И ПРЕМАНВАНЕ НА ОРИГИНАЛНИТЕ КОРИ

Нещо изродско .. :twisted:

leketo84
24-03-2008, 18:24
Жоро ако идваш в събота ще я видим всички , ако не само аз :twisted:

Joro 166
24-03-2008, 23:51
ВИСОКОЧЕСТОТНИ 2х58 (4 броя)
основни врати 4х52
чинчове 3 двойки 4 м цена за брой 39
това че се разглоивявя полувината табло и се свалят седалките и мокета корите в багажника това несе смята
един минус благодарение на 2 те 12"ки в багажника осветлението и двете микро ключета на багажника не работят.
относно неделя .... ще се видим за малко :-)

Коки
25-03-2008, 00:02
..С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ВИ ПУСНАЛ СНИМКИ НА МУЗИКАТА В МОЯТА КОЛИЧКА НО НЕСЕ ПОЛУЧАВА...

Ела на срещата в събота да я видим!

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... sc&start=0 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=20290&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Joro 166
25-03-2008, 22:59
ЩЕ ДОЙДА НО В НЕДЕЛЯ АКО СЕ ВЪРНА НА ВРЕМЕ ЧЕ ОТ ПЕТЪК СЪМ ПО БУРГАС СОЗОПОЛ ....

TaNo
26-03-2008, 07:44
Joro 166 тука можеш да качиш някоя снимка много лесно и бързо става http://www.picvalley.net/

bobbybg75
26-03-2008, 13:16
ето един вариант http://www.macpower.com.tw/entertainment/mm/mvisto

Коки
26-03-2008, 13:19
ето един вариант http://www.macpower.com.tw/entertainment/mm/mvisto

Колега, ще обясниш ли за непросветените в тази област :?: :wink:

RoMAN
02-04-2008, 17:59
Общо взето това е засега, само монитор ми остана да си взема.

RoMAN
02-04-2008, 18:01
Общо взето това е засега, само монитор ми остана да си взема.

bobbybg75
03-04-2008, 15:50
Вместо да се разваля жабката както колегата простото решение е да се свърже външен хард с вграден плайер към ics

RoMAN
03-04-2008, 16:25
Къде ще го сложиш това нещо? Второ не може да се върже да вървят образи към монитора към ICS-a защото няма видео вход. Само тези с навигация имат. Даже и да имаш такъв видео вход цветовете на този монитор са ограничени и няма да го гледаш това нещо, като хората а за субтитри да не говорим. Лесно е да приказваш на теория, вземи пробвай направи го и тогава говори, шефе.

Коки
03-04-2008, 17:07
... Даже и да имаш такъв видео вход цветовете на този монитор са ограничени и няма да го гледаш това нещо, като хората а за субтитри да не говорим...

:idea: Е ти па като ше почнеш да гледаш филми със субтитри докато караш :!: :lol: :lol: :lol:

RoMAN
03-04-2008, 18:11
А не може ли, като съм спрял да ги гледам?

Коки
03-04-2008, 18:24
А не може ли, като съм спрял да ги гледам? И защо се захвана само за това, другото не го ли прочете относно цветовете?

Защото може би не за всички са толкова важни цветовете на монитора и субтитрите и разделителната способност, поради простата причина, че не си седят в колата да гледат пълнометражни филми. Може би просто искат да си пускат клипове и нещо да мърда там за забавление докато слушат музика и вероятно биха желали да постигнат това без да префасонират таблото и да добавят още един монитор. Разни хора - разни идеали ;)

S@gittarius
03-04-2008, 21:34
За желаещите ще кажа, че може да се пусне видео на този екран, при това с достатъчно, в предвид условията, качество. ICS-а има стандартен RGB вход, независимо дали има навигация или не. Просто при наличие на навигация, този вход се активира чрез бутона NAVI и вътрешната логика. При отсъствие на навигация, трябва да се направи нещо допълнително ( 8) някои хора знаят какво 8) ) за да се включи този вход. Недостатъкът в случая е, че всички останали функции са недостъпни докато е активираН видео входа, a и звука в уредбата ще е моно. Има и вариант с монтаж на допълнителен модул в ICS-a, при който всички функции работят и може да се постигне звук 5+1, както на истинско DVD, което съм го виждал при колегите в Англия. За мое съжаление нямам достатъчно информация за втория вариант.

code
03-04-2008, 21:53
Абе ще си гледам телевизия в къщи то се е видяло
:lol:

S@gittarius
03-04-2008, 22:11
8) Въпросът не е за гледане на видео. Представи си колко mp3-ки могат да се качат на едно DVD и да си ги сменяш в движение с ... дистанционното ... 8)

S@gittarius
03-04-2008, 22:32
Пинко е показвал тази снимка, но мисля, че мястото й е точно тук и затова ще я покажа отново. Мислете си за следното ...

http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictures/unilink/IMGP7474%20(Small).JPG

... и за дистанционното 8)

RoMAN
04-04-2008, 02:11
А не може ли, като съм спрял да ги гледам? И защо се захвана само за това, другото не го ли прочете относно цветовете?

