PDA

View Full Version : Ориентировъчна бройка за посетителите на Пролетният Събор?



AlfaRomeo
30-03-2008, 23:26
Бих искал хората,който имат желание да отидат.Да напишат колко човека са.
Зада знаем,горе долу бройката на желаещите да посетят мироприятието.

gigi
31-03-2008, 00:50
По принцип всичко ОК, но мисля че трябва някаква по твърда дата да се реши и така повече хора ще знаят със сигурност :roll:
Иначе аз съм на събор 8) 8) да се надяваме.....
Така малко ъпдейт, още 2 местенца за сега от мойта група демек общо 3

proper
31-03-2008, 00:56
По принцип всичко ОК, но мисля че трябва някаква по твърда дата да се реши и така повече хора ще знаят със сигурност :roll:
Иначе аз съм на събор 8) 8) да се надяваме.....

100% съгласен.
Няма как работещи и ангажирани хора да кажат 100% ДА преди да се знае дата Точна.

Иначе аз съм там да сме живи и здрави :)

KGB
31-03-2008, 01:00
Ние за сега сме 2...тия дни ще знам и за другите.

Важно е да се знае ориентировачна бройка....

пс: Относно датата тия дни и тя може би ще е известна...както и "избора" за хотел....тоест имаме шанс за един два хотела....

cvetelin
31-03-2008, 08:15
пуснете анкета... няй лесно ша стане...
само с да и не ....

KGB
31-03-2008, 12:11
Ние като сме 2 или 8 човека....как да гласувам 8пъти Да :(

odisey
31-03-2008, 16:02
АЗ АЗ АЗ :))

mim
31-03-2008, 16:55
аз 2 броя :D

vlado_gg
31-03-2008, 17:08
аз ще дойда засега сам.ако намера някоя другарка ще я взема и нея .Ако не там ще търсим

Kuku
31-03-2008, 17:36
САМ 8)

acko88
31-03-2008, 19:02
Жалко че пропускам.... :frown:

niki-25
31-03-2008, 19:53
Ние сме 2-ма човека и като се уточни датата със сигурност ще знам дали ще идвам.

didiod
31-03-2008, 21:13
ами дайте дата иначе и аз съм За с брата ще идвам+2 алфетки

Tinoto
31-03-2008, 22:01
2ма от Варна засега.

raiders
31-03-2008, 23:47
ако не продам колата искам и аз да дойда, за сега сам :D

pent
01-04-2008, 00:10
аре да ме вземете и мене на морето :lol:

Kuku
01-04-2008, 01:25
Може да се возиш при мен - ще гледаш за ТИР-ове :lol:

Pinky
01-04-2008, 01:27
И аз съм мераклия, но май пак ще ме мързи да карам. Вярвам, ще се разберем с някого.

ne0
01-04-2008, 02:19
аз + 8

Neokill
01-04-2008, 07:24
САМ 8)

И сам войнът е войн.


Зависи от датата 2-3-4

Sergey_gigov
01-04-2008, 15:02
само кажете на коя дата ше бъде

odisey
01-04-2008, 17:11
САМ 8)

И сам войнът е войн.



В началото на 90те се мислеше по същия начин :twisted:

Kuku
01-04-2008, 17:14
Намекваш, че съ мутра-демоде? :lol:
Внимавай, да не те возя по магистралата :lol:

odisey
01-04-2008, 17:41
Като нищо :) Хем ще ти сменям ЦДтата в колата ;)

ne0
01-04-2008, 20:18
ша та возим на солниците май ;)

gigi
02-04-2008, 00:33
ша та возим на солниците май ;)
Недей че мнооо църн ше стане и ще вземе да реши някойъ че е тюлен :lol: :lol:

cvetelin
02-04-2008, 17:35
и аз ще дойда

Martino
02-04-2008, 18:34
и аз ще дойда
Дали ше си сам ааа ?

Xman
02-04-2008, 18:50
Ще дойда и аз.
Дайте дата.

tonov
02-04-2008, 22:14
И аз смятам да идвам. Само дайте дата.

emilio
03-04-2008, 10:19
Амчи и на мен ми се идва, ама ако някой каже кога и къде ще ми е по-лесно да стигна ;)

Martino
03-04-2008, 16:16
Бройте ме и мен :lol:

gallena
03-04-2008, 21:24
Ние сме двама принципно, но датата е важна

marian
04-04-2008, 20:13
И дата продьлжава да няма :roll:

J_I_V_K_O
04-04-2008, 21:09
+ мен също, само дата кажете за да си правя планове от далече

davidoff_306
04-04-2008, 22:35
Аре кажете дати да знам какво да правим.

encho
07-04-2008, 21:54
добреде аз сега неможах да разбера нито каде ще е този пролетен събор нито на коя дата. Иначе ще доида ама...............................

crazy_dude_
09-04-2008, 01:00
Нарочно забавях поста си в тази тема, защото мислех, че за толкова време ще се намери "смелчагата", който ще предложи някаква дата. Ще ме извините, ама това за мен е несериозна работа.
Сега всеки може да каже, че ще дойде, но след 2 дни, като обявите датата, някой може да има друго предвид на тази дата. Все пак не всеки планира за в бъдеще само дългокоментирания събор, нали? :)
Ако искате ме оплюйте, линчувайте, убийте с камъни...ще си позволя да предложа като евентуални дати някой от шестте почивни дни от 01.05 до 06.05, макар че се съмняват точно тогава да има толкова свободни места в хотелите.
Ще се радвам, ако друг предложи по-добра дата, но нека все пак има дата...излагаме се!

Поздрави!

proper
09-04-2008, 01:11
Нарочно забавях поста си в тази тема, защото мислех, че за толкова време ще се намери "смелчагата", който ще предложи някаква дата. Ще ме извините, ама това за мен е несериозна работа.
Сега всеки може да каже, че ще дойде, но след 2 дни, като обявите датата, някой може да има друго предвид на тази дата. Все пак не всеки планира за в бъдеще само дългокоментирания събор, нали? :)
Ако искате ме оплюйте, линчувайте, убийте с камъни...ще си позволя да предложа като евентуални дати някой от шестте почивни дни от 01.05 до 06.05, макар че се съмняват точно тогава да има толкова свободни места в хотелите.
Ще се радвам, ако друг предложи по-добра дата, но нека все пак има дата...излагаме се!

