PDA

View Full Version : Чейнджъра ми върти номера



SoHm
01-04-2008, 19:37
Прескача баш, когато не трябва и като казвам, когато не трябва, имам предвид, че понякога и на гладък път прескача, а понякога на гаден паваж работи безотказно. Някой ако знае, къде в Пловдив има добър сервиз да си признава, докато е време :D

TaNo
01-04-2008, 21:38
а тебе що те няма по наще срещи признавай си бързо :twisted: иначе закарай го кастофони, тонколони кадето ремонтират поставят щи го оправат. Най-вероятно му се е прецакала главичката където чете дисковете или дедазнам не сам много в час, не вярвам да е сложно за управяне :wink:

SoHm
01-04-2008, 23:03
Имам я отскоро и нещо много кусури и намирам та не е още за пред хора. Мигачите не се изключват сами, на дълги не мога да включа, задния десен прозорец не се вдига (върви накриво просто) и сигурно ще открия още неща, но всичко с времето си.

TaNo
01-04-2008, 23:31
стига де не е за пред хора, на всеки колата му има някви косури каде се мъчим сами да си ги управяме и си разменяме опит и акъли, каде се съветваме за добри майстори така е :wink:

bobbybg75
02-04-2008, 18:15
пробвай да го свалиш и да видиш дали болчетата не са му по далги при мен това беше проблема и в италия ми го оправиха и сега само ако вляза в голяма дупка скача

SoHm
09-04-2008, 16:28
В 5 сервиза бях и неавсякъде ми казаха, че просто не им се занимава, щото модела бил стар и няма части. Остана само официалния сервиз на Sony на бул. "Източен" и то много зависи каква цена ще ми кажат, че досега ми говорят за 300+лв. които са меко казано абсурдни. Даже и оптика да има за смяна не виждам начин да струва повече от 100.

TaNo
10-04-2008, 12:45
300+ тея да не са пили нафта бе :idea: бах го в чейнджера..

leketo84
10-04-2008, 20:56
Приятел и при мене прескачаше но си купих скъпи дискове на verbatim и сега съм много доволен . Не е зле да опиташ и ти ! :P

SoHm
10-04-2008, 23:50
Пробвах и с оригинални дискове, пак прескача, но се държи съвсем малко по-добре. Мой приятел ентусиаст на тема аудио щеше да ми "усили" докрай лазера, но като го отвори и се отказа, защото имало много механика и не искал да го разглобява за да стигне до лещата, понеже после едва ли щял да може да го сглоби. Сменял е няколко пъти оптики и на чейнджъри и на обикновени авто CDplayer-и и ме увери че няма начин една нова оптика да струва повече от 50-60лв. стига да я намеря.

бай Илия
24-04-2008, 22:04
Дан е забравяме че чейнджъра е СОНИ , а тази марка си има проблеми с оптиката.Съвтвам те да опиташ в сервиза където ще ти дадат някъква гаранция (има много ментета).Относно цената по доло от 70-80лв няма да е и труд 20-30 ще прехвъли 100