PDA

View Full Version : Славгаз!?



mimouzunov
10-06-2008, 16:34
Някои има ли наблюдения за газов инжекцион Славгаз?!Аз си купих и си монтирах такава система (сам) обаче се чудя дали и някои от вас има същата!?

PEPI-2ALFA
13-06-2008, 00:59
Щом си монтирал такава кажи нещо повече. Чие производство , колко пари ,... такива работи. Ако имаш вече впечатления сподели.

remz
17-06-2008, 11:34
Щом си монтирал такава кажи нещо повече. Чие производство , колко пари ,... такива работи. Ако имаш вече впечатления сподели.

mimouzunov - сподели - и аз мисля да направя същото, от къде си го купи и колко пари .
може да пишеш на ЛС да не правим реклама -

robygas
17-06-2008, 12:07
Славгаз е руска система и както съм казвал много пъти също работи , как нямам наблюдения защото са отскоро на пазара , но тръгват.Цената е същата като на почти всички инж 1300-1400лв. Това естествено е цена на сервиз , а не продажна на вносител. Явно сте любители на трудовото .

remz
17-06-2008, 23:35
не искам да ме разбирате погрешно - не се опитвам да Ви взимам хляба - не се занимавам с ГУ, нито с автомобили а с електроника.

Просто мисля че и аз мога както колегата "mimouzunov" да си я монтирам,

mimouzunov
18-06-2008, 12:57
От седмица и нещо си карам вече офицялно на газ и какво да кажа върви си!!Сложнотия при монтажа няма кои знае каква като изключим някои неща.Едното е разпробиването на смукателния колектор и последващото нарязване на резба на същия (М8х1) е това наи ме узори защото се оказа доста трудоемко предвит ,че всичко се сваля от колата :lol: колектора де!Другото интересно нещо беше борбата с маркучите за антифриза -и те се преправят малко (с троиници заради крана на парното) тясно е мястото и затова е малко :( !!!Като се добави и монтажа на бутилката прокарването на тръбите монтажа на редуктор изпарителя и окабеляването доста често ми минаваха разни мисли ,че съм направил грешка като съм се хванал аз ама сега съм доста доволен от резултата!!Да кажа и за реглажа нещо има 3 неща които се въртят!!!С едната врътка (намира се на редуктор изпарителя) се регулира налягането към газовите дюзи а другите 2 са потенциометри с които се регулира при ниски и при високи обороти колко време да са отворени дюзите!!За съжаление аз се измъчих и пак неискаше да заработи на 100% ама като отидох на диагностика всичко си заработи след 5мин настроики!

mimouzunov
18-06-2008, 13:17
Забравих да кажа ,че когато отидох да си купувам китчето човека ми измери един показател на колата за да ми препоръча точно какво ми трябва на мен!Замери на ниски обороти колко е времето на импулса които управлява бензиновите дюзи ,това време се оказа по-малко от "стандартното" при което се оказа ,че нямам много избор от това коя система трябва да зи закупя!!Ако ще си монтирате сами такива системи обърнете внимание на този показател!!!