Защото може би не за всички са толкова важни цветовете на монитора и субтитрите и разделителната способност, поради простата причина, че не си седят в колата да гледат пълнометражни филми. Може би просто искат да си пускат клипове и нещо да мърда там за забавление докато слушат музика и вероятно биха желали да постигнат това без да префасонират таблото и да добавят още един монитор. Разни хора - разни идеали ;)


Ми да си купят портативен телевизор или монитор с ТВ в такъв случай.


П.С. Тия глупости дето мислите да ги правите да ви ровят из ICS-a някакви видео входове да се правят, дето ги няма разни свързвания допълнителни модули и еди си какво май-накрая ще излезе повече пари от това, което аз съм направил и най-важното незнаете кой ще бута там и какъв ще бъде крайния резултат, докато при мен мога да сваля този нов панел който съм направил за двд-то и да си сложа старата жабка обратно когато пожелая.

S@gittarius
04-04-2008, 13:17
8) По стар български обичай вместо да споделяме, почваме да си ги мерим ... 8)

Предлагам да поздравим колегата Connor за положените усилия и да насочим вниманието си в посока на КАК, а НЕ ЗАЩО. В крайна сметка всеки може да прави каквото си иска с колата си.

В допълнение на първия от вариантите, които споделих, ще кажа че не се налага да се бърка в ICS-a. Решението е много елегантно 8)

RoMAN
04-04-2008, 13:40
Намерението ми беше просто да докажа, че това е най-безопасния и нормален вариянт за качествена музика ;)

митко
04-04-2008, 13:58
8) По стар български обичай вместо да споделяме, почваме да си ги мерим ... 8)

Предлагам да поздравим колегата Connor за положените усилия и да насочим вниманието си в посока на КАК, а НЕ ЗАЩО. В крайна сметка всеки може да прави каквото си иска с колата си.

В допълнение на първия от вариантите, които споделих, ще кажа че не се налага да се бърка в ICS-a. Решението е много елегантно 8)
Колега,можеш ли да споделиш как става това да се пусне картинка лесно(имам навигация ),като се има предвид,че не търся качество на изображението.Том и Джери да пусна на децата,добре ще е.

Коки
04-04-2008, 14:25
Намерението ми беше просто да докажа, че това е най-безопасния и нормален вариянт за качествена музика ;)

Колега, не можеш да докажеш, че нещо е НАЙ, защото всеки търси нещо различно - казах ти: разни хора, разни идеали. Не се учудвай и не се дразни от факта, че един иска едно, а друг - друго.

Евала, за това, което си направил, супер е и най-важното е тебе да те кефи. На редовната среща в неделя, колегата Жоро166 доведе убавицата, на която е монтирал ДВД по същия начин като теб - можеш да видиш снимки в темата със снимките. Неговият монитор е с тъчскрийн и очевидно много го кефи. Сложил си е и усилвател и туба в багажника и вади звук-убиец. Евала и на него. Но не всеки иска това.

Аз например не бих се лишил от част от багажника и затова не ща да слагам туба, въпреки че звукът е много по-добър. Също и не искам да си слагам ДВД отгоре, защото смятам, че ще ми пречи. Ако имам ТВ и ДВД в колата, ще ги ползвам толкова рядко, колкото ползвам и интернет през ЖСМ. Ето защо, по-лошото качество на картината на монитора на ICSа ще ме задоволява напълно, както ме задоволява и качеството на интернета през ЖСМ (което не може да се сравнява с ЛАНаджийския нет на 19 инчов монитор).