Поздрави!

няма за какво да те критикуват колега. Прав си.
Аз също съм със сериозни намерения да ходя, но докато не се знае дата е несериозно, който и да било да казва, че е сигурна бройка.......
Живота е толкова натоварен, че е добре да се знае прилично време напред датата за да може всеки да си го планира.....

Просто трябва да се вземе решение....

bvlgary
10-04-2008, 11:24
И МЕН МЕ БРОЙТЕ!
САМО ДАТА ИСКАМ, ЧЕ ДА САМ В ТЪРНОВО ТОГАВА

VAN
12-04-2008, 21:49
Дани бройте ме и мене :D
Чак сега видях темата :oops:

cvetelin
12-04-2008, 22:10
бе ние хубаво си пишем аз аз ... ама като кажат в последния момент датите и половината ша окапят... средата на април е ...

ай ако ша мислите нещо мислете... :!:

crazy_dude_
13-04-2008, 17:55
Със сигурност, при тази организация.
Когато обявят дати за следващата седмица, ще ходят на събор само тези, които са избрали датите.
От една седмица никой не беше писал в темата баси. Все пак не говорим за събор, който ще се проведе другата пролет.

fiore
14-04-2008, 20:12
Да не стане от пролетен- летен или есенен събор. иначе за бройката- участвам х2. давайте конкретни предложения за място и дата. За по голямо удобство на всички, предлагам мястото да е някаде в централна бг.

Kuku
14-04-2008, 21:00
Велико Търново - 23-25 Май :idea:

cvetelin
14-04-2008, 21:01
Велико Търново - 23-25 Май :idea:

баш по баловете ... невероятно... :shock:

Kuku
14-04-2008, 21:08
с.Връв - 6-8 Май :idea:

trouble
14-04-2008, 21:08
Велико Търново - 23-25 Май :idea:

баш по баловете ... невероятно... :shock:

Това ли е окончателната дата или сега само ориентировъчно...

davidoff_306
14-04-2008, 22:13
Абе вие знаете ли колко пари ще е хотела тогава.

crazy_dude_
14-04-2008, 22:39
В дните на баловете мисля, че не е особено подходящо. Едно, че точно тогава във Велико Търново ще е лудница, друго, че повечето хора може да са поканени за балове.

Kuku
14-04-2008, 23:02
Предлагам да направим пролетно турне :roll:
Ще се съберем доброволци и ще обикаляме всички градове на страната, ще организираме по един пролетен събор във всеки град и така на никой няма да му се налага да пътува никъде, ще е максимално удобно за всички и няма да се напъваме да мислим за нищо...
Даже мисля да организираме съборите в домовете на желаещите, за да не се налага изобщо да излизат от домовете си и да си лежат, да си гледат телевизия и да си почиват по време на събора!
Прдлагам часовия диапазон да се ограничи между 18:00ч. и 22:00ч., за да сме сигурни, че повече хора ще са си вкъщи :idea:

Моля, направете предварителен списък с желаещи за посещение и гласувайте за маршрут на "Пролетно турне по домовете" :!:

trouble
14-04-2008, 23:57
Предлагам да направим пролетно турне :roll:
Ще се съберем доброволци и ще обикаляме всички градове на страната, ще организираме по един пролетен събор във всеки град и така на никой няма да му се налага да пътува никъде, ще е максимално удобно за всички и няма да се напъваме да мислим за нищо...
Даже мисля да организираме съборите в домовете на желаещите, за да не се налага изобщо да излизат от домовете си и да си лежат, да си гледат телевизия и да си почиват по време на събора!
Прдлагам часовия диапазон да се ограничи между 18:00ч. и 22:00ч., за да сме сигурни, че повече хора ще са си вкъщи :idea:

Моля, направете предварителен списък с желаещи за посещение и гласувайте за маршрут на "Пролетно турне по домовете" :!:

Аз разбирам твоя сърказъм, но все пак .... можеше и по добра да е датата, независимо в кой град.... сякаш винаги се избира най-трудното...

Kuku
15-04-2008, 00:05
Съжалявам, ако съм обидил някого - идеята ми беше да покажа на колегите, че не в датата е проблема :roll:

fiore
15-04-2008, 01:05
кики нещо междинно може би.5-6 май - търново

marian
15-04-2008, 07:27
Аз специално на 25 сьм на бал за всяка друга дата ще присьствам

crazy_dude_
15-04-2008, 10:08
Аз специално на 25 сьм на бал за всяка друга дата ще присьствам

Точно това имах предвид, друг ще е на 24-ти, друг на 26-ти, и така...

А що се отнася до другото предложение 5-6 май...нали се сещате, че ,ако съборът е тогава остават 20дни, а до момента организацията е на нула. Прав е колегата Kuku, че проблемът не е в датата.

viki
15-04-2008, 10:34
Всъщност събор няма да има,само се пускат темички да се симулира дейност :lol:Ще има нещо като частна екскурзия -така ми се струва на мен .Със същият успех аз мога да пусна тема -"Ориентировъчна бройка за плажуване във Варна през лятото".
Хайде отганизаторите да не се правят на ущипани или на сърдити ,а да дадат малко информация !

pent
15-04-2008, 10:55
Със същият успех аз мога да пусна тема -"Ориентировъчна бройка за плажуване във Варна през лятото".

там съм! варна морето сините вълни :lol:

fiore
15-04-2008, 16:02
Всъщност събор няма да има,само се пускат темички да се симулира дейност :lol:Ще има нещо като частна екскурзия -така ми се струва на мен .Със същият успех аз мога да пусна тема -"Ориентировъчна бройка за плажуване във Варна през лятото".
Хайде отганизаторите да не се правят на ущипани или на сърдити ,а да дадат малко информация ! а има ли организатори? май никой не иска да се нагърби с организацията. симулирането на дейност е безмислена дейност. Пускането на теми от рода "колко човека ще дойдат.." без да има идея кога и къде- също. Просто се резервира нещо за някаква бройка хора за дадена дата, пуска се тема "Колко човека ще дойдат тук на тази дата" и съответно се реагира ако се съберат повече за уточняване на бройката....

