PDA

View Full Version : Дискусия (анкета) за място и час на Варненските срещи



trustworthy
04-04-2008, 12:55
КОлеги, дайте по същество да действаме и да решим как/кога/къде ще протичат следващите ни срещи!
Въпреки 'неласкавите' изказвания, които могат да се намерят по други форуми, предлагам да не се поддаваме на емоции. Едва ли такива изказвания за представителна извадка за мнението на всички фенове на дадена марка като цяло. Нека не подклаждаме излишни конфликти.
За мен е важно да се запази атмосферата на срещите и честно казано, аз лично нямам да сменим мястото с друго, където да се срещаме на спокойствие, както сме си свикнали. МОрска Гара не е от спокойните места, няма какво да се лъжем, а и пак да кажа, че това, че сме били първи там не ни дава ексклузивните права върху терена ;)
Та нека гласуваме! Пускам първоначално анкетата в предложенията до момента, а ако някой има други, ще ги допълним.

ital_fen
04-04-2008, 13:23
И аз съм За да останем на Морска гара. А до конфликти няма да се стигне по простата причина че повечето от нас (ако не и всичките) са изключително интелигентни и възпитани хора, които не се поддават на евтини провокаций.

Tinoto
04-04-2008, 13:43
За мен няма никакво значение.
Трябва да има и опция все ми е тая пак ще идвам !

trustworthy
04-04-2008, 13:46
За мен няма никакво значение.
Трябва да има и опция все ми е тая пак ще идвам !

Ей, мъдър човек си, бе :lol: Веднага ще уважа желанието ти ;)

Kris
04-04-2008, 14:18
Морска Гара 16:00 :idea: Нямам нищо против колегите, но освен че се срещат 4 недели в месеца, за две от тях могат да направят малък компромис, който да реши проблема. Съвсем друг е въпроса, че има доста глупости по наш адрес. Сега остава и да ни изместят и ептем ще ни вземат за киораво.

14:00 - БМВ събор
16:00 - АЛФА събор

Sunny
04-04-2008, 15:54
Ами да помислим и в перспектива
Идва лято - Морска Гара още миналата година ни ставаше тясно когато пристигне някой по голям кораб с туристи , а тогава бяхме по 10-15 коли на срещите и ни беше тясно със автобусите от градски транспорт . А сега сме вече доста повече коли на срещите .
Както каза Марто където и да са срещите пак ще ходим . ;)

П.С. И на колегите от BMW ще им стане тясно на Морска Гара лятото но това те да си го решават .

Icco®
04-04-2008, 16:18
И така колеги ня бях влизал тука няколко дена и малко явно съм изостанъл с инфото !
По въпроса за местенето на часовете ние сме за но може 30 мин тоест 15:00
и ако вие мръднете 30 мин надолу ще имаме време достатъчно преди вас да се съберем и да се видим
програмата ни става такава че простотиите на Морска гара ги прекратяваме за да може да се видим и да си полафим след което под конвой така да се каже се изнасяме към място където ще можем да си простеем на воля мисля че това удоволетворява всички ни
Имоля не се впрягайте на колегите които изказват остри мнения към вас на ясно сте че във форумите всички са най великите и така на татък ...
Позрдави от БМВ Тийм Варна :)

trustworthy
04-04-2008, 16:29
Звучи резонно. Да разбираме ли, че вие ще се събирате в 15:00, а ние да преместим на 16:00? Ако е така, дали ще бъде свободно мястото в 16:00? Дай да уточним и да приключваме с одисеята ;)

NIGHT^WALKER
04-04-2008, 19:08
Аз предложих какво може да се направи и то е срещата да се премести на Картинг пистата, където има достатачно голям паркинг да се съберем и то без да ни пречи някой. На Морска Гара и да сменяте часове и дни след 2 месеца точно няма да са виновни БМВ или Хюндай ами туристи, почиващи и плажуващи. Колкото до бира, цаца и т.н. пак не би станало освен ако някой няма заведение и не го затвори за феновете. С толкова много народ ще е трудно да се намери място за спиране, а и все пак ако не искаме да се делим на маси по 4-ма и да сме заедно на една пак ще е трудна работа. Аз изказвам моето мнение нищо че смених марката, но мисля пак да си идвам на срещите. Така че дано да се намери най-подходящия вариант за всички и до нови срещи :wink:

Kris
05-04-2008, 00:27
Звучи резонно. Да разбираме ли, че вие ще се събирате в 15:00, а ние да преместим на 16:00? Ако е така, дали ще бъде свободно мястото в 16:00? Дай да уточним и да приключваме с одисеята ;)

