PDA

View Full Version : Потенциал на Гарет Т34 - спор м/у Бобо и VM164



VM164
03-10-2005, 00:33
Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може :wink: . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :twisted: :evil: :P

valjo
03-10-2005, 00:41
Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може :wink: . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :twisted: :evil: :P

хм все ми се струва че трябваше повече да почетеш из форума кой какъв е , кво е правил или не е, и тогава да обобщаваш за дадени хора...

едно щи кажа, монтираната и РАБОТЕЩА турбина е по-добра от сяка на снимка
та така иди попрочети и пак говори ...

Bobo
03-10-2005, 00:45
Значи биричед аз ти казва какъв потенциял има тази турбина, а по принцип за да изкараш 1,0 и на горе налягане зависи от един куп неща(регултор на налягането на бензина, бензинова помпа, регулатор на въздуха, електроника, генерация и др. простоий) който трябва да се монтират съответно да се настроят по колата. И най-важното човек който да може да ти ги настрои правилно тези всичките простотий. Аз със сигурност немога да го направя това нещо, ама знам кой може :wink: . А и Bobo според мен ти си въздух под налягане биричед, така че съм сигурен че моята турбинка като цяло е по-добра от твойта. :twisted: :evil: :P

ХА ХА ХА! Първо изобщо не целя да се заяждам с теб не съм такъв :!: Второ обръщението ми беше към БРАТОВЧЕД ми не към ТЕБ :!: И трето клавиатурен рейсър като теб НЕМОЖЕ да ми говори така без да е наясно кой съм и какво съм направил а и дори да си наясно НЕ БИВА да говориш така :wink:
А и вервай ми некви гениални глупости си изпонаписал за налягането на турбото :wink: Я кажи кой може че на мен да ми се изясни къде да си туря турбинка?

VM164
03-10-2005, 01:08
Значи първо пич мене лично ми се стори, че се заяждаш много сериозно, аз казвам каква турбина продавам, ти ми казваш че тя не е такава, и твойта била по голяма, епа поне ела я виж па тогава говори колко е добра твойта. Второ специално не че искам да правя реклама на мочето казва се Сашко и гаража му се намира в Овча купел но според мен що италянско и де що има турбо той е цар. Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са. Иначе доколкото знам през него са минали доста Алфи 155,164 турбо и доста бегат след това. Доста можеш да научиш от това момче :!:

Bobo
03-10-2005, 01:15
Значи първо пич мене лично ми се стори, че се заяждаш много сериозно, аз казвам каква турбина продавам, ти ми казваш че тя не е такава, и твойта била по голяма, епа поне ела я виж па тогава говори колко е добра твойта. Второ специално не че искам да правя реклама на мочето казва се Сашко и гаража му се намира в Овча купел но според мен що италянско и де що има турбо той е цар. Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са. Иначе доколкото знам през него са минали доста Алфи 155,164 турбо и доста бегат след това. Доста можеш да научиш от това момче :!:

Я ме цитирай точно къде ти казах че твойта турбина не е таква? Казах че мойта МИ изглежда по-голяма! А ти от къде знаеш че е цар като нищо неразбираш или просто така казват хората начи е така? И сега се заинтересувах много сериозно къде е тва бяло интеграле 300+ коня че имам едни познати дето ще искат да се мернат с него? И къде каза че се състезава?

VM164
03-10-2005, 01:17
А и друго да ти кажа Bobo, аз съм просто любител на по-бързите коли имал съм доста такива (предимно френски) и съм се сблъсквал с доста спец. по турбота и така нататък и доста малко са добри в тоя бранш, тия дета са добри общо взето си бачкат в екип и правят доста интересни неща. Та това момче дето го споменах малко по нагоре е от един такъв екип. Ама ти пак продължаваш имам едни приятели тука там като го хванат.... почна май люлинските лафове. Нямаш грижи моя GSM e 0889528342 казвам се Емил звънкаш ми, аз му се обаждам на него и отиваме да видиме Ланчата :wink:

Bobo
03-10-2005, 01:47
Нещо тона и обидите ти не ми харесват ма изобщо братле! Люлински ще викаш на некой друг аз те питам като човек ти ми се дървиш :evil: Утре ще ти звънна!

Bobo
03-10-2005, 11:25
Само ще ти кажа че колата му с която се състезава е едно бяло интеграле, бате ебате дзвера го направил над 300к.с. две бенз помпи и хиляди простотйй които не ги знам кви са.

Кажи къде се състезава втори път те питам :?: В рали шампионата? На божурище? У формула 1?

Bobo
03-10-2005, 12:43
Брато зададох ти няколко въпроса и ти на нито един не отговори само отклоняваш темата на където ти е удобно аре със здраве :Tease:

75 2.0 turbo
04-10-2005, 00:59
понеже нищо няма да постигнете с тоя дървен спор :evil: заклю4вам темата :idea:
п.с. аколкото до турбото ако то е такова каквото казва вм164 то наистина е по добро от на бобо :wink: а и ве4е е спазарено така 4е :lol: