PDA

View Full Version : Джанти от Браво на Алфа 75



kolioto
23-03-2008, 12:11
Джанти от Фиат браво дали им съвпада централния отвор с този на 75? И 2 те коли са с по 4 отвора на джантите.

Mury
23-03-2008, 13:25
Би трябвало да станат :wink: :wink:

madboy
23-03-2008, 22:16
Джанти от Фиат браво дали им съвпада централния отвор с този на 75? И 2 те коли са с по 4 отвора на джантите. Колега , отпред може и да паснат но отзад без да се престържат ми се струва че няма да мине номера :frown:

Venci
24-03-2008, 03:15
Нито отпред, нито отзад. Преди време като се опитах да сложа на Джулиетата джанти от 155 се яви този проблем. Разликата в централните отвори е малка, но я има. Естествено че можеш да я изнасилиш да я стегнеш джантата с гайките. Но после свалянето ще е адската мъка!!! Най- добре е да се престържат на струг. Други начини също има, свързани с пили за метал и доста търкане. Има едни шкурки за бормашина, но трябва да се внимава, все пак е добре централният отвор да не е на криво или да е прекалено по-голям.

rammstein4o
24-03-2008, 11:39
Естествено че можеш да я изнасилиш да я стегнеш джантата с гайките. Но после свалянето ще е адската мъка!!! Най- добре е да се престържат на струг.

Това да не го разбра след работата по мойта кола :wink: :lol:

Venci
24-03-2008, 12:01
Твоята след малко ще яде шутовете и чуковете за да сваля джантите и ще им пусна една шкурка да не виеш като вълк някъде, ако спукаш гума :mrgreen: .

RaIDeR
24-03-2008, 18:59
Аз си взех оригиналните от 145/146 отворът им е точно 58 мм.
но на 33-ката нестават трябва да са 59 мм. 1мм обаче бърка !
Както каза колегата вкарах една притегнах я сичко супер и чяк след тва си викам то хубаво я сложих ам сега как ще я сваля , накрая с едни стеги я напънах и тя излеза операция слагане и сваляне на джанта 3ч. (взе ми здравето)! С такива приставки за дрелка нестава защото са от алуминиева сплав и замазва всичко камачета,шкурки ,единственно на фреза ще стане обаче трябвало да свалям гумите сега !
Ако има някой който знае добър стругар с по-голяма фрезичка ,
да сеобажда,че вече ми писна !