PDA

View Full Version : Touch Up Paint



MBlaST
10-09-2005, 23:27
Доколкото знам това са нещо подобно на маркери с оригиналния цвят боя и се ползват ако някъде има отлющтване по боята.Интересува ме дали може да се намери такова нещо и от къде.
Въобще,който е по-наясно нека сподели :wink:

пс: нещо такова http://www.westcoastcorvette.com/images/parts/ACF2A3.jpg

BatVas
11-09-2005, 21:26
никой ли не знае - и мен ме интересува-трябва да оправя ужуленото на предната броня :(

ALFA CORSE
11-09-2005, 22:52
Аз по магазините за автоаксесоари съм виждал... точно за това се използва, само че представляваше нещо като червило.

Но как ще нацелиш точния цвят ми е малко чудно... Стори ми се, че изборът не е много голям.

EvgeniiM
11-09-2005, 23:18
И са цветове на General motors

Dodo 155
11-09-2005, 23:31
Бялото си е бяло :D :wink:
По-добре и тегли една хубава стружка и застрахователите да почерпят едно боядисване, ще стане като хората тогава :wink:

hf hpe
13-09-2005, 16:19
честно казано с тези които се продват в магазините не става нищо
в смисъл че за много финни и тесни драскотини не вършат работа, защото не могат да запълнят драскотината
на всичко отгоре на тази която си купих аз пишеше, че издържала 10 миения на автомобила, при това беше на SONAX които минават за маркови
аз имам една непатентована технолигия, но мен лично ме задоволява напълно
смесваш боя(поръчваш си твоя номер) и лак, след което с нещо тънко(аз ползвам нишка от метла) нанасяш в драскотината, нанасям обилно да се получи с връх, след като изсъхне се минава с водна шкурка 2000 и после се полира със полир паста
много хора са виждали зелената ми Фиат Мареа, тя беше цялата издраскана с нещо остро, след тази процедура вече я застраховам 3-та година без никакви забележки от застрахователите

pr_00f
13-09-2005, 16:28
А аз по съвет на търтея ползвам лак за нокти
Ама нали съм с червена кола и имам голям избор на цветове :)