PDA

View Full Version : Моля отнесете се сериозно!



alfamilano
23-07-2004, 16:50
Вижте ся! Знае се че всеки е зает и ангажиран с работа но......
По едно време се говореше за нещо като глобална среща!? Да но спря да се говорииии(Ей ебати критика съм :roll: )Дайте да обсъдим след морета и прочие ако трябва към края на август или незнам там кога ,вие ще предлагате да измислим нещо! Щото направо съм ПОЩТРЪКЛЯЛ за еди Алфистски сбор :lol:!

Благодаря за вниманието!!! :lol:

П.с. БоБо сан ти поне няма ли да идваш към Пловдив? По една бира беееееее не по повече :lol: :wink: !

KGB
23-07-2004, 20:03
Проблема за тая година е следния...Ако направим такава среща...Ще сме София, Ти от Пазарджик (ако не греша) и по един човек от Плевен и Бургас.

За Пловдив така и никой не се намери да направи няколко срещи да потръгнат нещата.

Сега като ходим към Бургас поливината клуб...ще видим какво ще стане там :wink:

Иначе за към Септември може нещо да измислим...За август мисля, че е изключено да стане нещо.

Даваитеееее идеиииииии.....

Dexer
23-07-2004, 20:30
alfamilano, shto ne nabrimchish 33-kata taja nedelja i ne doidesh do Sofia - samo 100 km e! Siguren sum che v grada navurtash podobna suma, v Sofia zasega se subirat nai-mnogo alfi i shte e interesno!

Aide, pali i idvai!

alfamilano
26-07-2004, 12:37
Бате на ралито бях,в неделя! Между другото дойде там един пич с 156-бордо много наточена разприказвахме се казах му за клуба,той каза че приятелката на момче със 147 му дала визитка но немал време да иде на срещите!

п.с. Не съм от Пазарджик,регистрацията ми е такава :wink:

hf hpe
28-07-2004, 13:44
аз съм за такава среща,
но предвид на това че сме още млада организация и нямаме голяма популярност и организираност(освен в софия де-щото сме повече, да не се засегне някой), предлагам да направиме италфест или както решиме да го озаглавиме

в БМВ форума четох за някаква писта Бухово, което не е лоша идея си мисля, ще може да си спретнеме и някаква атракция предполагам

а относно провеждането си мисля че ще е най-добре края на септември началото на октомври
-все още времето ще е топло(надявам се да не е жега)
-отпускарският сезон ще е свършил
-а и евентуално ще имаме достатъчно време да го организираме и съответно да го рекламираме, за да могат да дойдат повече хора от цялата страна

така че ако искаме да направим наистина нещо сериозно си мисля, че трябва да почнеме от сега

alfamilano
28-07-2004, 14:15
Да идеята за Италфест е перфектна като за начало защото ние по принцип сме си колеги по автомобили. А къде е това Бухово!? :roll:

hf hpe
28-07-2004, 15:22
... А къде е това Бухово!? :roll:
http://bgmaps.com/map.asp?sid=903a7af36446fc604abedb3dfe66b239&city=%C1%D3%D5%CE%C2%CE&plz=2130
и аз незнаех, но се оказва че е близко до София което е неприемливо за повечето хора от страната
но не ни пречи да го направим някъде в центъра на България , на някой голям полигон или нещо такова[/url]

alfamilano
28-07-2004, 17:11
Ами то хубаво ама средата на БГ. е Пловдив :lol: ! Бе най-добре да е на некав курорт Боровец например,или Пампорово!?

