PDA

View Full Version : София-Събота...сборен пункт ЛукОил след караулката 8:15ам



KGB
06-10-2005, 03:08
За хората тръгващи от София в СЪБОТА...сборен пункт ЛукОил след караулката за Пловдив...в 8:00-8:30ам

Моля тук да пишат само хората за Събота!!!

jorko
06-10-2005, 14:01
Че да има време за кафенце от машинката на Лукойл-а http://www.smilies-world.de/smilies/smilies_Picture/essen___trinken/13.gif

MrX
06-10-2005, 14:59
на тебе поне ти останаха жетони от миналата година :wink:

jorko
06-10-2005, 16:40
на тебе поне ти останаха жетони от миналата година :wink:
:dance:

pr_00f
06-10-2005, 16:46
A kой ще води колоната ?
И ще има ли правила. Максимална скорост на колоната ???
Имам спомен от миналия фест /въпреки че не присъствах/, но беше писано че колоната се движи спазвайки всички ограничения , не се позволяват изрязвания и прочие неща :)

GT
06-10-2005, 17:00
Да, максималната скорост е 110км/ч!!!! Спазвайте дистанция и карайте внимателно! Глупаво е ако някой подведе колоната и всички да тръгнат да се състезават. Ще се изберат на всеки 10 автомобила по един контролен, който ще гледа тези пред него и зад него, като сигнализира за промени! Тези автомобили могат да се изнасят от колоната, за да извършат проверки, след което пак трябва да застанат на мястото си! Мигачи се пускат поне 400м преди завой, с изкл на случаи на аварийно спиране, което след подадения мигач е съпроводено от аварийни, като при авариралия автомобил остават последните двама в колоната.
Хубаво е да се автомобилите да се движат по марки.
Пр: LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT или както се реши на тръгване!

Жорко, като уаствал в миналогодишния поход, ще ви обясни отново преди тръгване!

jorko
06-10-2005, 17:06
Да, максималната скорост е 110км/ч!!!! Спазвайте дистанция и карайте внимателно! Глупаво е ако някой подведе колоната и всички да тръгнат да се състезават. Ще се изберат на всеки 10 автомобила по един контролен, който ще гледа тези пред него и зад него, като сигнализира за промени! Тези автомобили могат да се изнасят от колоната, за да извършат проверки, след което пак трябва да застанат на мястото си! Мигачи се пускат поне 400м преди завой, с изкл на случаи на аварийно спиране, което след подадения мигач е съпроводено от аварийни, като при авариралия автомобил остават последните двама в колоната.
Хубаво е да се автомобилите да се движат по марки.
Пр: LANCIA, ALFA ROMEO, FIAT или както се реши на тръгване!

Жорко, като уаствал в миналогодишния поход, ще ви обясни отново преди тръгване!
сори , бате , обаче дори на кормуването инструктора не ми е казвал толкова условия накуп :shock:
и миналата година се уговаряха подобни предпазни мерки или там кой както ги нарича , но си карахме , без да си мислим за това ...стана си естествено 8)
пък и колоната тогава малко се поразпръсна в некво село , докат налучкаме пътя , но това не беше предвидено :oops:

BBRC
06-10-2005, 18:11
Жорко за водач да налага ритам викам аз, миналата година отиването беше доста културно и нормално като водеха те с Фил :D

INTEGRALE
06-10-2005, 19:37
Жорко за водач да налага ритам викам аз, миналата година отиването беше доста културно и нормално като водеха те с Фил :D
Да, ама в един момент последното Уно го загубихме на един баир :roll:

jorko
06-10-2005, 22:13
Жорко за водач да налага ритам викам аз, миналата година отиването беше доста културно и нормално като водеха те с Фил :D
Да, ама в един момент последното Уно го загубихме на един баир :roll:
ще решим на място и по-слабите коли ще са в средата :idea:

BatVas
07-10-2005, 00:59
Абе сега чета в последното издание на "Една седмица в София" на четвърта страница-цитирам: "тръгването от София ще бъде контролирано от КАТ, тъй като се очаква голяма колона от италиански автомобили да потегли към мястото на фестивала"

KGB
07-10-2005, 02:35
Полицията е уведомена за събитието и най-вероятно ще има засилен контрол по пътя. Така че спазвайте всички ограничения по пътя, и съдеиствайте на органите на реда в случей на необходимост.

Особенно внимателни бъдете по малкия път, където на места още оправят свалицищата и преминават работници и багери.

Предлагам Жорко да организира воденето на групата

GT
07-10-2005, 03:59
Абе сега чета в последното издание на "Една седмица в София" на четвърта страница-цитирам: "тръгването от София ще бъде контролирано от КАТ, тъй като се очаква голяма колона от италиански автомобили да потегли към мястото на фестивала"

БатВас, не задавай въпроси, да не спиш на открито!!!! Так си мислех, че ще е и така им казах да напишат, но както е упоменато от КГБ някаде, КАРБ има право на промени..... Така че, аре у лево....:-)

KGB
07-10-2005, 04:07
Абе сега чета в последното издание на "Една седмица в София" на четвърта страница-цитирам: "тръгването от София ще бъде контролирано от КАТ, тъй като се очаква голяма колона от италиански автомобили да потегли към мястото на фестивала"

БатВас, не задавай въпроси, да не спиш на открито!!!! Так си мислех, че ще е и така им казах да напишат, но както е упоменато от КГБ някаде, КАРБ има право на промени..... Така че, аре у лево....:-)

Правилно си им казал, защото КАТ са уведомени и споменаха, че ще има засилено присъствие по пътя.

Bobo
07-10-2005, 11:25
Абе сега чета в последното издание на "Една седмица в София" на четвърта страница-цитирам: "тръгването от София ще бъде контролирано от КАТ, тъй като се очаква голяма колона от италиански автомобили да потегли към мястото на фестивала"

БатВас, не задавай въпроси, да не спиш на открито!!!! Так си мислех, че ще е и така им казах да напишат, но както е упоменато от КГБ някаде, КАРБ има право на промени..... Така че, аре у лево....:-)

Правилно си им казал, защото КАТ са уведомени и споменаха, че ще има засилено присъствие по пътя.

Е мноо ясно нема да кажат ние у петък ше пиеме и у събота ни нема :twisted:

Аз че си турим емблемка на VW и газ па вие с италянките контролирано карайте :roll2: Ей базикам се са да не земете да ме :death:

BatVas
07-10-2005, 11:44
Шокса и той с шкода обозначение 1.4 МПИ може да си кара. Аз в положителен смисъл казвам че ще има контрол от КАТ -това е по добре за една голяма колона.А и се надявам да има наистина огромна колона от италянки - да напълнят пътя до феста. По скоро се кефя на това "...се очаква голяма колона от италиански автомобили да потегли ..." :D :D :D :D :D

pr_00f
07-10-2005, 11:48
И аз да си кажа съм там. При мен беше доста инфарктно положението защото във вторник ми сервираха че ще имам вътрешнофирмено обучение по ИСО в събота сутринта , като присъствието естествено е задължително. Едвам се оттървах :lol: :Yeeeehaaa:

bass
07-10-2005, 11:52
:offtopic:

...във вторник ми сервираха че ще имам вътрешнофирмено обучение по ИСО...

Малеее, как ги ненавиждам тези "корпоративни" шитове :evil: p.s. И честито за ISO-бумащината :twisted: