PDA

View Full Version : AXM AUTO



p3shku
09-04-2008, 13:48
Здравейте,
налага ми се да сменя консумативите на алфичката и се чудя някои има ли впечатления от частите които предлагат AXM AUTO. По принцип ги предлагат на доста изгодни цени, но за качеството си нямам идея. Та ако някои знае нещо ще съм му много благодарен

BO
09-04-2008, 20:29
Здравейте,
налага ми се да сменя консумативите на алфичката и се чудя някои има ли впечатления от частите които предлагат AXM AUTO. По принцип ги предлагат на доста изгодни цени, но за качеството си нямам идея. Та ако някои знае нещо ще съм му много благодарен
Със сигурност са много точни хората!
Дори една ролка ми бяха объркали, и след 4 месеца чаках да докарат горното окачване на двигателя и ги разменихме, та даже и 3лв ми върнаха :)

SamuraiJack
10-04-2008, 10:04
Точни са. Дебитомер си купих от тях.

NIKSANA86
06-04-2010, 12:43
Аз да си кажа мнението след като използвах услугите им.
1) Доставка и цена не споря каквото пише това и става..!
2) Купих си антифриз от тях не се оплаквам. Купих си по каталожен номер филтър на климатика...по каталожен номер е същия... тази моя забележка по скоро е за производителя... оказа се с 3 мм по широк и с 4 мм по дебел от стария.. и познайте дали влезе в кутииката за филтъра!!!

Става дума за филтъра на хофер http://axm-auto.com/index2.php?brand=3&model=46&modif=193&cat=22&subcat=86&prod=3775&numenkl=2&show=1

Christweil
06-04-2010, 14:07
Ейй сега... точно за филтър на климатик, и на 166 остановихме че има разлика между всичките 166.
На моета примерно по каталог го купих но явно италянците са сменили нещо без да кажат и не можеше да влезе (за това има тема по форум) - трябваше да се реже кадър които държи филтъра. Няма значение това е само за анекфот.

За AXM, мога без проблем да кажа че купувам само от тях (като купувам директно). Частите са им добри и качествени - най голямото парче който смених е хидравличната помпа.
А най важно е че са супер любезни и точни - не като други при който повече няма да стъпя... и там визирам определно Т&Н вув Дървеница...

То дури само за дачик над педал на спирачката, те ме помогнаха да търсим по Епер точно кои от всичките е за темпомат, после по поръчахме, стана идеално и така. Ако не ставаше, ми казаха че да го сменим няма проблем... този труд само за нещо които струва 12лв, това ми прави добре впечетление.

leshoiad
06-04-2010, 19:43
Аз също съм доволен от тях!!! Централният им офис, ако не се лъжа, се намира в Ямбол.

nicks1
06-04-2010, 20:07
Аз не съм доволен от тях. Дадох им номер на рама и два пъти объркаха задните накладки на 156-та. Накрая им теглих една. Та имайте едно наум.

rusiq86
07-04-2010, 08:44
Коректни са хората!
Купувал съм няколко неща от тях: термостат, бачка добре; преди много време едни тампони/втулки на Окап и едни втулки за шенкел на Пирели, еми скапаха се бързо. Купува съм и едни ролки, ще ги видим как са!

moniiii
07-04-2010, 18:52
Незнам за друго ама ви съветвам да бягате със 120 от носачите с марка ОКАП щото нема такъв боклук- за 6000 км и са на парцал.

leshoiad
09-04-2010, 08:02
Аз имам подобно мнение за лагерите на Оптимал. Не е по темата но да си знаете!!!

ФЕРАРИСТ
10-04-2010, 01:40
Аз също съм доволен от тях!!! Централният им офис, ако не се лъжа, се намира в Ямбол.
Мда, като екс ямболийче съм имал досег с тях, хората работят със старание и желание, и се стараят да са макс коректни, ся верно е и че не винаги всички са доволни....което е нормално......