Kuku
15-04-2008, 17:05
Малко по малко ще стигнем до истината... :lol:

viki
15-04-2008, 17:31
Малко по малко ще стигнем до истината... :lol:
Гледам на кафе,на карти,на боб..развалям кармична обремененост :P :lol: :lol: :lol:Кикиии подкована съм отвсякъде ! :roll2:

Kuku
15-04-2008, 17:49
Аз съм разкован, хлопа ми.... нещо :lol:

trustworthy
15-04-2008, 19:07
не виждам причина да не може да се приложи схемата от Варна миналата година:
- анкета с няколко дати и гласуване
- избор на хотел от някой от местните сектанти
- записване на резервациите за хотел и ресторант

Програмата за Варна беше абсолютна импровизация, но въпреки това мисля, че като цяло си прекарахме много добре. Това не е Италфест. Няма какво да се напъваме излишно ;)

didiod
15-04-2008, 22:11
пускайте анкета за дата,колегата AlfaRomeo е сериозен и с малко помощ ще намери приличен хотел,но колеги и ние трябва да постъпим СЕРИОЗНО и да гарантираме идването защото не е лесно да угодиш на толкова хора едновременно.Като за начало е добре да се уточни датата :wink:

emilio
16-04-2008, 10:34
Аз лично ще купя подарък на тоя дето ще угоди на всички :)
Я без спек - това да не е олимиадата - избирате хубаво място, казвате какви са цените, анкета с няколко възможни дати и ръчка :)

ludkanar
16-04-2008, 18:05
и кога е туй събитие :?:

cvetelin
16-04-2008, 21:34
и кога е туй събитие :?:

май тая година ша са почива ...
или ша кажат началото на май в посления момент..
т.е половината ша увиснат ;)

b_angelov
17-04-2008, 13:46
Ние сме 4 човека.
Като се уточни точна дата ще знаем със сигурност.

pent
17-04-2008, 15:26
такааа.... ще стане хубава среща :) търново ни чака (http://zoosviat.com/jokeoffice/wp-content/uploads/2008/04/1.jpg) :)

ludkanar
17-04-2008, 19:04
лелеееее.никви жени с нас.ше одим по мъжки-глейте кво ни чака там :metal: .поздрави

meriaj
18-04-2008, 10:28
що ли ми се струва че ,нокой никаде няма да ходи..... :?: ако се измисли точно място и конкретна дата и аз бих дошла ,ще ми е за първи път да се включа в меромпиятието,та с мажът ми ще сме двама. :lol: :wink:

crazy_dude_
18-04-2008, 11:41
що ли ми се струва че ,нокой никаде няма да ходи..... :?: ако се измисли точно място и конкретна дата и аз бих дошла ,ще ми е за първи път да се включа в меромпиятието,та с мажът ми ще сме двама. :lol: :wink:


Много си прав колега, а ако отидем, то няма да има къде да спим.
Направих си тръда да звънна в 4 - 5 хотела във В. Търново...никъде няма места през целия Май...така че искрено се надявам някой да има нещо предвид. Този събор се коментира от миналата година, а броени дни преди него, никой няма идея на коя дата ще е, и къде.

Не искам да обидя никого, но в крайна сметка, някой като се е хванал на хорото, трябва да го играе до край, не само да ходи и да раздава членски карти.
Сега сигурно много хора ще ме упрекнат, за това което написах, но държа да спомена, че съм членувал в други клубове...такава неорганизираност не съм виждал.
Успех с подготовката. :)

Kuku
18-04-2008, 12:34
Най-добронамерено ще те попитам, ти защо не го организира? :roll:

didiod
18-04-2008, 15:45
ами да, я хвърлете всичко на колегата дет му пречи организацията да види той как се организира среща за толкова хора да го видим после ква песен ще пее,ако зависеше само от колегите от Търново досега да са го организирали ,има и други пречещи фактори колега crazy_dude_

cvetelin
18-04-2008, 15:57
Най-добронамерено ще те попитам, ти защо не го организира? :roll:
че на него май не му е в задълженията да организира каквото и да било
за тва си има клуб и УС и т.н да поемат организацията на събори и фести...

Kuku
18-04-2008, 16:24
Най-добронамерено ще те попитам, ти защо не го организира? :roll:
че на него май не му е в задълженията да организира каквото и да било
за тва си има клуб и УС и т.н да поемат организацията на събори и фести...Май си се пообъркал малко :lol:

cvetelin
18-04-2008, 16:34
Най-добронамерено ще те попитам, ти защо не го организира? :roll:
че на него май не му е в задълженията да организира каквото и да било
за тва си има клуб и УС и т.н да поемат организацията на събори и фести...Май си се пообъркал малко :lol:

възможно е :lol:

ludkanar
18-04-2008, 17:00
вие па кво се карате сега!ако няма каде дасе спи по палатки в гората и тва е.тва в кръгъ на шегата но ако е хубаво времето нее лошо като вариант,немислители стига на всички да им се хареса неможе дасе делим нали затва сме клуб.ще се съобразяваме взаимно.нали колеги.поздрави

а за организацията-на колеги които си мислят чее лесно малко сасе пообаркали,тва е много трудна задачка особенно с толкова много народ,то за 20-30 човека неможеш да организараш бързо а камоли за 100-200 :?: .замислете се малко преди да критикувате

crazy_dude_
18-04-2008, 19:29
Ама чакайте малко. То всичко с времето си. Как другите клубове се организират?...пък не са по-малко хора. Сега в последния момент, и Господ не може да го организира.

На колегата, Kuku ще кажа, че съм от един месец във форума, и въпреки това се опитах. Звънях в почти всички хотели във Велико Търново. Отговорът се сещате какъв беше, покрай шестте почивни дни и баловете всичко е заето. Дори се опитах да намеря други алтернативи, като Цигов Чарк или Св. Константин, но там също нямаше едно свободно място.
Ако се беше помислило за всичко навреме, мисля нямаше да е кой знае колко трудно.
И в крайна сметка да попитам... Защо това да не е работа на клуба?...Ако си организирах частно парти, и исках вие да присъствате на него, тогава отговорността е моя по организацията.