Коки
04-04-2008, 14:36
ОТКАКТО СЪМ РЕГИСТИРАН ТУК НЕ МОЖАХ ДА ПРИКАЧА НИТО ЕДНА СНИМКА!С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ВИ ПУСНАЛ СНИМКИ НА МУЗИКАТА В МОЯТА КОЛИЧКА НО НЕСЕ ПОЛУЧАВА. АКО ИСКАТЕ ДА ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА Л.С. И СРЕЩА НЯКЪДЕ В ЛЮЛИН.
ИЗРАБОТКА СТОИКА ДВД 300 ЛВ
МОНТАЖ НА ВСИЧКО АЗ
СВЪРЗВАНЕ НА ОРИГИНАЛНАТА МУЗИКА КЪМ НОВАТА АЗ
ОБЩТА СТОЙНООТ НА МУЗИКАЛНАТА ДОБАВКА
УСИЛВАТЕЛ 500 ЛВ
УСИЛВАТЕЛ 400 ЛВ
КАБЕЛИ + 130 ЛВ
ГОВОРИТЕЛИ ВРАТИ 320 ЛВ
ДВД PIONEER 1750 ЛВ
2 БР. 12" PIONEER В БАГАЖНИКА 280ЛВ
КУТИЯ 60ЛВ
ТЕПИХ 20
ДРУГИ 100ЛВ

СКОРО ЩЕ ИМА И ПРОМЯНА В БАГАЖНИКА ЩЕ ИМА МАЛКО ИЗГРАЖДАНЕ И ПРЕМАНВАНЕ НА ОРИГИНАЛНИТЕ КОРИ

Да помогнем на колегата, ето снимките на неговата 166, които направих в неделя:

http://images24.snimka.bg/005498295.jpg

http://images24.snimka.bg/005498294.jpg

http://images24.snimka.bg/005498293.jpg

RoMAN
04-04-2008, 21:16
... Даже и да имаш такъв видео вход цветовете на този монитор са ограничени и няма да го гледаш това нещо, като хората а за субтитри да не говорим...

:idea: Е ти па като ше почнеш да гледаш филми със субтитри докато караш :!: :lol: :lol: :lol:

Ми като е въпрос на вкус не беше нужно да ми вменяваш какво ще искам и какво не :)

S@gittarius
04-04-2008, 23:18
[quote="S@gittarius":298ece12]8) По стар български обичай вместо да споделяме, почваме да си ги мерим ... 8)

Предлагам да поздравим колегата Connor за положените усилия и да насочим вниманието си в посока на КАК, а НЕ ЗАЩО. В крайна сметка всеки може да прави каквото си иска с колата си.

В допълнение на първия от вариантите, които споделих, ще кажа че не се налага да се бърка в ICS-a. Решението е много елегантно 8)
Колега,можеш ли да споделиш как става това да се пусне картинка лесно(имам навигация ),като се има предвид,че не търся качество на изображението.Том и Джери да пусна на децата,добре ще е.[/quote:298ece12]

Трябва да се извади ICS-a от козолата, без да се разглобява самия ICS. Трябва да се осигури достъп до съединителите му отзад и по специално черния и зеления. От единия се ползват входовете за RGB и Sync, а от другия входовете за звука и активация на входа. Както споделих по-напред в темата аудио входът е моно, но това не е голям проблем.
По-интересен е изборът на DVD плеър. Сигналът, който може да се подаде на ICS-a e RGB+Sync, което е рядкост за тези устройства. Но с преобразувател Composite -> RGB+Sync този проблем се решава. За самия плеър може да се развинти голяма фантазия, особено ако се вземе такъв с USB, MMC и т.н. ... Заедно с дистанционното това се превръща в една истинска глезотия 8) .
За сега разполагам само със схемите и желанието, но ми липсва време да го направя. Но се надявам скоро и това да намеря. Аз нямам навигация и съм търсил решение за моята ситуация. Но тъй като навигацията има отделен RGB вход, който е независим от този, за който говоря съм сигурен, че няма проблем да се реализира и при наличие на навигация. Но пак ще повторя, че активирането на TV входа изключва останалите визуални функции на екрана, докато TV входа е активен.
А относно притесненията за цветовете, то това си е true colour дисплей. Погледнете си емблемата при пускане на ICS-a и няколкото филмчета във Vbox7 8).
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.

митко
06-04-2008, 14:14
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.
Ако може,схемите ще съм благодарен!

JK
06-04-2008, 18:07
[quote="митко":3qq48wvs][quote="S@gittarius":3qq48wvs]8) По стар български обичай вместо да споделяме, почваме да си ги мерим ... 8)

Предлагам да поздравим колегата Connor за положените усилия и да насочим вниманието си в посока на КАК, а НЕ ЗАЩО. В крайна сметка всеки може да прави каквото си иска с колата си.

