PDA

View Full Version : Въпрос към модовете на Тунинг и ,,Рацинг"



Xman
30-05-2008, 12:13
Кой ми изтри поста и защо: http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=24772

Pinky
30-05-2008, 12:15
Моите уважения, но това не е клубен въпрос и не би трябвало да е тук. Най-малкото.

Xman
30-05-2008, 12:21
Не знам кой го е направил. За това пиша тук.

hsr
30-05-2008, 17:17
"Не бях аз" :lol:

pr_00f
30-05-2008, 17:34
Не бях аз :shock:

hsr
30-05-2008, 18:00
Кой ми изтри поста и защо: http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=24772

Ти пък за един пост ли си ? :lol:

Сега сериозно: въпреки, че не бях аз, ще ти кажа че когато се трият няколко мнения на куп е възможно човек да затрие и нещо по грешка :roll:
Така че ще те помоля да проявиш разбиране ;)

Mury
31-05-2008, 13:38
Аз бях,темата стана лайно и затва трих доста,може твойто мнение да съм го изтрил погрешка,за което се извинявам :wink: :wink: :wink: :wink:

sitalk
31-05-2008, 19:34
И аз да се оплача, и на мен ми трие някои темите и постовете в Тунинг&Рацинг,явно имате някой голям комплексар там!Срамна работа!
Оооооо,Mury ти ли си бил,ти ли ми триеш и темите и постове??!

Mury
31-05-2008, 19:55
И аз да се оплача, и на мен ми трие някои темите и постовете в Тунинг&Рацинг,явно имате някой голям комплексар там!Срамна работа!
Оооооо,Mury ти ли си бил,ти ли ми триеш и темите и постове??!

Не твои теми не съм трил,но смятам че колегата,който го неправил,така е сметнал за правилно,така че не се сърди,и си вземи поука :wink: :wink: :wink:Ако искаш да разбереш нещо от някой,не е нужно да пускаш цяла нова тема,а просто му пусни едно л.с. :wink: :wink:

hsr
31-05-2008, 20:00
И аз да се оплача, и на мен ми трие някои темите и постовете в Тунинг&Рацинг,явно имате някой голям комплексар там!Срамна работа!
Оооооо,Mury ти ли си бил,ти ли ми триеш и темите и постове??!
1. Аз изтрих няколко мнения в темата на VFTI, включително и твои .
2. Въпреки, че пусна напълно безсмислена тема, аз си направих труда да ти отговоря в нея и я оставих известно време, за да можеш да видиш отговора ми, след което я изтрих.
3. Последната тема не съм ти я трил аз .
4. Ще те помоля занапред да внимаш с тона !

sitalk
31-05-2008, 20:22
Щом си преценил така,кой съм аз зада те съдя! :)
Не съм прочел какво си ми отговор,защото явно съм станал,а после темата я е нямало!
Относно тона,той както виждаш е доста колегиален,за разлика от вашето държание и действия!
Явно нямате поносимост към критики!

Аааа,забравих да те питам:та, откъде се дават стартовете!?

fnt
31-05-2008, 20:48
Щом си преценил така,кой съм аз зада те съдя! :)
Не съм прочел какво си ми отговор,защото явно съм станал,а после темата я е нямало!
Относно тона,той както виждаш е доста колегиален,за разлика от вашето държание и действия!
Явно нямате поносимост към критики!

Аааа,забравих да те питам:та, откъде се дават стартовете!?
Нещо са ти вдигнали мерника :wink:

hsr
31-05-2008, 21:04
След като много добре знаеш, че Венци е редовен там, а питането ти по една или друга причина е изтрито, спокойно можеш да му пишеш едно ЛС и да го питаш.
Вместо това ти решаваш да пуснеш нова тема и да осведомиш всички каква цензура ти била наложена и колко са накърнени човешките ти права .
Незнам защо няколко човека отказвате да примете, че във форума си има правила, които ВСИЧКИ трябва да спазваме и когато не го правите сте нарушители, а не потърпевши .
Трил съм постове и на колеги модератори, но досега никой от тях не се е оплакал .




Нещо са ти вдигнали мерника :wink:

Колега ще те помоля да не наливаш излишно масло в огъня .
Никой не му е "вдигнал мерника" .
Ако беше така, щеше да получи официално предупреждение .

fnt
31-05-2008, 21:29
Никой не налива масло в огъня, просто се чудя как толкова повтарящи се теми, които са с цел заяждане/спорене не се трият, като например бензин срещу дизел (а да, то нали наши хора пускат тези теми).

sitalk
31-05-2008, 21:37
Ок,спирам,иначе ще продължим да се "въртим тоя омагьосън кръг"-кой прав -кой крив"!!
А,правилата гледам се тълкуват и прилагат избирателно!!
Ако беше оставил темата, щеше да разбереш,че не са толква малко хората,които не са съгласни някои неща дето се случват!
Mury,ти поне ме познаваш,сериозен човек съм и гледай с какво се принуждавам да се занимавам!
Това ми е последния пост по тази тема!
Нищо лично,просто изказвам мнение!

MainaCore
02-06-2008, 01:07
Аз ви предлагам просто този раздел да го закриете поради ред причини. Няма да се обосновавам мисля, че повечето хора ще се съгласят с мен.

Pinky
03-06-2008, 10:04
Благодарим на всички ви за мненията.
За в бъдеще, моля, подобни теми да бъдат избягвани.
Има модераторски екип, който взема решенията.

бау