PDA

View Full Version : Italfest + жени



ShoxXx
21-09-2005, 02:27
Ми аз такова...има едни там...5 ли са, 6 ли са, ама точилки май им се викаше баш на тия...ама то такова нали...и за мен само 1...та вие момчета ко ше прайте?

KGB
21-09-2005, 03:34
Какво искаш да намекнеш с това...че ще водиш 5-6жени и за другите някой трябва да се грижи ли???

BatVas
21-09-2005, 09:29
Абе, Бате - ще ги поемем всичките-аз ще взема само две, само да не се пофалят на другите че тогава вече ще се чудя как да не обидя и другите, пък повече ще ме затруднят :rosso_racers: :oops: :static: :static: :hump:

Kostadin
21-09-2005, 09:48
Абе, Бате - ще ги поемем всичките-аз ще взема само две
за мен останалите, та да не се сърдят :hump: нали може :lol:

ShoxXx
21-09-2005, 11:57
Какво искаш да намекнеш с това...че ще водиш 5-6жени и за другите някой трябва да се грижи ли???

Something like that...

търтей
21-09-2005, 12:59
Какво искаш да намекнеш с това...че ще водиш 5-6жени и за другите някой трябва да се грижи ли???

Something like that...

на мен багажнико е голем - ши я уредим работата ;)

Naso
21-09-2005, 17:08
не правете глупости, че Вальо ше ви зеи.... е на мене цела година ми набива

търтей
21-09-2005, 17:10
не правете глупости, че Вальо ше ви зеи.... е на мене цела година ми набива
аз от валжо се не плашим
само зависи от на шоко от мацките де - да не са некви клепоухи прилепи

pent
21-09-2005, 17:15
Муахаххахахахха :-)))) ей които пробира - сам се прибира нали знаеш :-)
знам и друга приказка, на харизан кон, зъбите не се гледат :-))))
тай че ако момчето доведе мацки, освен да му благодарим :-) нема какво друго :clapping:

Kostadin
21-09-2005, 17:23
Муахаххахахахха :-)))) ей които пробира - сам се прибира нали знаеш :-)
знам и друга приказка, на харизан кон, зъбите не се гледат :-))))
тай че ако момчето доведе мацки, освен да му благодарим :-) нема какво друго :clapping:
то не е лошо и ти да доведеш твоите колежки :whistle:

pent
21-09-2005, 17:28
ох мани, имам голямо желание да доведа нещо готино, че да направим хубави снимки и тн. но дотогава не се знае коя ще е 'настоящата'

alf
21-09-2005, 17:28
Муахаххахахахха :-)))) ей които пробира - сам се прибира нали знаеш :-)
знам и друга приказка, на харизан кон, зъбите не се гледат :-))))
тай че ако момчето доведе мацки, освен да му благодарим :-) нема какво друго :clapping:
то не е лошо и ти да доведеш твоите колежки :whistle:
ти трай да не доведа аз мойте :bangin:

BatVas
21-09-2005, 17:29
Aбе споко бе, той Шокс лоши проятелки няма - се са убави, пък и пият. Поне тези които съм видял до сега са добри :) :D :D :bounce8:
Ама той като казва да помагате има впредвид и по издръжката им , аз затова казах че поемам максимум две - вие за каво си помислихте :) :D :D :D :wink: :wink: :tooth:

pent
21-09-2005, 17:32
Хихихи :-) щом ще се помага в издръжката, тогава трябва да има и консумация :spiteful:
Казвайте тези неща предварително да не дойде некои с 'багаж'!

Kostadin
21-09-2005, 17:42
ти трай да не доведа аз мойте :bangin:
еми айде де откога те чакам



Ама той като казва да помагате има впредвид и по издръжката им , аз затова казах че поемам максимум две - вие за каво си помислихте :) :D :D :D :wink: :wink: :tooth:
ако е за издръжката повече от две и аз немога признавам си........ама виж за консумацията и повече да са нема да ги върнем :oops: :oops: :whistle:

jorko
21-09-2005, 17:52
jorko не схванал мисъл на тема и я заключил :roll: :oops: Протести само на лични :?