PDA

View Full Version : АЛФА РОМЕО 33 1,4 ИМОЛА ХЕЛП!!!



houzeboy
09-09-2005, 18:33
Здравеите.Спрял съм се на една Алфа 33 1,4ие Имола,боксер 08.1993г.
Чувам мнения,че боксера много бързо се скапвал и други такива работи.Много ви моля страшно много го харесвам този автомобил и искам да го купя,но тези слухове започват да ме отказват.Помогнете ми с някаква информация,опит,мнения.За какви проблеми да гледам.Всички двигатели ли са боксери на 33-ките? Каква точно е разликата м/у боксера и другите двигатели.Моля ви кажете ми щото ше ревна от яд след малко.Колата я има в мобиле.бг цена 2500лв.червена.Кажете какво да правя :frown:

BatVas
09-09-2005, 18:48
Aбе не слушай разни псевдо майстори-ако си харесал колата, искай да я закараш за преглед във Ванто - да ти кажат какво трябва да се сменя и купувай. Хората с боксери ще ти кажат колко са здрави - предполагам тези който ти казват че не са здрави не карат кола с боксеров двигател-откъде знаят . Иначе тази в мобилето изглежда добре а и е червена

bass
09-09-2005, 18:50
но тези слухове...

Ох, майкооооо.........
Питай тези, дето те съветват, колко време са карали Алфа. Или поне колко време са карали Алфа другите, от които първите са чули как боксерът се скапва.

Ако знаеш на какво съм се наслушал докато търсех моята (макар и не боксер)...

Venci
09-09-2005, 19:05
Те тия дето са ти ги наговорили тези глупости за боксерите как са забравили да ти споменат, че Алфите по принцип са таралясници? :evil: НЕ ГИ СЛУШАЙ :!: Алфа Ромео е автомобил, който се купува със сърце :big_love: , не с разум :calc: . Виж колата.Повози се. Покарай я :biker: . И ако усетиш, вътре в себе си как спортното сърце започва да тупти :wub: като си около нея няма какво да се чудиш повече.

rasho 33 imola
09-09-2005, 19:39
Эдрасти колега!!!Добър иэбор :clapping: От 2год. карам Imola и съм повече от доволен.Въпреки че и аэ слушах какво ли не эа Алфите и как се прецаквали много,но като гледам почти във всеки сервиз е пълно с "народни коли" :hehe: Така че ако е читава колицата не му мисли :drive:

Crusader
09-09-2005, 20:19
Здравей приятел, карал съм 2 33-ки едната 1987 боксер 1.5 и втората 1993 боксер 1.3 ie колите си бяха резачки и двете бързи и доста здрави. Втората я продадох на 310 000 км./аз съм и врътнал 145 000/ и двигателя и мъркаше като котенце. Единственото което съм сменил за 8 години каране на Alfa е съединител на последната 33-ка/ама тва е от много "културно" каране/. Така че ако е читава колата взимай и се кефи!

Mury
09-09-2005, 22:22
Ако се поддържа като хората боксера е ве4ен не слушай никого ако ти харесва взимай и се кефи както каза Венци тази кола се купува със сърце а не с разум

Mury
09-09-2005, 22:22
Ако се поддържа като хората боксера е ве4ен не слушай никого ако ти харесва взимай и се кефи както каза Венци тази кола се купува със сърце а не с разум