Dexer
28-07-2004, 17:48
пистата р Бухово я знам, тя е неохраняема и няма да има проблем за нея, на 30 тина км от софия по Ботевградско шосе се излиза.
Но и аз мисля, че в Боровец ще е много яко, можем да си наемем разни хижи или къщички и да си спретнеме голямо парти вечерта!
За начало да изберем дата, после да го разгласим по интернет в чатовете и форумите (не само на италианките, защото хора, които го прочетат в другите форуми могат да кажат на свои познати с италианки)

MrX
28-07-2004, 17:56
Боровец наистина е много подходящо място,лошото е че ако има мераклии за гонки няма да има къде да се дръпнат
иначе полянки,рекички,БАРБЕКЮ........ :lol: :lol: :lol:

hf hpe
28-07-2004, 22:27
мисля че Боровец не е най-подходящото место с оглед на това че някой хора ще трябва да пътуват много

аз си мисля нещо като Сливен или Габрово, което е в по централна България
в Сливен има някакава писта на която се провеждат нелегални гонки, но все си мисля че за едно организирано мероприятие ще ни разрешат официално да я ползваме
в северна България подобно нещо има около Плевен доколкото знам, така че мисля че е време да се заемеме с организирането

може би да обсъдим някаква дата за провеждането

KGB
29-07-2004, 00:34
Ние имаме някъв комплекс на СБА в Клисура...ще видя за там, дали може да стане нещо.

Иначе Сливен :shock:

Alfa User
29-07-2004, 10:34
Според мен идеята за Сливен е добра, защото градът е близо и за хората от Бургас, Варна, Пловдив не е чак толкова далеч, Ст. Загора... Ямбол пък е на едно д... място. Единствено София е малко по-далеч, но пък там си правите срещи всяка седмица :) Иначе на пистата, където се правеха гонките, вече не се прави нищо, защото кмета на Сливен (Лечков...) ги забрани - иначе не бяха точно нелегални. Около Плевен пък гонките се местят почти на всяка седмица-две, защото също властта не е съгласна. Правеха се на пистата в Д.Митрополия, но наскоро разбрах, че са преместени и от там. Ако разбера нещо по-подробно - ще пиша. Иначе аз също гласувам за Сливен - все ще намерим място - което пък ме подсеща, че в парка до Ямбол има хубаво местенце с няколко хижи и малки хотелчета - може и там да се съберем. Там се правят по принцип рокерските събори всяка година, така че явно мястото е подходящо 8)

hf hpe
29-07-2004, 14:12
аз затова казвам че трябва да се организираме и мисля че вече като юридическо лице ще ни разрешат да ползваме някоя писта
то по принцип за това събиране ще ни трябва някакво разрешение от общината където ще се събираме

29-07-2004, 18:35
А Fiat поканени ли са? :roll:

alfamilano
29-07-2004, 19:07
Е та нали за Италфест говориме! Да добре ще е да е по централно аз предложих Боровец щото ми се пийва бирица със скаричка :oops:!
Не трябва да бързаме защото трябва да стане добро събиране,в смисъл повече коли! Да не вземем да се осе......м на метеното и за смях да станеме!

jorko
29-07-2004, 19:20
А Fiat поканени ли са? :roll:
щото ако не са не ми харесва :evil:

alfamilano
29-07-2004, 19:23
:D

alfamilano
29-07-2004, 19:32
Е та нали за Италфест говориме!

KGB
30-07-2004, 00:12
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Ferrari, Mesarati, De Tomaso, Inconeti и Zonda са поканени... :D

MrX
30-07-2004, 09:45
и все ми се струва че по-централно място от Сливен ще е по-удачно,пък дори да не е на писта,не сме решили да правим италгонки ,а итал събор нали

Bobo
30-07-2004, 10:44
Абсолютно съм за централна България. И никакви Ламборгинита след 2001 година че ще ги изгоня :wink: :twisted:

JOVANI
30-07-2004, 11:52
А Fiat поканени ли са? :roll:
Neznam ,az sam nov tuka, a tazi nedelia shte ima li sreshta ili triabva da chakam cial mesec???

hf hpe
30-07-2004, 13:00
аз нещо супер съм се навил да направим такова нещо, та даже съм намислил начин за оповестяването на срещата и съответно събиране на много хора от цяла България

така че преди да ни е угаснал ентусиазма предлагам да нарочим една дата и да започнем подготовката

alfamilano
30-07-2004, 16:18
Ми айде де! 8) 8) 8) 8)

Alfoso
04-08-2004, 00:49
aaa....alfamilano da te pitam v Peshtera li be6e na ralito v sabota?I az 4UH za 156 bordo,no za sajelenie ne q vidqh...:( Mejdudrugoto vidqh mnogo qka 33-ka(4erwena)...da ne e tvoq???

alfamilano
05-08-2004, 11:54
Мойта е! :lol: :wink:

06-08-2004, 08:47
Фенове айде да казваме един град и една дата и да почваме да събираме "италианките", че май ще е доста работа. Като знам колко са само в София.