Да, всичко е точно :!:

15:00 БМВ
16:00 АЛФА

DiabL0
05-04-2008, 01:08
С две ръце подкрепям !!!
За лятото, ще го мислим в последствие

ЕВАЛА НА ИЦО !! ПИЧ !!
само дето ония от БМВ форума, с красиявия речник няка да оценят стореното от него и брания срам, като преставител пред останалите....
А бее....... кво да коментирам.... много се изложиха с изказванията, ама..... аккто и да е
Искам да подчертая !!!, В НАШИЯ ФОРУМ НИКЪДЕ НЯМА ДА СРЕЩНЕТЕ ТАКИВА СЕЛСКИ ПСУВНИ И ИЗКАЗВАНИЯ !!!
Айде със здраве..... и мир ;)

п.п. Ицо, батка... не си длъжен да береш срама на онея от вашия форум !!

Sunny
05-04-2008, 10:28
До тука май само двама мислим в перспектива . Мястото ни е тясно и не са ни виновни само BMW . Всички които сме ходили миналото лято знаем по колко време се изнизвахме от Морска Гара и как са мрънкали шофьори на автобуси и Военна полиция и ........ :evil:

pininfarina
05-04-2008, 10:35
До тука май само двама мислим в перспектива . Мястото ни е тясно и не са ни виновни само BMW . Всички които сме ходили миналото лято знаем по колко време се изнизвахме от Морска Гара и как са мрънкали шофьори на автобуси и Военна полиция и ........ :evil:

И аз това имах предвид колега.

NIGHT^WALKER
05-04-2008, 20:45
Май и картинга отпада въпреки, че са направили доста подобрения, но и горната част за спиране вече не става за спиране, а е строителна площадка до колкото видях.

trustworthy
05-04-2008, 22:00
Пининфарина предложи някаква алтернатива в предишната тема :roll:

spe4elist
05-04-2008, 22:03
Паркинга под Терапията на Околомръсното е доста голям. Няма, и няма да има туристисти ... Освен ако не дойдат специално за срещата, да видят хубави коли ... Колкото до Военна, Гранична и други милиции - за тях не мога да Ви гарантирам ще дойдат ли или не... Колкото до бирите - така и така отиваме на друго място да ги пием. Традициите не са това, което бяха!

Xtrime7
05-04-2008, 22:23
КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.

asia
05-04-2008, 22:27
Това за паркинга на терапията звучи добре

и аз мисля, че Морска гара е малко тесничка за Алфите при все, че последно когато бях там не бяха и много колите. :roll:

pininfarina
05-04-2008, 22:29
КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.

Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той :D

Xtrime7
05-04-2008, 22:58
КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.

Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той :D

Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.

pininfarina
06-04-2008, 08:20
КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.

Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той :D

Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.
Неговата е сиф металик комби 2.4jtd. Работи в Рено-Дачия - новият сервиз на ришки проход :D

Xtrime7
06-04-2008, 11:30
КОЛЕГИ;приемате ли прешълци като мене във вашият клуб,че в Шумен много Алфи но маняци почти никакви.

Разбира се че си добре дошъл колега. Аз се опитвам да навия и още един твой градски с една Либра, който упорито се дърпа, ама що има и други желаещи, най вероятно ще се навия да дойде и той :D

Якажи кой е той,че може и да е колегата ми-със синя ЛИБРА,но пък и те са малко във града.
Неговата е сиф металик комби 2.4jtd. Работи в Рено-Дачия - новият сервиз на ришки проход :D

Ааааа...той ми е бившия колега,работихме заедно преди да отиде в Рено-Дачия.Той си я взе преди около месец.Абе общо взето сме си фенове на Италянските колици,а бившия колега стана в последствие.
Като има повечко време мога да се постарая да се видим всичките на вашите срещи и да се запознаем.

Sunny
06-04-2008, 12:14
Паркинга под Терапията на Околомръсното е доста голям. Няма, и няма да има туристисти ... Освен ако не дойдат специално за срещата, да видят хубави коли ... Колкото до Военна, Гранична и други милиции - за тях не мога да Ви гарантирам ще дойдат ли или не... Колкото до бирите - така и така отиваме на друго място да ги пием. Традициите не са това, което бяха!

Това за терапията и аз го бях предложил но някой спомена и за други клубове които се събирали там . Не е лошо да се провери кой и кога се събира там (ако евентуално се приеме) . Иначе може би само там можем да се съберем повече коли , а и е тесен паркинга и не става за дрифт ;)
което е добре дошло с така наболелия проблем . Часът на срещите можем да си го оставим както си е по традиция но мястото ни е проблем сега .
Паркингана Булавто също е едно добро предложение , били сме там и знаем как е , а бира и картофи в района колкото искаш
;)

spe4elist
06-04-2008, 18:58
Пракинга на Терапията се използва от Клуб Волво всяка първа неделя от месеца от 13,00ч, което не възпрепятства нашия график. За други клубове, използващи този паркинг, аз не знам. Естествено, ако има други предложения за подходящи места, са добре дошли да ги обсъдим... Паркинга Булауто също е вариант, според мен не е толкова голям, но може и да свърши работа ... :roll:

boian
06-04-2008, 19:13
Ми да пробваме на Терапията. Само дето за бира в Аспарухово ще стане далече

kalata8
06-04-2008, 19:18
Друго предложение е паркинга който е в ляво като се слиза долу на крайбрежната алея

chokos
07-04-2008, 09:22
Здравейте и от мен колеги,реших и аз да изкажа мнение макар и рядко да присъствам на срещите,но и след тези изпълнения с БМВ-тата започнах да се отказжам,но мисле че това изместване от морска гара трябваше да стане отдавна,поради няколко причини:
1.Лятото знаете за какво става въпрос като има хора по плажовете и заведенията,също така и ако има кораб.
2.Сега може да са БМВ и Хюндай,но доколкото знам на опелите,голфаджиите също там ходят.
Много станахме на клона а мисля че има много места където можем да провеждаме срещите,има няколко полигона,паркинга на Метро,също така на Почивка до гимназиите не е лошо място.Така или иначе часа скоро ще се смени,но не мисля че това ще ни помогне,затова аз съм за преместване от мястото на срещите!!! :wink:

asia
07-04-2008, 10:49
Здравейте и от мен колеги,реших и аз да изкажа мнение макар и рядко да присъствам на срещите,но и след тези изпълнения с БМВ-тата започнах да се отказжам,но мисле че това изместване от морска гара трябваше да стане отдавна,поради няколко причини:
1.Лятото знаете за какво става въпрос като има хора по плажовете и заведенията,също така и ако има кораб.
2.Сега може да са БМВ и Хюндай,но доколкото знам на опелите,голфаджиите също там ходят.
Много станахме на клона а мисля че има много места където можем да провеждаме срещите,има няколко полигона,паркинга на Метро,също така на Почивка до гимназиите не е лошо място.Така или иначе часа скоро ще се смени,но не мисля че това ще ни помогне,затова аз съм за преместване от мястото на срещите!!! :wink:

Първо и аз си помислих за паркинга на Метро но уикенда не знам май ша е малко натоваренко там. Макар че сигурно ще се намерят 3-4 реда празни за нашите красавици ;) трябва да се пробва :roll:

aya
07-04-2008, 12:25
до колкото знам на паркинга на терапията май се събират vw форума също така- ще разпитам кои дни и в колко часа. А на паркинга- стария полигон на почивка (под хотел тексас) вчера се бяха събрали пежо клуба..

iee
07-04-2008, 14:40
На паркинга на Метро със сигурност ще има достатъчно място, пък и е идеално за популяризиране на срещите :)

trustworthy
07-04-2008, 16:50
Хем и тоалетна и импровизирано барче има :)

Sunny
07-04-2008, 20:43
Та дето се вика ще решаваме ли нещо или ....... ?
Защото срещата е в края на тази седмица и пак ще ни стане тъпо :oops:

sa6o_bassa
08-04-2008, 00:39
айде не я мислете толкова,нека е на Морска гара и там спорете къде да бъде преместена следващата среща :D

ital_fen
08-04-2008, 13:27
На метро не е ли малко кириз?
По-добре другаде. Макар че морска гара с преместен час е най-добре.

kalata8
08-04-2008, 15:01
И мен като че ли на метро не ме кефи

ninormal
08-04-2008, 15:19
Колеги имам друго предложение :) Над ОМВ,което е срещу чайка т.е над стадион Юрий Гагарин или Тича ли беше съжалявам постоянно ги бъркам двата :) има едно малко полигонче идеално за срещи. Идеята е там дасе съберем(има много място) и после да отидем някъде :) Ако желаете тази сряда елате на морска гара 20:00 и ще ви покажа мястото :)

silviq_sybeva
08-04-2008, 23:58
нинормал мисляче досега изчетените мнения най съм доволна от предложението на полигона до стадиона има маса много място и заведения бол и няма да стават задръствания нерви и глупости :)

ALFA CORSE
09-04-2008, 00:05
На полигона сме правили срещи и не става според мен.

Мислете в перспектива, място където можем да се събираме и зима и лято.

Честата смяна на местата за срещите води до по-малка посещаемост :idea: , изпитано.

ninormal
09-04-2008, 01:18
Е там какъв е проблема и зима и лято ? :) Събира ме се оговаря ме се къде да отидем и това е :)

chokos
09-04-2008, 09:08
да ви кажа с тези ремонти на стадиона,толкова грозно е разкопано там и на нищо не прилича,аз мога да ви предложа да се събираме на почивка,до гимназиите,като движиш нагоре кам тях кадето отляво ти остава паркинг,мисля че е достатачно за нас,лятото сме близо до входа за крайбрежната,а за зимата,не сме далече от града и можем навсякаде да отидем!!!

trustworthy
09-04-2008, 12:07
да ви кажа с тези ремонти на стадиона,толкова грозно е разкопано там и на нищо не прилича,аз мога да ви предложа да се събираме на почивка,до гимназиите,като движиш нагоре кам тях кадето отляво ти остава паркинг,мисля че е достатачно за нас,лятото сме близо до входа за крайбрежната,а за зимата,не сме далече от града и можем навсякаде да отидем!!!

И си духа такъв вятър, особено зимата, че.... :roll:
..то не, че на Морска Гара не духа де :)

mim
09-04-2008, 16:57
хайде решавайте, че докато намеря на картата къде е мястото за срещата, ще трябва да се връщам в голямото село без да съм ви нащракала :D

trustworthy
09-04-2008, 17:02
хайде решавайте, че докато намеря на картата къде е мястото за срещата, ще трябва да се връщам в голямото село без да съм ви нащракала :D

Ako говориш за тая седмица, ела на Морска Гара! ;)

silviq_sybeva
10-04-2008, 15:56
последно на Морска гара остава от колко часа ? или ще правим някаква промяна заради БМВ :)

TRE GAZELE
10-04-2008, 18:02
айде и от мене един глас...това за паркинга на терапията е добре,както и на паркинга зад стадион Варна...може и на картинг пистата :),трябва да е широко,то е ясно че кръчма не можем да съчетаем,но ние не идваме заради нея ,а заради колиците :oops:

iee
11-04-2008, 21:23
Викам вече да решаваме кога ще е срещата.Днес е петък и много колеги може да не могат да погледнат какво става през уйкенда.

pininfarina
11-04-2008, 21:47
Аз предлагам пак да я направим на морска гара в 15:30 - 16:00 както всички знаят и оттам да отидем някъде и да решим на място - така във форума няма да стане да се организираме за друго място според мен

iee
11-04-2008, 22:42
Ами и така става. Поне като се видим ще решим по-бързичко и ефективно .

DiabL0
13-04-2008, 23:15
И така,
Съветът на сериозните Бираджий, реши единодушно с гласуване с вдигане на ръка( чаша) .....

От следващият път, срещите да се провеждат на паркинга на Терапията( околовръстен път, психарията)

Наздраве !

boian
14-04-2008, 10:57
15.30ч

spe4elist
16-04-2008, 17:44
15.30ч


...и дали ще се натъкнем на друг клуб,защото доколко чух някой спомена нещо за Волво и Фолксваген че ходели там!

Волво са първата неделя, за ФВ не знам кога са, но паркинга е огромен, мисля че може да поеме и нас, и Опел, и Хюндай. Заедно! Така че - да пробваме. Ако е добре - добре, ако не е - ще търсим алтернативи :roll:

Става въпрос за Терапията 8)

STOIKO_4O4O@ABV.BG
19-04-2008, 21:17
И така,
Съветът на сериозните Бираджий, реши единодушно с гласуване с вдигане на ръка( чаша) .....

От следващият път, срещите да се провеждат на паркинга на Терапията( околовръстен път, психарията)

Наздраве ! :P :P Какъв е проблема да е по късно срештата на морска гара :P :P :P

ALFA CORSE
19-04-2008, 22:21
И така,
Съветът на сериозните Бираджий, реши единодушно с гласуване с вдигане на ръка( чаша) .....

От следващият път, срещите да се провеждат на паркинга на Терапията( околовръстен път, психарията)

Наздраве ! :P :P Какъв е проблема да е по късно срештата на морска гара :P :P :P

Лятото няма място на морска гара...

nikki_sixx
24-04-2008, 18:37
...ейиииииииииииииии , големи мизерници онез бе...
пфуууууууууу
пак ще съм на срещите - то е ясно, ама...