PDA

View Full Version : Провалени срещи във Варна



nikolamilchev
03-04-2008, 11:54
Обръщам се към всички, особено тези,които се радват от осъществяването на алфа-срещите. Напоследък, особено последния път на 30.03 аз лично не бих могъл да нарека това среща, още по-малко приятна. Само "Вартбург клуб България" не видях там. Не знаеш с кого една приказка да си кажеш, камо ли да си намериш място до автомобил, а не до яхта. Моля всеки да си изкаже становището по това, което много хора ще нарекат тема, а аз наричам проблем.

Yon
03-04-2008, 13:52
Колега и аз така в началото но после всичко си дойде на мястото.
Не с чак толкова голям негативизъм. Глагола провалям и думата срещи в мн. число звучи гадно. :o

silviq_sybeva
03-04-2008, 13:59
Колега съгласен съм с теб да не е лудница а3 лично се и3нервих и си тръгнах 3а което малко съжалявам ама неможеше да се диша блях трябва да си променим мястото или часа.

trustworthy
03-04-2008, 14:24
Колега съгласен съм с теб да не е лудница а3 лично се и3нервих и си тръгнах 3а което малко съжалявам ама неможеше да се диша блях трябва да си променим мястото или часа.

Колежке, за жълтата 145-ца ли иде реч ? :roll:

Иначе имаше предложение от Ицо от бмв-форума да се поизместят леко срещите за да няма това струпване. Момчето си беше съвсен сговорчиво и не вярвам да таи някакви лоши чувства към колеги то другите марки, както и останалите фенове на бмв, хюндай и т.н., които идват на морска гара. Знам, че има хора от нашите, които се познават с това момче. Нека си поговорят и се разберат. Не бива да позволим да се стига до конфликт. Големи хора сме и ще намерим начин.
НИщо не пречи да измислим примерно 16:00 час за алфа агитката, а 14:00 за бмв :roll: Повече от 2 часа едва ли са необходими.

Предлагам да преименуваме темата за да се превърне в такава, разискваща конкретния проблем и най-вече неговото решение. Ще помоля колегата nikolamilchev да си даде съгласието (или НЕсъгласието :)) за преименуването за да продължим по същество ;). Идеята ми е да пускаме нова тема и да не пълним раздела с теми, касаещи проблеми от регионално естество.

sa6o_bassa
03-04-2008, 14:30
май,май за нея става дума :P

DiabL0
03-04-2008, 15:50
Аз вече предложих този вариянт където му е мястото, друг е въпроса че почти никой необърна внимание, и неизрази мнение! ??? :roll:
Аз съм убеден, че Ицо (от БМВ) няма да има нищо против !!
Местим се ние (като за начало) в 16:00 а те да речем в 14:00 (примерно) както и trustworthy предложи и проблема е приключен !
Голям проблем стана че веднъж се засякохме.............

Айде изразете си в крайна сметка мненията, без излишни коментари и да приключим............
Ако искате да пуна една анкета ?? :roll:
И все пак смятам, че 30мин. няма да са проблем !??

ALFA CORSE
03-04-2008, 15:56
Аз на Ицо му пратих съобщение с това предложение още преди три седмици ама нищо не каза...

И аз подкрепям варианта и двете срещи да бъдат изместени леко за да няма застъпване...

Tinoto
03-04-2008, 15:58
Предлагам направо за 17.00 или 17.30 да преместим нашата среща, както си е през летния сезон.
Ако има идея за ново място - казвайте, но мисля, че Морска гара
засега е добър вариант.

DiabL0
03-04-2008, 16:07
Аз на Ицо му пратих съобщение с това предложение още преди три седмици ама нищо не каза...

И аз подкрепям варианта и двете срещи да бъдат изместени леко за да няма застъпване...
Смятам че не е проблем :roll:


Предлагам направо за 17.00 или 17.30 да преместим нашата среща, както си е през летния сезон.
Ако има идея за ново място - казвайте, но мисля, че Морска гара
засега е добър вариант.

И това е добър вариянт, въпреки че май тая далавера я правихме малко по-късно( като се стопли времето)
Но аз съм и за този вариянт :)
Според мен е добре да изчакаме останалите колеги да изразят мнение.
Все пак мнозинството даржи власта :D

trustworthy
03-04-2008, 16:11
Предлагам направо за 17.00 или 17.30 да преместим нашата среща, както си е през летния сезон.
Ако има идея за ново място - казвайте, но мисля, че Морска гара
засега е добър вариант.