MrX
06-08-2004, 09:18
Пловдив

Dexer
06-08-2004, 10:48
на мене ми е все тая, близко, далече, идвам! Ако тая среща събере много коли ще е интересно!

hf hpe
06-08-2004, 12:45
Пловдив
за нас е добре но за хората от варна е доста далече
бе и аз незнам за такава среща аз лично и до варна бих отишъл

Bobo
06-08-2004, 13:18
Само дето темата се казва отнесете се сериозно ! Някой да предложи място и да гласуваме или предложете 5 места и на срещата да ги гласуваме. Кво си обеснявате за географията на БГ, като в БГ все на някой ще му е далече. Предлагам да не се съобразявате с София щото така като гледам всички от София сме навити да дойдем където и да е айде някой да събере предложените места и да действаме щото НЯМА ВРЕМЕ.

12-08-2004, 00:43
Здравейте колеги,
специални поздрави от клуб "Фиат" в дир.бг, където има линк към тази тема.
Всички сме много навити за тая идея, коментираме я здраво и до този момент поне половината клуб е на линия.
Казвайте с какво да помагаме, това, което мога да ви кажа е да забравите за Габрово-цялото ми детство е минало там, макар че не съм габровец-там почти няма прав участък, всичко е "нагоре" и "надолу", няма кой знае каква инфраструктура-два хотела на безбожни цени а за паркиране и дума да не става.
Единствено/ако държите да е там/, може да се мисли за "Етъра", където има места за паркиране, или "Узана"-балкана, но все пак имайте в предвид че си е балкан там и няма много прави участъци.
А иначе от коментарите при нас-нямаме никакви претенции за мястото, освен ако не е в Скопие или Атина :D :D :D
На линия сме...........................

леко и безавариино на всичко що е италианско...........

http://clubs.dir.bg/

WhitePower
12-08-2004, 10:02
kato gledam otivame kam stara zagora

13-08-2004, 14:05
Като гледам и датата вече стана ясна. Сега само да решим как да вдигнем шум за събитието. Трябва наистина да се съберем повечко.

WhitePower
13-08-2004, 15:50
mi shte puskame listovki ot samolet nad gradovete ;))

alfamilano
15-08-2004, 12:13
Ей БоБо накиприл си джанти а? 8) Надушвам че сме от една порода :lol: !

mordohy
06-07-2008, 19:32
колега,не забравяй,че само в БГ се пише марка алфа ромео!моята е алфа 33,но е записана Фиат 33 (алфа ромео).Ние сме деца на Фиат.Така,че въпроса е неуместен :D :super:

trouble
06-07-2008, 19:58
колега,не забравяй,че само в БГ се пише марка алфа ромео!моята е алфа 33,но е записана Фиат 33 (алфа ромео).Ние сме деца на Фиат.Така,че въпроса е неуместен :D :super:

Колега 4 години са минали от последното мнение в тая тема....... :shock:

StarChild
07-07-2008, 18:38
еми даваите да го решаваме.... 8) може и един приятел с ивекото да дойде :wink: сега кат се сетя тамън ни разчистиха терен в челопечене :lol:

misira80
08-07-2008, 08:24
наи добре е да център на българя например пловдив или сливен някои да пуска тема за гласуване и тва е

AlfaRomeo
08-07-2008, 18:07
наи добре е да център на българя например пловдив или сливен някои да пуска тема за гласуване и тва е

Хора гледайте датата на темата...Доста е остаряла ;) 4 години неса малко...доста сборове както е написано там и събори са станали през това време ;)