Въпреки всичко искам да се съберем и ще продължа да търся разни решения, ако изникнат такива ще пиша тук да обсъдим, но вече съм песимист.

Поздрави :)

didiod
18-04-2008, 21:41
Мисля че засега решението е да се отложи за юни месец тоя май се оказа доста натоварен пък и ще има повечко време за организация :wink:

cvetelin
18-04-2008, 22:14
Мисля че засега решението е да се отложи за юни месец тоя май се оказа доста натоварен пък и ще има повечко време за организация :wink:

че ако е юни... ша тря го прекръстят летен събор... и след 2 месеца идва италфеста...
пък мое и да ги съчеаят за по лесно
:lol: :lol: :lol: :lol:

crazy_dude_
18-04-2008, 22:59
Мисля че засега решението е да се отложи за юни месец тоя май се оказа доста натоварен пък и ще има повечко време за организация :wink:

Мислиш ли?....чул те Господ :)
за половин година нищо не стана...да видим за 2 месеца.
При всички положения няма как да стане за май.

Yon
21-04-2008, 10:23
..... но в крайна сметка,......


За да се резервира хотел в Търново за м. Май за 40-50 човека трябва още февруари да се ВНЕСЕ КАПАРО. На теория добре, вадя от джоба 500 лв и к'вото стане... На практика обаче е друго : този ще идва оня ще идва после разни размествания бройката неизвестна нищо не е ясно за дата :!: и в крайна сметка..... тука хотелите са малко, а капризите много... Повече от 25-30 човека няма как да се съберем дори в един ресторант за м. Май.
Който иска да посети града да се обажда за 4-5-6 човека проблеми няма. За сериозни сбирки лятото е най -добре. Града е почти пуст и може да се каже ,че хотелиерите няма да ти извиват много ръцете с предварителни плащания и т.н.

cvetelin
21-04-2008, 10:37
от думите на бате Йонко следва че тая година пролетен събор няма да има 8)

Yon
21-04-2008, 11:36
от думите на бате Йонко следва че тая година пролетен събор няма да има 8)

Ако трябва ще го направим на смени :lol: :lol: 20 човека първа смяна и 20 човека 2-ра смяна :D Както едно време в пионерския лагер :)

Kuku
21-04-2008, 12:04
Ама чакайте малко. То всичко с времето си. Как другите клубове се организират?...пък не са по-малко хора. Сега в последния момент, и Господ не може да го организира.

На колегата, Kuku ще кажа, че съм от един месец във форума, и въпреки това се опитах. Звънях в почти всички хотели във Велико Търново. Отговорът се сещате какъв беше, покрай шестте почивни дни и баловете всичко е заето. Дори се опитах да намеря други алтернативи, като Цигов Чарк или Св. Константин, но там също нямаше едно свободно място.
Ако се беше помислило за всичко навреме, мисля нямаше да е кой знае колко трудно.
И в крайна сметка да попитам... Защо това да не е работа на клуба?...Ако си организирах частно парти, и исках вие да присъствате на него, тогава отговорността е моя по организацията.

Въпреки всичко искам да се съберем и ще продължа да търся разни решения, ако изникнат такива ще пиша тук да обсъдим, но вече съм песимист.

Поздрави :)Колега, нещата са сложни и не искам да се впускам в обяснения, за да не излезе после, че съм излъгал, че обиждам някого и някой пак е недоволен!
Приеми, че има множество фактори около организирането на подобно мероприятие и това е резултата!

П.П.
А, да - клуб НЕ означава форум ;)

cvetelin
21-04-2008, 12:29
Колега, нещата са сложни и не искам да се впускам в обяснения, за да не излезе после, че съм излъгал, че обиждам някого и някой пак е недоволен!
Приеми, че има множество фактори около организирането на подобно мероприятие и това е резултата!

П.П.
А, да - клуб НЕ означава форум ;)

колега КуКу, аз като обикновен потребител на форума мога ли да ти задам един въпрос. Може ли да бъдат разкрити тез факти около организирането на прословутия пролетен събор. Примерно клуба прави ето това за това не може. Или нещо от тоя род. Да разберем, че наистина клуба е ангажиран с нещо доста по важно от проления събор.
Давайте разкрийте тея факти около клуба.

Към Дани(AlfaRomeo)=Дани, баце като пусна тая тема за бройки какво точно целеше?
или само да има движение по темата...


Ама чакайте малко. То всичко с времето си. Как другите клубове се организират?...пък не са по-малко хора. Сега в последния момент, и Господ не може да го организира.

На колегата, Kuku ще кажа, че съм от един месец във форума, и въпреки това се опитах. Звънях в почти всички хотели във Велико Търново. Отговорът се сещате какъв беше, покрай шестте почивни дни и баловете всичко е заето. Дори се опитах да намеря други алтернативи, като Цигов Чарк или Св. Константин, но там също нямаше едно свободно място.
Ако се беше помислило за всичко навреме, мисля нямаше да е кой знае колко трудно.
И в крайна сметка да попитам... Защо това да не е работа на клуба?...Ако си организирах частно парти, и исках вие да присъствате на него, тогава отговорността е моя по организацията.

Въпреки всичко искам да се съберем и ще продължа да търся разни решения, ако изникнат такива ще пиша тук да обсъдим, но вече съм песимист.

Поздрави Smile
колега, какво се мъчиш?
то който трябва да прави нещо спи .. ти ша са занимаваш ...