В допълнение на първия от вариантите, които споделих, ще кажа че не се налага да се бърка в ICS-a. Решението е много елегантно 8)
Колега,можеш ли да споделиш как става това да се пусне картинка лесно(имам навигация ),като се има предвид,че не търся качество на изображението.Том и Джери да пусна на децата,добре ще е.[/quote:3qq48wvs]

Трябва да се извади ICS-a от козолата, без да се разглобява самия ICS. Трябва да се осигури достъп до съединителите му отзад и по специално черния и зеления. От единия се ползват входовете за RGB и Sync, а от другия входовете за звука и активация на входа. Както споделих по-напред в темата аудио входът е моно, но това не е голям проблем.
По-интересен е изборът на DVD плеър. Сигналът, който може да се подаде на ICS-a e RGB+Sync, което е рядкост за тези устройства. Но с преобразувател Composite -> RGB+Sync този проблем се решава. За самия плеър може да се развинти голяма фантазия, особено ако се вземе такъв с USB, MMC и т.н. ... Заедно с дистанционното това се превръща в една истинска глезотия 8) .
За сега разполагам само със схемите и желанието, но ми липсва време да го направя. Но се надявам скоро и това да намеря. Аз нямам навигация и съм търсил решение за моята ситуация. Но тъй като навигацията има отделен RGB вход, който е независим от този, за който говоря съм сигурен, че няма проблем да се реализира и при наличие на навигация. Но пак ще повторя, че активирането на TV входа изключва останалите визуални функции на екрана, докато TV входа е активен.
А относно притесненията за цветовете, то това си е true colour дисплей. Погледнете си емблемата при пускане на ICS-a и няколкото филмчета във Vbox7 8).
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.[/quote:3qq48wvs]

А как става превключването между картината на двд-то и стандартните показания на дисплея. Може би като се пусне двд-то автоматично се пуска на дисплея и картината от него ?

S@gittarius
06-04-2008, 21:07
[quote="S@gittarius":2q0nv7np]
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.
Ако може,схемите ще съм благодарен![/quote:2q0nv7np]
Дай някакъв адрес.

S@gittarius
06-04-2008, 21:20
А как става превключването между картината на двд-то и стандартните показания на дисплея. Може би като се пусне двд-то автоматично се пуска на дисплея и картината от него ?
Има два начина да се постигне това: - механично, с превключвател, който да подаде маса на един от входовете. Ето пример за този вариант (http://www.youtube.com/watch?v=RyJa26koGxM&feature=related)
- автоматично при включване на плеъра За сега не съм виждал втория вариант реализиран, но знам как може да се направи. Живот и здраве, ако го реализирам, ще споделя как става.

митко
07-04-2008, 13:10
[quote="митко":219xibz8][quote="S@gittarius":219xibz8]
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.
Ако може,схемите ще съм благодарен![/quote:219xibz8]
Дай някакъв адрес.[/quote:219xibz8]
europa_d@abv.bg
:!:

S@gittarius
07-04-2008, 16:48
[quote="S@gittarius":7w230ac4][quote="митко":7w230ac4][quote="S@gittarius":7w230ac4]
Мога да ти пратя схемите, за които споменах.
Ако може,схемите ще съм благодарен![/quote:7w230ac4]
Дай някакъв адрес.[/quote:7w230ac4]
europa_d@abv.bg
:!:[/quote:7w230ac4]
Имаш ЛС

leketo84
07-04-2008, 21:50
Момчета скоро и аз ще се подновя с нещо такова само да разбера точно как става да не се объркат нещата !!! 8)

kartell
25-05-2008, 19:27
S@gittarius Ако можеш да ми пратиш и на мен схемите. Благодаря предварително!

grdwise@gmail.com

BOXER_33_PLD
07-08-2009, 15:58
Колеги,ако някой е успял да пусне ДВД през ICS нека ми пусне схема или някаква детайлна информация как става тая работа.
Решил съм да го направя,имам навигация (която естествено не ползвам)имам приятели които доста разбират от електроника и ще ми помогнат.
мейла ми е:

stoyan.tanev@liebherr.com

lennox
21-08-2009, 19:12
става въпрос за алфа 166,значи вечерта запалих колата,светнах фаровете,но таблото не ми светна (обортомера и километража) нито копчетата където е дисплея,а самия дисплеи си работи само климатроника неиска да тръгне,фактически самите копчета за него,а на радиото си работят,така че ако някои има някои някаква идея ще съм му много благодарен

ACEHOB
22-08-2009, 01:21
Под кормилото бушоните. Някой е изгорял - провери ги.