PDA

View Full Version : ЗАЩО КАТО СТАНЕ НЕУДОБНО ЗАКЛЮЧВАМЕ ТЕМИ !!!



DJraceman
04-04-2008, 12:28
А ДА ВИДИМ СЕГА ЗАЩО КАТО СТАНЕ НЕУДОБНО СЕ ЗАКЛЮЧВАТ ТЕМИ В КОЙТО СЕ ВОДИ АЗ ДОКОЛКОТО ВИДЯХ НОРМАЛНА ДИСКУСИЯ.
ЗАЩО ВИНАГИ НА БЪЛГАРИНА КАТО НЕ МУ ИЗНАСЯ И РЕШАВА ИЛИ ДА ТРИЕ ИЛИ ДА ЗАКЛЮЧВА БЕЗ ДА СЕ СЪОБРАЗЯВА С ОСТАНЛИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ФОРУМА.

p.s.ТО ЗАТОВА Е ФОРУМ ЗА ДА МОЖЕ РАЗЛИЧНИТЕ УЧАСТНИЦИ ДА ДИСКУТИРАТ КАКВОТО ЖЕЛАЯТ В РАМКИТЕ НА ПРАВИЛАТА НА ТЕЗИ КОЙТО НЕ ИМ ХАРЕСВА МИСЛЯ ,ЧЕ НИКОЙ НЕ ГИ КАРА ДА ЧЕТАТ.

--------------------------------------------------------------

1.5 Да не пише за по-голяма убедителност постове само с главни букви, което според “нетикета” се счита за “викане”. Такива постове ще бъдат редактирани или отстранявани, особено в случаите на системно нарушение или нарушение на повече от едно правила на форума. Допуска се смислов акцент на определени части от текст под формата на думи с големи букви или bold шрифт.

Приятелски съвет, промени тона с който се обръщаш към колегите!!!

MrX

pininfarina
04-04-2008, 12:34
И аз това се чудих защо колегата от ТЪРНОВО заключи темата за провалени срещи във ВАРНА. Не мисля че е много правилно това нещо.

pininfarina
04-04-2008, 12:35
И аз това се чудих защо колегата от ТЪРНОВО заключи темата за провалени срещи във ВАРНА. Не мисля че е много правилно това нещо.

trustworthy
04-04-2008, 12:38
Ще помоля колегата да даде конкретен пример за заключената тема. Така ще бъде възможно да се даде някакъв отговор. Не са една или 2 темите, които се заключват всеки ден, все пак ;)

@пининфарина
По отношение на темата за срещите във Варна, ще се разберем ;)

П.С. Тази тема ще я преместя в подходящия раздел за момента.

DJraceman
04-04-2008, 12:52
ЕТО ТИ КОНКРЕТЕН ПРИМЕР КОЛЕГАТА ТИ НАПИСА ЗА ВАРНА АЗ ТИ НАПИСВАМ ЗА РАЗДЕЛ 156 ТЕМАТА ЗА СЕРВИЗИТЕ.

trustworthy
04-04-2008, 13:09
ЕТО ТИ КОНКРЕТЕН ПРИМЕР КОЛЕГАТА ТИ НАПИСА ЗА ВАРНА АЗ ТИ НАПИСВАМ ЗА РАЗДЕЛ 156 ТЕМАТА ЗА СЕРВИЗИТЕ.

Понеже аз заключих темата, веднага ше ти дам и отговор ;)

Умишлено не я заключих в самото начало за да няма протести (мисля, че така са разсъждавали и другите колеги с прав ав раздела). След 3-тата страница тя се превърна по-скоро в чат, където всеки да си излее душата за неволите си по сервизи и то не само във Ванто, не само в София, а и из цяла България :)
Темата не е изтрита, а заключена. Нали правиш разликата ;) Идеята е да се изложи обективно мнение за дадения сервиз, било то положително или отрицателно. Н абаза на немалък опит като модератор, мога да ти кажа, че подбни теми са обречени на заключване още при създаването им. Въпрос на време просто ;)
Та по темата - ясно е на всеки, който поддържа кола, че 'идеален' сервиз няма. Няма защо да лепим етикети с лека ръка и да вадим генерални изводи.
Горното е лично мое мнение, не съм се ангажирал да давам становище от името на форумната администрация :idea:

bager
04-04-2008, 13:21
Бих отправил подобен въпрос за темата със снимките от срещата в София. И сега аз ако искам да кача други снимки, нова тема ли трябва да отварям?
Това за бога е "Срещи", нормално е да се коментира. Защо трябва да се заключва?

А тази тема защо е изтрита?
Можеше да се отправи предупреждение и да се изтрие спама. Все пак е първи пост на човека.
dreamworks



Регистриран на: 01 Апр 2008
Мнения: 1
Местожителство: PLOVDIV
Пуснато на: Вто Апр 01, 2008 8:31 pm Заглавие: Продавам Алфа ромео 156 уникален тунинг

--------------------------------------------------------------------------------

Продавам алфа ромео 156 1.8 перфектна технически с коюметичи забелжки по броните супер стерео пинер спл 12 бас 2 стапала 17 джанти силжерстоне СУПЕР СПЕШНО 7500ЛВ krasi 0877570047 krasimir4o@abv.bg