Kuku
21-04-2008, 12:57
.... Цветелине, ти, като обикновен посетител на форума, нямаш нищо общо с юридическото лице "Клуб Алфа Ромео България" и за това отговора на въпроса ти е НЕ ;)
Нали точно това казах по-горе - форум НЕ означава клуб :idea:
Също така, по-горе ти казах, че си се объркал - не ме край да го пиша трети път :lol:

meriaj
21-04-2008, 13:25
ама аз накрая,ще взема да ви предложа на всички да отидем някаде на морето,например в Ахтопол хем сега градът е празен,хем свободни квартири и хотели колкото си искаш,хем и са на ниски цени 8-10-15-20лв. на легло пък за ресторанта,ще взема да отворя този на баща ми за няколко дена и ще ви огранича със скара и бира и някоя дрига салата+още нещо и готово :lol: :wink:

Kuku
21-04-2008, 13:42
Да, ама Ахтопол е далеч за много хора, които нямат финансова възможност да прекосят цяла България два пъти :roll:

търтей
21-04-2008, 14:29
аз викам да идем в русье е фечертъ у мулен руж :evil:

cvetelin
21-04-2008, 17:20
търтеее тебе те знаем :)
ми той молен руж си рабти бе запфядай :)

КиКи благодаря :!:

търтей
21-04-2008, 17:22
абе далечко си е за едното заведение :wink:
а па дали и тоа път шъ има екстри е божа раута :lol:

cvetelin
21-04-2008, 17:23
абе далечко си е за едното заведение :wink:
а па дали и тоа път шъ има екстри е божа раута :lol:

бе дъл ша има сичко зависи от тебе ;)

търтей
21-04-2008, 17:26
бе има го и тоя момент :lol:

cvetelin
21-04-2008, 17:30
бе има го и тоя момент :lol:

всичко зависи от тва колко на долу бъркаш :lol: :lol: :lol:
айде стиа сра в темата за събора

търтей
21-04-2008, 17:31
бе има го и тоя момент :lol:

всичко зависи от тва колко на долу бъркаш :lol: :lol: :lol:
айде стиа сра в темата за събора


аа не си ма разбрал
предния път беше безплатно - не питайте как - нямам идея и аз :lol:

cvetelin
21-04-2008, 17:35
[quote="търтей":391swg9v]бе има го и тоя момент :lol:

всичко зависи от тва колко на долу бъркаш :lol: :lol: :lol:
айде стиа сра в темата за събора


аа не си ма разбрал
предния път беше безплатно - не питайте как - нямам идея и аз :lol:[/quote:391swg9v]

явно е имало и по зле от тебе ... бе тва си е била чиста проба късмет...
за следващия път ако искаш да се сигурно бъркай дълбоко ... и нямаш грижи ..
на правилното място си ... всичко зависи от тебе...
нали знаеш "Ключа е в теб" :lol: :lol: :lol:

търтей
21-04-2008, 17:42
знам аз 8)
то разходът беше предвиден но някак си се размина
каката се обърка нещо явно и така ;)

та мисълта ми е ко не мое у търново заради баловете е го русьето дека е :wink:

cvetelin
21-04-2008, 17:43
хахах айде търтея реши проблема със събора хеахеах х

davidoff_306
21-04-2008, 17:56
Да направим пролетния сабор в Русе на 16,17 и 18 май таман на 17 и 18 май има рали в Русе.

crazy_dude_
21-04-2008, 18:01
Цветелине, ти, като обикновен посетител на форума, нямаш нищо общо с юридическото лице "Клуб Алфа Ромео България" и за това отговора на въпроса ти е НЕ ;)
Нали точно това казах по-горе - форум НЕ означава клуб :idea:
Също така, по-горе ти казах, че си се объркал - не ме край да го пиша трети път :lol:

Искаш да намекнеш, че ние не сме членове на клуба ли?...че трябва сами да си организираме събор, италфест и т.н???? Нали в крайна сметка всичко се прави за феновете, и в името на Алфа Ромео...кой трябва да помисли за това и да го организира.
Просто не виждам логика в думите ти...без да се обиждаш.

crazy_dude_
21-04-2008, 18:05
..... но в крайна сметка,......


За да се резервира хотел в Търново за м. Май за 40-50 човека трябва още февруари да се ВНЕСЕ КАПАРО. На теория добре, вадя от джоба 500 лв и к'вото стане... На практика обаче е друго : този ще идва оня ще идва после разни размествания бройката неизвестна нищо не е ясно за дата :!: и в крайна сметка..... тука хотелите са малко, а капризите много... Повече от 25-30 човека няма как да се съберем дори в един ресторант за м. Май.
Който иска да посети града да се обажда за 4-5-6 човека проблеми няма. За сериозни сбирки лятото е най -добре. Града е почти пуст и може да се каже ,че хотелиерите няма да ти извиват много ръцете с предварителни плащания и т.н.

Колега, знам това, аз казах същото, но с други думи. Ни най-малко съм се опитвал да изкарвам виновен някой от В. Търново :)

Neokill
21-04-2008, 19:03
ама аз накрая,ще взема да ви предложа на всички да отидем някаде на морето,например в Ахтопол хем сега градът е празен,хем свободни квартири и хотели колкото си искаш,хем и са на ниски цени 8-10-15-20лв. на легло пък за ресторанта,ще взема да отворя този на баща ми за няколко дена и ще ви огранича със скара и бира и някоя дрига салата+още нещо и готово :lol: :wink:


От мен ресторанта :wink: не алчней :lol: :lol: :lol:

Mury
21-04-2008, 20:44
Цветелине, ти, като обикновен посетител на форума, нямаш нищо общо с юридическото лице "Клуб Алфа Ромео България" и за това отговора на въпроса ти е НЕ ;)
Нали точно това казах по-горе - форум НЕ означава клуб :idea:
Също така, по-горе ти казах, че си се объркал - не ме край да го пиша трети път :lol:

Искаш да намекнеш, че ние не сме членове на клуба ли?...че трябва сами да си организираме събор, италфест и т.н???? Нали в крайна сметка всичко се прави за феновете, и в името на Алфа Ромео...кой трябва да помисли за това и да го организира.
Просто не виждам логика в думите ти...без да се обиждаш.

Клуба прави достатъчно за своите членове и фенове,но вие като толкова искате събор,ами направете нещо да помогнете :idea: :idea: Всеки път си дъвчеме едно и също :idea: :idea: всеки има претенций,бие се в гърдите и накрая не идва на въпросното мероприятие :idea: :idea: :idea:,така че немога да разбера какво негодувате,на миналия фест точно Куку беше човека,който организира половината фест/спане,ресторант и т.н.,цяла вечер не седна да се нахрани дори/и вместо някой да го почерпи едно питие,вие го нападате :idea: :idea: :idea: Айде малко повече уважение,когато има резултата около пролетния събор,ще бъде съобщен,а ако някой иска по-бързо,да го организира той :idea: :idea:

crazy_dude_
21-04-2008, 22:14
Цветелине, ти, като обикновен посетител на форума, нямаш нищо общо с юридическото лице "Клуб Алфа Ромео България" и за това отговора на въпроса ти е НЕ ;)
Нали точно това казах по-горе - форум НЕ означава клуб :idea:
Също така, по-горе ти казах, че си се объркал - не ме край да го пиша трети път :lol:

Искаш да намекнеш, че ние не сме членове на клуба ли?...че трябва сами да си организираме събор, италфест и т.н???? Нали в крайна сметка всичко се прави за феновете, и в името на Алфа Ромео...кой трябва да помисли за това и да го организира.
Просто не виждам логика в думите ти...без да се обиждаш.

Клуба прави достатъчно за своите членове и фенове,но вие като толкова искате събор,ами направете нещо да помогнете :idea: :idea: Всеки път си дъвчеме едно и също :idea: :idea: всеки има претенций,бие се в гърдите и накрая не идва на въпросното мероприятие :idea: :idea: :idea:,така че немога да разбера какво негодувате,на миналия фест точно Куку беше човека,който организира половината фест/спане,ресторант и т.н.,цяла вечер не седна да се нахрани дори/и вместо някой да го почерпи едно питие,вие го нападате :idea: :idea: :idea: Айде малко повече уважение,когато има резултата около пролетния събор,ще бъде съобщен,а ако някой иска по-бързо,да го организира той :idea: :idea:

Евала на колегата Kuku. Аз нямам нищо против него, и ни най-малко го нападам.
Що се отнася до миналия фест, аз не съм бил на него, така че нямам наблюдения. От както съм тук, виждам друго обаче. :)
Ъъъъ, да те попитам, клубът какво направи за теб? Ако бях видял някви резултати щях да се кандидатирам веднага за член, ама ми се струва неизгодна инвестиция, детелинка и надпис "член на клуба" за 60лв.
Айде поздрави :)

valjo
21-04-2008, 23:42
[quote=Kuku]Цветелине, ти, като обикновен посетител на форума, нямаш нищо общо с юридическото лице "Клуб Алфа Ромео България" и за това отговора на въпроса ти е НЕ ;)
Нали точно това казах по-горе - форум НЕ означава клуб :idea:
Също така, по-горе ти казах, че си се объркал - не ме край да го пиша трети път :lol:

Искаш да намекнеш, че ние не сме членове на клуба ли?...че трябва сами да си организираме събор, италфест и т.н???? Нали в крайна сметка всичко се прави за феновете, и в името на Алфа Ромео...кой трябва да помисли за това и да го организира.
Просто не виждам логика в думите ти...без да се обиждаш.

Клуба прави достатъчно за своите членове и фенове,но вие като толкова искате събор,ами направете нещо да помогнете :idea: :idea: Всеки път си дъвчеме едно и също :idea: :idea: всеки има претенций,бие се в гърдите и накрая не идва на въпросното мероприятие :idea: :idea: :idea:,така че немога да разбера какво негодувате,на миналия фест точно Куку беше човека,който организира половината фест/спане,ресторант и т.н.,цяла вечер не седна да се нахрани дори/и вместо някой да го почерпи едно питие,вие го нападате :idea: :idea: :idea: Айде малко повече уважение,когато има резултата около пролетния събор,ще бъде съобщен,а ако някой иска по-бързо,да го организира той :idea: :idea:

Евала на колегата Kuku. Аз нямам нищо против него, и ни най-малко го нападам.
Що се отнася до миналия фест, аз не съм бил на него, така че нямам наблюдения. От както съм тук, виждам друго обаче. :)
Ъъъъ, да те попитам, клубът какво направи за теб? Ако бях видял някви резултати щях да се кандидатирам веднага за член, ама ми се струва неизгодна инвестиция, детелинка и надпис "член на клуба" за 60лв.
Айде поздрави :)[/quote:4rhnb6tv]
за сметка на това когато ти се стори "изгодна" инвестиция, може да се окаже че си нежелан, пък, знае ли човек.... :idea:

crazy_dude_
22-04-2008, 10:54
за сметка на това когато ти се стори "изгодна" инвестиция, може да се окаже че си нежелан, пък, знае ли човек.... :idea:

Ок, само че няма да имаш удоволствието ;)
И вместо да се правим на главни, можеше да напишем нещо за прословутият събор, но няма значение...
Явно политиката на този "клуб" е специална...

Kuku
22-04-2008, 12:20
Дуде, защо ме караш да пиша неща за които ще съжалявам?!
Първо - за трети път повтарям, НЕ смесвайте понятията клуб и форум - погрешно е - "Клуб Алфа Ромео България" е официално регистрирано сдружение и юридически няма нищо общо с форума :!:
Второ - това, че си дал 60лв., в никакъв случай НЕ означава, че трябва да получиш някаква материална изгода от това :!:
Толкова изкривената и криворазбрана клубна принадлежност в България води до ситуации като следната - по ЦЯЛ СВЯТ се плаща членски внос, само за да можеш да кажеш, че си "член на клуб", а в България всеки търси нещо в замяна, все едно си купува нещо, някаква далавера да има, нещо да се печели :roll:
Разберете веднъж и завинаги - с членски внос НЕ си купуваш НИЩО :idea: Никой не ти става длъжен с нищо, само защото си платил членски внос, а точно обратното - ставаш част от клубна общност към която трябва да си всеотдаен и да помагаш, колкото можеш и с каквото можеш :idea:
Четвърто - това не е туристическа агенция, за да бъде основната й цел организирането на мероприятия, особено в момента, когато има по-важни проблеми за решаване :idea:
Пето - напълно подкрепям инициативата, когато кажете, където кажете, колкото кажете, каквото кажете.... аз СЪМ с вас и ще направя всичко възможно да присъствам на събора :idea:

marian
22-04-2008, 12:42
Специално Kuku за итал феста направи много и не смятам че трябва да го упреквате.

