PDA

View Full Version : ИталФест 2005 - 8ми Окт - Летище Долна Баня -информация



KGB
08-09-2005, 11:42
ИТАЛФЕСТ

Дата: 08.10.05 (Събота)
Час: 10:30
Място: Летище „Долна Баня”

Събитието се организира за любителите на италианското автомобилостроене. Поканени са всички собственици и фенове на любимите ни марки. Достъпа ще бъде контролиран, МПС извън тематиката на фестивала, няма да бъде допуснато.
Ще бъдат проведени съревнования в следните категории٭:
1. Ретро автомобил;
2. Оптичен тунинг;
3. Силов тунинг;
4. Audio Тунинг;
5. Автомобил на публиката;
6. Мис „Италфест”
7. Майсторско шофиране


На „ИТАЛФЕСТ 2005” ще присъстват представители на различни национални и регионални медии. При желание за помощ с медийно отразяване, моля да посочите медията и контакт за връзка с неин представител на имейл адрес kgb@clubalfaromeo.com или info@clubalfaromeo.com
За желаещите да пренощуват, е осигурена леглова база, като записванията ще започнат от 12.09.05 във форумите на Алфа Ромео, Ланчиа, Фиат.

*клуб алфа ромео българия си запазва правото на промени.

Поздрави: „КЛУБ АЛФА РОМЕО”

ivo
15-09-2005, 16:50
...детски феклуб ФАИТ :D

Дидо /от форума на ФИАТ/ ми подсказа .... за феста ако не е късно:

т.8 Най-малък/ка 'итал' фенк/а.


и няколко предложения за т.7 тук .... (http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2159&start=9)

pr_00f
15-09-2005, 16:51
Аз смятам да кандидатствам със фенка на 4 месеца и 11 дена :)
Кой ше ме бие а ????

EvgeniiM
15-09-2005, 21:04
ми мога да издействам едно на минус осем месеца дотогава. Да не говорим че победител ще е някой -мейд ин Долна Баня

75 2.0 turbo
15-09-2005, 21:12
Аз смятам да кандидатствам със фенка на 4 месеца и 11 дена :)
Кой ше ме бие а ????ми аз имам едно фен4е дето сега се вози при маика си около 4 -5 месеца ве4е :lol:

valjo
15-09-2005, 21:28
от готовите, на Марио от Ланча форума май е най малка ?:)

mariobg
17-09-2005, 15:23
от готовите, на Марио от Ланча форума май е най малка ?:)

:offtopic: Абе за най-малка явно не е. Беше най-малка миналият Италфест, на няма 4 месеца, но тогава не присъства. Сега най-вероятно ще е с нас, и надявам се да успее да се пребори за наградата. Нали става дума за присъстващите, мисля че тя ще е най-малка. Ако няма някой по-луд от мен да си домъкне бебата там ;-)

pr_00f
17-09-2005, 15:42
Марио - виж по горе :lol: :lol: :lol:
Мноуууу см лудддд
:dance:

valjo
17-09-2005, 15:47
Марио - виж по горе :lol: :lol: :lol:
Мноуууу см лудддд
:dance:
тя добре че е жена ти, да те усмири хихи :Silent:

mariobg
27-09-2005, 14:52
Марио - виж по горе :lol: :lol: :lol:
Мноуууу см лудддд
:dance:

Аз се отказвам, само ядове ще ми създава "говедцето" ако я вземем с нас, няма да разберем нищо от феста... Тя нашата е толкова луда че не е истина, ще я оставам ня детегледачка...

Hristo_156
27-09-2005, 23:48
Моята със сигурност няма да е най-малката, но ще е най-начетената малка фенка. 8) Алфите ги разпознава от километър и ми казва : "тате, това е Алфа а онуй грозното е някаква си каруца". Различава вече джанта от гума и колело и т.н.... Сега сме на урока: що е то туин спарк VS турбо и има ли почва у нас? Това й беше последното домашно... ще я изпитвам утре :twisted:

Сега сериозно:
Няма ли да се организира пътуването за желаещи да са в колона от коли?
Давайте идеи!