Нека не бързаме с местенето още, че зимата се стъмнява около 16:30! Няма да си правим срещите в тъмното като бухали я :)

Tinoto
03-04-2008, 16:14
След като бутнахме часовниците назад, мисля че до 18.30 е още светло .............

vanboxer
03-04-2008, 18:48
Според мен в 17:30 е добре,а и вече в 20:00 е все още светло,аз съм за :D

MickeyYP
03-04-2008, 19:01
Отново привет от Хюндай клуб,макар че предния ми пост не се зарадва на особено внимание... :? Искам да ви кажа,че ние се местим от Морска гара,тъй като там наистина е тесничко вече,предвид това,че със всяка следваща среща във всеки клуб идват все повече и повече хора :D . Пожелавам ви приятни моменти оттук - нататък с вашите зверчета ! :wink: А някой ден като ни направят писта във Варна може да се съберем всички клубове ! :D

Sunny
03-04-2008, 20:55
Май май е време да се смени часът на срещата ( да не кажа и мястото ) да си стане 17;30 както си е за летният сезон . Предпочитам на срещите ни да ми мирише на бира и пържени картофи отколкото на запалени гуми . А достатъчно големи паркинги има на доста места в града където можем да си строим красавиците - примерно на терапията до метан станцията .
Но за това си има хора които са ходили по срещи мноого преди повечето да се качим в Алфа така че нека те да си кажат думата !!!!

;)

NIGHT^WALKER
03-04-2008, 22:40
През лятото срещите преди бяха и на картинг пистата над Виница. Ако се сещата лятото също няма да има къде да се спира поради простата причина че хората ходят на плаж. Признавам си че аз такава среща не бях очаквал защото първите срещи бяхме 6-7 коли ние се знаем кои. Сега наистина стават големи срещи и трябва мястото да е голямо и само за феновете на италянските коли (не само Алфа :wink: ). Ще се намери добрия вариянт сигорен съм. Със здраве и лека и безаварийна :)

ital_fen
03-04-2008, 23:51
Май май е време да се смени часът на срещата ( да не кажа и мястото ) да си стане 17;30 както си е за летният сезон . Предпочитам на срещите ни да ми мирише на бира и пържени картофи отколкото на запалени гуми . А достатъчно големи паркинги има на доста места в града където можем да си строим красавиците - примерно на терапията до метан станцията .
Но за това си има хора които са ходили по срещи мноого преди повечето да се качим в Алфа така че нека те да си кажат думата !!!!

;)

Колега, там са WV клуб. Аз два пъти вече ги виждам там!!!

Kris
03-04-2008, 23:57
Освен VW и Volvo + още няколко марки ползват паркинга. Доста по-добър вариант е под моста дето вечер се въртят, няма бира и цаца ама си е спокойно.

ital_fen, случайно преди 2 часа някъде да си слизал към КРЗ :roll:

pininfarina
04-04-2008, 08:05
И аз имам едно предложение - на паркинга между Аква центъра и Булавто ( срещу входа на Метро ) в събота и неделя е напълно празен. На него има място поне за 30 коли, като могат да се паркират много готино за снимки. Там няма абсолютно никой, който да дойде или да прави забележка за нещо.

nikolamilchev
04-04-2008, 10:23
Колеги, колеги... Разгледайте форумите на другите клубове. Не на едно място сме наречени " семкаджии, чоплещи и четящи вестници" и др., стигайки се до радикални заключения като "Да го д***т алфите!". И освен това тея същите п******ци идват и ни развалят срещата, а ние в ответен отговор се чудим къде и кога да си изместим сбирките??? Ако искате да почнем да им резервираме и маса в "Тримата мускетари"...

silviq_sybeva
04-04-2008, 10:23
Колега да с 3латистатами 145 съм и много и се радвам и искам да станат стрещите по спокоини и обра3ователни :) хахаха много ще се радвам да се 3апо3ная с повече хенове 3а по късни срещи съм много 3а :)))

Пишете на кирилица !!!

ital_fen
04-04-2008, 11:20
Освен VW и Volvo + още няколко марки ползват паркинга. Доста по-добър вариант е под моста дето вечер се въртят, няма бира и цаца ама си е спокойно.

ital_fen, случайно преди 2 часа някъде да си слизал към КРЗ :roll:

Мне колега, има още едно купе като моето дето се разхожда из Варна. Различава се само по джантите, иска ми се да сляза ама още не е готово за изпълнения :D
Ама като го направя ще се пусна и аз няколко пъти
:mrgreen:

pininfarina
04-04-2008, 11:23
Колеги, колеги... Разгледайте форумите на другите клубове. Не на едно място сме наречени " семкаджии, чоплещи и четящи вестници" и др., стигайки се до радикални заключения като "Да го д***т алфите!". И освен това тея същите п******ци идват и ни развалят срещата, а ние в ответен отговор се чудим къде и кога да си изместим сбирките??? Ако искате да почнем да им резервираме и маса в "Тримата мускетари"...

Не това е причината за смяната на мястото колега. Ако си идвал лятото на морска гара сигурно знаеп какво е - дори и да няма други клубове трудно намираме място да спрем заради постоянното движение на автобуси там заради пристанището. Има доста туристи и наспряли автомобили там, а дори понякога и от гранична полиция правят проблеми заради паркинга. Затова по добре според мен е добре още от сега да си потърсим по-спокойно място.

iee
04-04-2008, 11:27
Според мен е по-добре да изместим с половин час срещата за 16:00. Раничко ми се струва още за 17:30. Както и де е, и на 2-та варианта съм навит, само да не става като предните пъти. Има хора който идват за пръв път и ми се струва, че ги губим :) Лично аз нямаше да дойда друг път, ако първата ми среща беше такава.

ital_fen
04-04-2008, 11:28
Колеги, колеги... Разгледайте форумите на другите клубове. Не на едно място сме наречени " семкаджии, чоплещи и четящи вестници" и др., стигайки се до радикални заключения като "Да го д***т алфите!". И освен това тея същите п******ци идват и ни развалят срещата, а ние в ответен отговор се чудим къде и кога да си изместим сбирките??? Ако искате да почнем да им резервираме и маса в "Тримата мускетари"...

В кой форум в тва бе? То на морска гара както каза някой само варбург не идва. То зависта е голямо нещо, това че те не си пазят колите и са ги взели само за да ги чупят си е техен проблем. Напълно съм съгласен с тебе че много компромиси станаха вече. От къде на къде ние да местим часа и да се съобразяваме с тях? Ние си бяхме първи там, редно е те да се съобразят с нас! А защо някой не дойде на нас да каже тези думи? То такива КЛАВИАТУРНИ МУТРИ са много. Ние се държим изключително колегиално с всички а в отговор получаваме само нападки. Колко още можем да траем???

aya
04-04-2008, 11:38
и аз си направих труда да попрочета в другите форуми веднага след срещата. За съжаление май само ние сме достатъчно колегиални. За това предполагам, че ще е по-добре да изместим часа и да се разберем някак си, от колкото да ходим на друго място. Дори съм по-съгласна да се мисли на вариант среща през съботите от колкото за смяна на мястото :roll: Също на няколко снимки видях, че и другите форуми ходят на цаца и бира в заведението на аспаруховия плаж- нищо лошо, ама не стават и твърде много съвпаденията :?: честно казано за това не знам вече кой от кого е видял де :) ..не споря :wink:

ital_fen
04-04-2008, 11:51
Aз почти навих баща ми другия път да доиде с мен и да си докара АВТОВОЗА да го паркира на морска гара. И ако стане както каза колегата SPE4ELIST(извинявам се ако бъркам ника) може да се превърне в традиция. То не са много SKANIA във варна ама те стигат само 3 камиона.
И аз си направих труда да прочета малко от коментарите на БМВ и изобщо не ми допаднаха. Ние никога не сме ги обиждали а те да го Д*хаме и т.н.
Нали колегата ICCO искаше колегиалност?
Каде е? От наша страна може да има разбиране ама от ваша Не така ли?
Нали целта е да не се караме? Айди сега кажи вие с какво допринасяте за това?

Yon
04-04-2008, 12:24
Темата тръгва в неправилна посока :wink:
Заключвам.
Колегите с повече опит ще вземат решение и ще пуснем съобщение за новия час и място на срещите във Варна :idea:
Ако е необходимо да се пусне анкета :!:

trustworthy
04-04-2008, 12:57
Ето анкетата-продължение (http://www.alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?p=261205#261205)

Гласувайте! Не се стеснявайте! :)