PDA

View Full Version : Бърз внос на частии



Nikiboy
09-09-2005, 14:06
Тези дни като си търся части направо полудявам :Silent:

Обаждам се тук там и ми казват или НЯМА, или рекорда беше в Александърауто 40 работни дни :big_whoops: !!!!!!!!!!!

Има ли начин директно да си поръчвам части? И как става. Убеден съм, че има начини и за по 1 седмица.

hf hpe
09-09-2005, 15:06
има разбира се но и цената там е различна
аз лично ползвам фирма Белведере тел. 9894144 човека се казва Борил можеш да му кажеш, че аз(Еньо) съм ти казал за него
сега аз лично съм си поръчвал само оригинални части за италянките и там цените са от епер-е + 10 до 15 % отгоре
най добре му се обади и се разберете какво точно искаш

Venci
09-09-2005, 18:54
Малко в страни от темата е, но е близо. Има едни шарнири за реактивните щанги за Джулия. С малко преработка заместват гумените тампони на същите щанги при Джулиета и 75-ца. Проблемът е, че навсякъде където съм ходил ми казват, че са спрени от производство. Някой има ли идея какво може да се направи, за да си намеря такива. Убеден съм, че все някак може да се доставят от някъде. Не ми се ще да приспособявам това ще е в краен случай.

hf hpe
10-09-2005, 14:42
Малко в страни от темата е, но е близо. Има едни шарнири за реактивните щанги за Джулия. С малко преработка заместват гумените тампони на същите щанги при Джулиета и 75-ца. Проблемът е, че навсякъде където съм ходил ми казват, че са спрени от производство. Някой има ли идея какво може да се направи, за да си намеря такива. Убеден съм, че все някак може да се доставят от някъде. Не ми се ще да приспособявам това ще е в краен случай.
хъм
това дето ти го искаш само по разни сайтове за алфи олдтаймер-и или в ибей

Venci
10-09-2005, 16:54
Последен :offtopic: , в кой сайт мога да проверя за това удовоствие.

hf hpe
10-09-2005, 16:57
Последен :offtopic: , в кой сайт мога да проверя за това удовоствие.

ми най-добре изчакай V_G_Z-то да се появи той е по бабичките
ако не и аз ще се поразтърся
но цените от сега ти казвам няма да те зарадват

Venci
10-09-2005, 18:20
Нека ги видим цените пък ако трябва :calc: ще си счупя касичката за пореден път :lol: .

ARomeo
20-09-2005, 10:42
Александърауто внася оригиналните резервни части през Аутоиталия. Иначе те нямат достъп до originaly ricambi (май така се пишеше)

valjo
20-09-2005, 10:53
Александърауто внася оригиналните резервни части през Аутоиталия. Иначе те нямат достъп до originaly ricambi (май така се пишеше)
ricambi originali e ;)

несъм много сигурен че внасят през Ауто Италия, защото предна стаб. щанга за 156 при тях беше 300лв, а в ауто италия е 530;)

те купуват от ауто италия от време на време, като им трябва нещо спешно, както и обратното НО
не им е основния канал през тях

ARomeo
20-09-2005, 12:27
Александърауто внася оригиналните резервни части през Аутоиталия. Иначе те нямат достъп до originaly ricambi (май така се пишеше)
ricambi originali e ;)

несъм много сигурен че внасят през Ауто Италия, защото предна стаб. щанга за 156 при тях беше 300лв, а в ауто италия е 530;)

те купуват от ауто италия от време на време, като им трябва нещо спешно, както и обратното НО
не им е основния канал през тях

За оригинални им е през тях. Те нямат права за FIAT AUTO