meriaj
22-04-2008, 15:34
От мен ресторанта wink не алчней Laughing Laughing Laughing
_________________
и така става :lol:

virusalfa
22-04-2008, 16:54
Дуде, защо ме караш да пиша неща за които ще съжалявам?!
Първо - за трети път повтарям, НЕ смесвайте понятията клуб и форум - погрешно е - "Клуб Алфа Ромео България" е официално регистрирано сдружение и юридически няма нищо общо с форума :!:
Второ - това, че си дал 60лв., в никакъв случай НЕ означава, че трябва да получиш някаква материална изгода от това :!:
Толкова изкривената и криворазбрана клубна принадлежност в България води до ситуации като следната - по ЦЯЛ СВЯТ се плаща членски внос, само за да можеш да кажеш, че си "член на клуб", а в България всеки търси нещо в замяна, все едно си купува нещо, някаква далавера да има, нещо да се печели :roll:
Разберете веднъж и завинаги - с членски внос НЕ си купуваш НИЩО :idea: Никой не ти става длъжен с нищо, само защото си платил членски внос, а точно обратното - ставаш част от клубна общност към която трябва да си всеотдаен и да помагаш, колкото можеш и с каквото можеш :idea:
Четвърто - това не е туристическа агенция, за да бъде основната й цел организирането на мероприятия, особено в момента, когато има по-важни проблеми за решаване :idea:
Пето - напълно подкрепям инициативата, когато кажете, където кажете, колкото кажете, каквото кажете.... аз СЪМ с вас и ще направя всичко възможно да присъствам на събора :idea:Тия дето си набутаха паричките по пирамиди също са членове на някое общество май :roll:

crazy_dude_
22-04-2008, 18:53
Дуде, защо ме караш да пиша неща за които ще съжалявам?!
Първо - за трети път повтарям, НЕ смесвайте понятията клуб и форум - погрешно е - "Клуб Алфа Ромео България" е официално регистрирано сдружение и юридически няма нищо общо с форума :!:
Второ - това, че си дал 60лв., в никакъв случай НЕ означава, че трябва да получиш някаква материална изгода от това :!:
Толкова изкривената и криворазбрана клубна принадлежност в България води до ситуации като следната - по ЦЯЛ СВЯТ се плаща членски внос, само за да можеш да кажеш, че си "член на клуб", а в България всеки търси нещо в замяна, все едно си купува нещо, някаква далавера да има, нещо да се печели :roll:
Разберете веднъж и завинаги - с членски внос НЕ си купуваш НИЩО :idea: Никой не ти става длъжен с нищо, само защото си платил членски внос, а точно обратното - ставаш част от клубна общност към която трябва да си всеотдаен и да помагаш, колкото можеш и с каквото можеш :idea:
Четвърто - това не е туристическа агенция, за да бъде основната й цел организирането на мероприятия, особено в момента, когато има по-важни проблеми за решаване :idea:
Пето - напълно подкрепям инициативата, когато кажете, където кажете, колкото кажете, каквото кажете.... аз СЪМ с вас и ще направя всичко възможно да присъствам на събора :idea:

Беше достатъчно изчерпателен, благодаря! Аз обаче нямах предвид, каквито и да е изгоди, говорех само за събора :)
От утре аз ще се захвана да опитам да направя нещо по въпроса, разбира се не за май месец, няма как да стане... надявам се някъде началото на юни :)
Ще пиша подробности, когато имам някаква инфо за място и дата, за да коментираме :)
Успех!

Mury
22-04-2008, 19:53
Дуде, защо ме караш да пиша неща за които ще съжалявам?!
Първо - за трети път повтарям, НЕ смесвайте понятията клуб и форум - погрешно е - "Клуб Алфа Ромео България" е официално регистрирано сдружение и юридически няма нищо общо с форума :!:
Второ - това, че си дал 60лв., в никакъв случай НЕ означава, че трябва да получиш някаква материална изгода от това :!:
Толкова изкривената и криворазбрана клубна принадлежност в България води до ситуации като следната - по ЦЯЛ СВЯТ се плаща членски внос, само за да можеш да кажеш, че си "член на клуб", а в България всеки търси нещо в замяна, все едно си купува нещо, някаква далавера да има, нещо да се печели :roll:
Разберете веднъж и завинаги - с членски внос НЕ си купуваш НИЩО :idea: Никой не ти става длъжен с нищо, само защото си платил членски внос, а точно обратното - ставаш част от клубна общност към която трябва да си всеотдаен и да помагаш, колкото можеш и с каквото можеш :idea:
Четвърто - това не е туристическа агенция, за да бъде основната й цел организирането на мероприятия, особено в момента, когато има по-важни проблеми за решаване :idea:
Пето - напълно подкрепям инициативата, когато кажете, където кажете, колкото кажете, каквото кажете.... аз СЪМ с вас и ще направя всичко възможно да присъствам на събора :idea:

Беше достатъчно изчерпателен, благодаря! Аз обаче нямах предвид, каквито и да е изгоди, говорех само за събора :)
От утре аз ще се захвана да опитам да направя нещо по въпроса, разбира се не за май месец, няма как да стане... надявам се някъде началото на юни :)
Ще пиша подробности, когато имам някаква инфо за място и дата, за да коментираме :)
Успех!


Успех :wink:

AlfaRomeo
23-04-2008, 00:52
Утре ще обесня повече работи по темата със Събора...

Мисля,че ще може да се възроди,да се направи дори и Юни месец да е...Нека пак си има ИталФест,колкото повече сбирки толкова по добре...


Утре повече информация.... :oops:

crazy_dude_
23-04-2008, 02:11
Утре ще обесня повече работи по темата със Събора...

Мисля,че ще може да се възроди,да се направи дори и Юни месец да е...Нека пак си има ИталФест,колкото повече сбирки толкова по добре...


Утре повече информация.... :oops:

Добре де, колега....дай да изясним нещо сега :)
Не искам да се заяждам, нито да се правя на отворен.
Ти си пуснал темата, предполага се, че си вид инициатор за събора, в последствие не си драснал нито един пост с каквато и да е инфо, относно този събор, един месец...сега, когато аз написах, че ще опитам да уредя нещо, ти изникваш от нищото, и започваш с организациите?????? :shock: :roll:
До сега нямаше кой един телефон да звънне да попита, сега всички ще се юрнат да организират.
Въпреки, че вече имам нещо предвид, дори съм говорил с човека, и мислех да пусна тема за коментари...ще пропилея възможността, и ще оставя нещата на теб. Не искам накрая аз да изляза виновен, и без това вече съм станал черната овца на форума...
Успех с организацията!

valjo
23-04-2008, 02:41
за сметка на това когато ти се стори "изгодна" инвестиция, може да се окаже че си нежелан, пък, знае ли човек.... :idea:

Ок, само че няма да имаш удоволствието ;)
И вместо да се правим на главни, можеше да напишем нещо за прословутият събор, но няма значение...
Явно политиката на този "клуб" е специална...
:grandpa:

може пък да имам ? :lol:

наистина не ми се словоблудства, ама като се появяваш от нищото, не е лошо да се ориентираш малко в обстановката, все пак тук има хора от 5-6-7 години... и е трудно да прецениш цялата картинка от няколко месеца .... какво остава пък да даваш компетентни и/или окончателни мнения, за каквото и да е:)

затова и мнението ти в очите на почти всички е без особено значение, въпреки че сигурно си човек със стойности и оправдано самочувствие, няма лошо

но топлата вода не се преоткрива с всеки нов "писач" във форум, в който са регистрирани ок. 5000 потребителя:)

KGB
23-04-2008, 03:28
Няма смисел от излишни безмислени конфликти!!!

С колегата АлфаРомео сме уговорили някои неща....тия дни чакаме потвърждение и ако стане работата действаме :wink:

пс: Нека ви помоля за малко повече толерантност едни към други, от караници и упреквания кой, какво, защо.....Никой ама абсолютно никой, НИЩО НЯМА ДА СПЕЧЕЛИ!!!

Нека мислим градивно и позитивно!!!

AlfaRomeo
23-04-2008, 09:02
Утре ще обесня повече работи по темата със Събора...

Мисля,че ще може да се възроди,да се направи дори и Юни месец да е...Нека пак си има ИталФест,колкото повече сбирки толкова по добре...


Утре повече информация.... :oops:

Добре де, колега....дай да изясним нещо сега :)
Не искам да се заяждам, нито да се правя на отворен.
Ти си пуснал темата, предполага се, че си вид инициатор за събора, в последствие не си драснал нито един пост с каквато и да е инфо, относно този събор, един месец...сега, когато аз написах, че ще опитам да уредя нещо, ти изникваш от нищото, и започваш с организациите?????? :shock: :roll:
До сега нямаше кой един телефон да звънне да попита, сега всички ще се юрнат да организират.
Въпреки, че вече имам нещо предвид, дори съм говорил с човека, и мислех да пусна тема за коментари...ще пропилея възможността, и ще оставя нещата на теб. Не искам накрая аз да изляза виновен, и без това вече съм станал черната овца на форума...
Успех с организацията!


Без коментар по мнението ти....Знам какво съм писал и какво съм правил.

Ще се помъча да уредя нещо да видим какво ще стане...Като искаш толкова да станеш инициатор..заповядай всички мислят,че от страни е лесно давай пробвай ! :wink:

crazy_dude_
23-04-2008, 12:45
за сметка на това когато ти се стори "изгодна" инвестиция, може да се окаже че си нежелан, пък, знае ли човек.... :idea:

Ок, само че няма да имаш удоволствието ;)
И вместо да се правим на главни, можеше да напишем нещо за прословутият събор, но няма значение...
Явно политиката на този "клуб" е специална...
:grandpa:

може пък да имам ? :lol:

наистина не ми се словоблудства, ама като се появяваш от нищото, не е лошо да се ориентираш малко в обстановката, все пак тук има хора от 5-6-7 години... и е трудно да прецениш цялата картинка от няколко месеца .... какво остава пък да даваш компетентни и/или окончателни мнения, за каквото и да е:)

затова и мнението ти в очите на почти всички е без особено значение, въпреки че сигурно си човек със стойности и оправдано самочувствие, няма лошо

но топлата вода не се преоткрива с всеки нов "писач" във форум, в който са регистрирани ок. 5000 потребителя:)

Както са казали хората, по-умният отстъпва, та ще взема да спра да пиша в тази тема. Какъв съм аз?...някакъв писач, и то без членска карта :oops: :rotfl:
Хайде, продължавай да се мислиш за велик, аз няма да преча ;)

didiod
23-04-2008, 13:27
абе ти ще спреш ли да се правиш ти на велик кат си толкова отворен ти организирай среща :?:

AlfaRomeo
23-04-2008, 14:57
В момента се върнах от хотела,нямаше ги хората който отговарят за датите..кога е свободно и кога не :)

По късно ще отида пак,зада неизлеез че съм се заел пак излизам несериозен :!:

crazy_dude_
23-04-2008, 17:16
абе ти ще спреш ли да се правиш ти на велик кат си толкова отворен ти организирай среща :?:

Ти се научи да си подреждаш словореда, прочети всички постове, и тогава викай да'ге;)

AlfaRomeo
23-04-2008, 17:19
Ориентировъчните бройки приключиха....има друга тема който има желание и иска да присъства да я прочете и да си резервира


http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... 517#272517 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?p=272517#272517)

didiod
23-04-2008, 18:10
абе ти ще спреш ли да се правиш ти на велик кат си толкова отворен ти организирай среща :?:

Ти се научи да си подреждаш словореда, прочети всички постове, и тогава викай да'ге;)

нещо за словореда ли искаш да ми кажеш...ще си пиша както си искам а ти спри да мрънкаш на хората който се мъчат да организират нещо,нищо лично към тебе ама ако не искаш да помагаш недей пречи айде със здраве :wink:

cvetelin
23-04-2008, 18:27
ай някой да заключи вече темата де :!:

KGB
23-04-2008, 23:38
Май нещо не ме разбрахте!!!....Да повторя пак.....от излишни дразги няма никакъв смисел!!!

Има нова тема за Пролетния Събор.... :wink: