PDA

View Full Version : Това Фиорела що за фирма е?



virusalfa
30-08-2005, 19:23
по окачването:
1. Предна стаб. щанга - 300лв - оригинална; продават се и само тампони за нея по 12лв (цената 300лв е от алекс ауто, тампоните - от магазина на Стамболийски) - смяната е скъпа, шото се сваля целия преден мост ;

2. Предни долни носачи - Фиорела - 222лв единия (от Т&Н) оригиналнтие са по 400-450 зависи откаде ги вземеш

3. задни напречни носачи - те са само оригинални - 72 и 69 лв - къс и дълъг - цената е от Т&Н кар, но и на другите места е подобна
4. амортисьори - предни - рециклаж - 120лв - от Т&Н; - оригинални нови - 250лв - цената е от ауто италияТова Фиорела що за фирма е? Текнорот,терски носач е 225лв,не разбирам колко е италиански Фиорела,Името мяза на сладолед по-скоро :spiteful:

valjo
31-08-2005, 11:39
Това Фиорела що за фирма е? Текнорот,терски носач е 225лв,не разбирам колко е италиански Фиорела,Името мяза на сладолед по-скоро :spiteful:
:screwy: :screwy: :screwy:
сигурно си пропуснал да забележиш, че тук се говори за 156ца ? а не за 164/Крома ???

па като не си виждал такова нещо, па не се обаждай, бе да му се не види :smackbum: затвори я таа уста... :stumm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

аз тия неща дето съм ги описал, съм ГИ ПЛАЩАЛ и съм видял на всяко от тях кво му пише на етикета, capisci ?!?

virusalfa
31-08-2005, 11:41
Това Фиорела що за фирма е? Текнорот,терски носач е 225лв,не разбирам колко е италиански Фиорела,Името мяза на сладолед по-скоро :spiteful:
:screwy: :screwy: :screwy:
сигурно си пропуснал да забележиш, че тук се говори за 156ца ? а не за 164/Крома ???

па като не си виждал такова нещо, па не се обаждай, бе да му се не види :smackbum: затвори я таа уста... :stumm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

аз тия неща дето съм ги описал, съм ГИ ПЛАЩАЛ и съм видял на всяко от тях кво му пише на етикета, capisci ?!?и аз за 156 думам,бе,гуле!!!Дека ти е акъло?

valjo
31-08-2005, 11:44
Това Фиорела що за фирма е? Текнорот,терски носач е 225лв,не разбирам колко е италиански Фиорела,Името мяза на сладолед по-скоро :spiteful:
:screwy: :screwy: :screwy:
сигурно си пропуснал да забележиш, че тук се говори за 156ца ? а не за 164/Крома ???

па като не си виждал такова нещо, па не се обаждай, бе да му се не види :smackbum: затвори я таа уста... :stumm: :rtfm: :rtfm: :rtfm:

аз тия неща дето съм ги описал, съм ГИ ПЛАЩАЛ и съм видял на всяко от тях кво му пише на етикета, capisci ?!?и аз за 156 думам,бе,гуле!!!Дека ти е акъло?
Моя си е там, обади се на Т&Н и питай за долни предни носачи на 156ца
и ги питай ква марка са, и тогава ше видим дали е сладолед или перилен препарат !
както вече казах, Фиорела е марката, и такива сме купували и аз и Пух и Еньо и Гиги и кой ли още не, и никой не си е изпрал дънките с тех още !
са разбра ли кво имам предвид

virusalfa
31-08-2005, 11:48
Аз почвам от утре да продавам носачи Фиорентина-печатниците бачкат,ще напечатам ебати опаковката :lol:А, Вальо,дай уеб-адреса на Фиорела да я видя аз тая китайска фирмичка!

pr_00f
31-08-2005, 11:58
Малееее , вие двамцата сте най- здравите оффтопикджии :P
А темата е готова направо за "общи приказки"

търтей
31-08-2005, 12:00
м аз за фирма не знам
Fiorella е римската богиня на цветята :drums:

пак сте прекалили с евтината шльокавица
:wein:

valjo
31-08-2005, 12:10
м аз за фирма не знам
Fiorella е римската богиня на цветята :drums:

пак сте прекалили с евтината шльокавица
:wein:
ахам
това че търтея и вируса не я знаят, автоматично я превръша в ...
перилни и други препарати ;)
ммдам
"те такоо животно нема" - особено шом я го незнам
а тия 10 коли само от нашия клуб дето вече имат такива компоненти по окачването - те просто НЕ СЪЩЕСТВУВАТ ;)

ахам ....

valjo
31-08-2005, 12:17
мнения от няколко човека, които са слагали
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2712
без да броим рент-а-кар-ите на Еньо, 155цата на Пух и още ... и така

перем де , нема ниско

virusalfa
31-08-2005, 13:16
А бе затова има сума ти марки-всеки да слага това,кое му душа сака....ама да се кълнеме тука.....Вальо,ше ти опиням ушите :lol: