PDA

View Full Version : най-рацерската алфа



pent
02-09-2005, 11:11
Здравейте пичове,

да питам, вчера някои от вас ли беше спрял една червена алфа пред клуб Ейнджълс в Студентски град?

само да поясня.... виждал съм доста алфи, но тая беше нещо уникално. Пълен оптичен тунинг! каквото се сетите, отздад прилича на 145-ца, за каквато я помислих, но отпред беше със съвсем различна муцуна.... дори май си беше 147-ца :roll:

За съжаление бях много пиян за да за помня нещо повече. Питам ако някои има нейни снимки, да й си порадвам пак на трезво?
:butt:

alf
02-09-2005, 11:18
да не една с провинц. регистрация, големи колеса и два аспуха отзад???
ако е тази на мен лично хич не ми харесва :sheep: тази домува в дружба и ше зема да я щракна някой път... :roll:

pent
02-09-2005, 11:30
Не погледнах номерата, държах гаджето за задника и вниманието ми беше на друго място :oops:
като минах покрай нея ми направи впечатление също дебелите гуми... незнам колко цола бяха ама бяха поне една педя широки! :!:

Нема как и да не кажа, от страни имаше пак некви екстри.... някакси беше по широка.

Батка, ако можеш я снимай че ме е яд че не я огледах добре! Рядко има такива коли.... пипнати :smoke:

Kostadin
02-09-2005, 11:41
Не погледнах номерата, държах гаджето за задника и вниманието ми беше на друго място :oops:

ако вървейки си по улицата срещна едновременно ALFA 156 GTA-червена (примерно) и от другата страна на тротоара се разхожда Анджелина Джоли, втората съответно ще бъде пренебрегната и въобще няма да бъде забелязана най-вероятно :wink: така, че стегни се оправдание нямаш в случая :oops: :tongue: :whistle:

MONI
02-09-2005, 11:50
http://www.remo-s.com/show/tuning_show_144.jpg

http://www.remo-s.com/show/tuning_show_158.jpg

pent
02-09-2005, 11:52
е тва е! евалата Мони! супер си пич, направи ми деня! осмисли ми петъкът! :clapping: :bounce8:

рали
02-09-2005, 12:00
само оптика и не върви видях я на божурище и загря колегите щъкаха като врабченца около нея имаше 1.5 пара

valjo
02-09-2005, 12:09
то кво да и върви, тя май е 1.4 ТвинСпарк ....

да не говорим че на мен яко ми грознее...
няма нишо което да искам да имам на мойта примерно ..... :noooo:

alf
02-09-2005, 12:09
да таз ма май с друга регистрация беше или може би се бъркам :roll:
нещо обаче ни ма кефи ного натруфена изглежда наживо... пиййс :holiday:

ако вървейки си по улицата срещна едновременно ALFA 156 GTA-червена (примерно) и от другата страна на тротоара се разхожда Анджелина Джоли, втората съответно ще бъде пренебрегната и въобще няма да бъде забелязана най-вероятно
стига бе братче неможе да си чак такъв фанатик ако я видя анджелина джоли :wub: наживо ще ... незнам :in_love: ще я пипна за устните мммм :sex: и ще врънкам за подпис :drool:

pent
02-09-2005, 12:15
въпрос на вкус е всичко момчета, не може обаче да не отдадем заслуженото за труда... :clapping: и старанието , пича иска да е различен и го е постигнал! :notworthy:

а доколкото за кака Анджелина... ако ви кажа че приятелката ми в момента е нейно умалено копие незнам дали ще ми повярвате :Yeeeehaaa:

което ме подсеща че трябва да й се обадя да се разберем за довечера :hump:

рали
02-09-2005, 12:16
задна гледна точка е докарана горе долу не знам само дали са истински аспусите но ми приличат на накрайници но отпред няма нищо общо с алфите липсват само светещите пръскалки но може и да ги има не бих се учудил

valjo
02-09-2005, 12:16
да таз ма май с друга регистрация беше или може би се бъркам :roll:
нещо обаче ни ма кефи ного натруфена изглежда наживо... пиййс :holiday:

ако вървейки си по улицата срещна едновременно ALFA 156 GTA-червена (примерно) и от другата страна на тротоара се разхожда Анджелина Джоли, втората съответно ще бъде пренебрегната и въобще няма да бъде забелязана най-вероятно
стига бе братче неможе да си чак такъв фанатик ако я видя анджелина джоли :wub: наживо ще ... незнам :in_love: ще я пипна за устните мммм :sex: и ще врънкам за подпис :drool:
мани ма ти батко, ГТА съм гледал и па ше гледам ....

http://yoosms.com/i/uploaded/wall/1125121281115.jpg :big_love:

alf
02-09-2005, 12:18
а доколкото за кака Анджелина... ако ви кажа че приятелката ми в момента е нейно умалено копие незнам дали ще ми повярвате
:offtopic: икзкюзми ма дай да я видиме твойта приятелка де потсни ино фото :smile:

pent
02-09-2005, 12:22
С предишното гадже направих тази грешка, пуснах нейни снимки в един форум.... и после често я срещах из интернет и по десктопите на хората :lol:
дори веднъж тя щеше да ме :laser: , отишла разбираш ли на интернет клуб, и се видяла на десктопа..... и после обяснения..... увещания....

та с тази нема да права тази грешка, поне докат сме заедно :wink:

alf
02-09-2005, 12:27
а стига бе :hmm: :rockon:
доведи я на срещата тогаз:)))
сори последен офтопик ма трябваше да си кажа :oops:

koolio
02-09-2005, 12:28
Лелееее тва животно съм го виждал сто пъти тук в Щутгарт и му имам няколко снимки на телефона, ама като нямам кабел да ги кача... ето че Мони ме изпревари. И според мен е много малиашки и с вкус направена, само да не беше тва антикрило тип "пейка". само да ви кажа, че не е правена в България, щото доста време и гледах снимките в една автокъща. Но няма значение, колата е страшна. все дебна за собственика и да му кажа за форума и за клуба, ама не мога да го улуча наблизо. ако някой ми даде визитки, мога да му оставя.

MONI
02-09-2005, 12:32
Аз мисля че е боксер.....

а иначе май ше се окаже че колегата Пент е ОТЛИЧНИК........чували ли сте го вица за Иванчо 8)

ShoxXx
02-09-2005, 12:52
Колата е на един приятел. Казва се Кристиян и много често ходи в клуб "Angels" в Ст. град.
Преди беше с двигател 1.4, но сега е с 1.5 от 33-ка. За срещите съм му казвал много пъти, но все така става, че той няма възможност.

Kostadin
02-09-2005, 13:03
да таз ма май с друга регистрация беше или може би се бъркам :roll:
нещо обаче ни ма кефи ного натруфена изглежда наживо... пиййс :holiday:

ако вървейки си по улицата срещна едновременно ALFA 156 GTA-червена (примерно) и от другата страна на тротоара се разхожда Анджелина Джоли, втората съответно ще бъде пренебрегната и въобще няма да бъде забелязана най-вероятно
стига бе братче неможе да си чак такъв фанатик ако я видя анджелина джоли :wub: наживо ще ... незнам :in_love: ще я пипна за устните мммм :sex: и ще врънкам за подпис :drool:
мани ма ти батко, ГТА съм гледал и па ше гледам ....

http://yoosms.com/i/uploaded/wall/1125121281115.jpg :big_love:
ама и вие сте едни женкари немам думи :oops: видат една готина мацка и айдееее бате
:lol:
а що се отнася за GTA-то абе вие ми го дайте пък аз ще ходя да свалям с него кака Анджелина :wub: така мисля, че е най-добре нали :whistle:

valjo
02-09-2005, 13:15
...
ама и вие сте едни женкари немам думи :oops: видат една готина мацка и айдееее бате :lol:

айде айде, и тебе те знаем :sniping:

Naso
02-09-2005, 13:15
Па таа кола е грозна... прилича яко на голф.... и сигурно върви като пежо 106 (бобо ше каже аз 1.4 боксер 145 не съм карал.. макар може би той също).... 145 си е много елегантно возило (еле па след 1999... нали Вальо) незнам кво и се кефите... ма радвайте се.... а за кака ви Ани.. хмм има и други хубави жени.. по-хубави



П.П Батко вземи я покажи тааа мома иначе ако знаеш па ние кфи сме ебали ебем и ше ебем :Р (Валжо млАкни... )

valjo
02-09-2005, 13:18
Па таа кола е грозна... прилича яко на голф....
подкрепяме ;)


145 си е много елегантно возило (еле па след 1999... нали Вальо)
абсоютно верно :rockon:


незнам кво и се кефите... ма радвайте се.... а за кака ви Ани.. хмм има и други хубави жени.. по-хубави
заеби ти таа работа :big_love:



П.П Батко вземи я покажи тааа мома иначе ако знаеш па ние кфи сме ебали ебем и ше ебем :Р (Валжо млАкни... )

па ако знаате и колко паре му е изленало на бате ви Танас, :big_money: шеше ви са прииска вас да е ебал хахах

Naso
02-09-2005, 13:28
Аз казах ли ти да мълчиш бе.... фесто се не брои.... па и там верно момата си беше згодна.... не се фалиииме само

Bobo
02-09-2005, 16:01
Аз казах ли ти да мълчиш бе.... фесто се не брои.... па и там верно момата си беше згодна.... не се фалиииме само

Да бе нали вчера я фанах с един див селянин тип "потен тракторист" тая твойта. А и е станала по-дебела от тебе :picnic: а самочуствието и е колкото на вас двамата с григор килограмите на едно :bouncing_smiley:

За колата беше 1.3 боксер (сега незнам) вътре си е евтин таралясник отвънка нема да изказвам мнение има достатъчно.

Миналата седмица го видях пича на едно кръстовище и каза че е почнала да харчи повече масло отколкото бензин незнам с кой двигател :prescription: ма кат знам кой я караше преди тва ... :stumm:

Naso
02-09-2005, 16:07
Хмрррррр момата вече не е МОЙТА от има нема бая време... ко ще и 2 тона да става... ебал съм я (докат фащаше око... има из некоя от темите за феста снимков матрял)... а за трактористе... е па то ако на къро нема... ЕГА и е кеф :)

pent
02-09-2005, 16:21
Насо и аз съм на същия принцип , ебеш-бегеш :go:
хахахаха :-) тва ми е любима реплика 'нали съм те ебал ма' :-))))

и не се дразни от коментарите за трактористите.... нали са след теб ;-)

Naso
02-09-2005, 17:36
За къф ма земаате вие бе... яз не бегам... ма това е друга тема...

stefi
04-09-2005, 18:30
http://images02.snimka.bg/000064660.jpg

Lucky
07-09-2005, 15:50
:party: Ауууууууууууууууууу туй по зле от онуй :wink:

BatVas
07-09-2005, 16:14
Е това последното ме кефи и мен!!!

Venci
08-09-2005, 09:25
На мен червената 145-ца не ми харесва. Някак си са се престарали и ми е много трудно да я възприема най-вече отпред и отзад. А тази 156-ца :priest:

stefi
21-09-2005, 22:53
http://stefialfa.hit.bg/ddddddddd.jpg

modena360
21-12-2005, 20:27
Да, виждал съм тая Алфа в Пловдив.
Ужасна е!

Z:)m
22-12-2005, 16:06
Колата е на един приятел. Казва се Кристиян и много често ходи в клуб "Angels" в Ст. град.
Преди беше с двигател 1.4, но сега е с 1.5 от 33-ка. За срещите съм му казвал много пъти, но все така става, че той няма възможност.

...а този Кристиян, не караше ли по-преди една червена 155'ца 1.8TS?! ако е същия де, защото този, за когото аз се сещам имаше мерак да си взима Audi A4, а беллисимата да я продава...

Norton
05-01-2006, 18:44
Тая 145-ца е разработка на "Valsport" - Пловдив, и не е една, а са повече 8) . Допреди около месец една с пазарджишка регистрация, кофти кафяв металик :paddle: , се продаваше в един автосалон до хотел SPS тука. Качеството на изработка беше добро, ама с тоя цвят :censored:

mladej_it
06-01-2006, 23:09
Ей таз така обсъждана алфа!! то не бяха легенди ,то не бяха работи,то накрая 3-такива се оказаха ли, колко ли!?аз съм виждал тази или едикоя си там на слънчев бряг преди 2-3 години .някой някой път беше писъл че я кара неква варненка и накрая кат я видех отблизо и на свтетло на жабурище направо увехнах, много куца изработка и ДВГ 1.4 на 100%.

А относно обръщането заради мацка ако е некоя натоКана баба алфа или ланчия :wub: :bowdown: ще си спестя гледката на мацката (чак на Джоли не щото ми е любимка и ако я видя ше се превърна на кумчо вълчо с изплезения език от Уот Дисни)

SFINKS
08-02-2006, 16:25
Батка тая дето си я видял в Сл Бряг само за инфо е на Братя Диневи само за инфо едни от най-богатите хора в България и само за инфо е 2.0 тс тунингована

Mury
08-02-2006, 16:45
Аз пък съм виждал в Сл.Бряг точно тази грозна с 1.4 боксер мотор

Kuku
08-02-2006, 16:52
Аз пък съм виждал в Сл.Бряг точно тази грозна с 1.4 боксер мотор
Даже се продаваше по едно време :roll: 1.4 боксьор :roll: грозотия :!:

Mury
08-02-2006, 16:56
Че е 1.4 боксер нема лошо ма беше ужасна наистина :no_no_no: :bash: :bangin:

Quadrifoglio
08-02-2006, 17:56
Батка тая дето си я видял в Сл Бряг само за инфо е на Братя Диневи само за инфо едни от най-богатите хора в България и само за инфо е 2.0 тс тунингована
Това кой ти го каза?

santo_traficante
08-02-2006, 17:59
????? ??? ???? ?? ? ????? ? ?? ???? ???? ?? ???? ? ?? ????? ?????? ???? ?? ???? ???? ?? ???-???????? ???? ? ???????? ? ???? ?? ???? ? 2.0 ?? ???????????
????? ?????????? ?? ?? ????? ??? ??? 145??:)????? ?? ????? ?????? ????......:)
________
Rhode Island Medical Marijuana (http://rhodeisland.dispensaries.org/)

Rado_G
11-03-2006, 10:18
Батка тая дето си я видял в Сл Бряг само за инфо е на Братя Диневи само за инфо едни от най-богатите хора в България и само за инфо е 2.0 тс тунингована

Беше на братя Диневи доста отдавна. После на един приятел шефа му си я купи за 10 000 лева от тях.Той има разни обекти из слънчев бряг и се мотаеше там с нея иначе е пловдивчанин. След тва риятелката му я караше и *** майката на броните и на сичкото после мй блокираха двигателя а сега незнам къде и на кой е тази кола. Само за инфо! :)

pearl
14-03-2006, 23:56
Пич не прекаляваш ли малко с твоите приятелки?На мен ли4но ми се струва 4е се изтъкваш и хвалиш.А дали изобщо си струват ''рекламите''? :big_wink:

Bobo
14-03-2006, 23:59
Абе в едно съм сигурен колата не беше 2.0 ТС 100% виждал съм я и от вътре и от вън даже я имам снимана :!: :idea:

ZoE23
05-04-2006, 23:24
ТаЗи беше пловдивска,но се отарваха от нея :laughing1: И мисля 4е беше 90 коня:)