PDA

View Full Version : Никой не знае как се сменя жилото на шофьорската врата!!!!



Harvester
07-10-2005, 19:11
Значи,свалих си кората на вратата и видях че жилото се е скъсало точно на някаква кукичка,която се захваща към вратата!Понеже незнам каде точно е била захваната тази кукичка отидох ж Ауто Италия и там пичовете незнаят и те!!!По телефоните звънях на Вантотрейд,Италянеца и т.н. НИКОЙ НЕЗНАЕ ЗА ТВА ЖИЛО И ВЪОБЩЕ КАК СЕ РЕМОНТИРА ТОВА ЧУДО!! ЕБАТИ!! Е ЯВНО АЗ ЩЕ СЪМ 1вия който ще научи!! :) ЖИЛО НЯМА НИКАДЕ ДОРИ И В АЛКОН!!! Утре ще ходя до някакъв ЖИЛАР пък да видим!:)


Колеги ако някой знае нещо за туй чудо на чудесата нека пише,ако пък ли не след време като му видя цаката ще опиша подробно процедурата!!!:)

hf hpe
07-10-2005, 21:44
Значи,свалих си кората на вратата и видях че жилото се е скъсало точно на някаква кукичка,която се захваща към вратата!Понеже незнам каде точно е била захваната тази кукичка отидох ж Ауто Италия и там пичовете незнаят и те!!!По телефоните звънях на Вантотрейд,Италянеца и т.н. НИКОЙ НЕЗНАЕ ЗА ТВА ЖИЛО И ВЪОБЩЕ КАК СЕ РЕМОНТИРА ТОВА ЧУДО!! ЕБАТИ!! Е ЯВНО АЗ ЩЕ СЪМ 1вия който ще научи!! :) ЖИЛО НЯМА НИКАДЕ ДОРИ И В АЛКОН!!! Утре ще ходя до някакъв ЖИЛАР пък да видим!:)


Колеги ако някой знае нещо за туй чудо на чудесата нека пише,ако пък ли не след време като му видя цаката ще опиша подробно процедурата!!!:)
бе при италянеца отиди и виж на някоя врата как седят нещата
ако не ела на следващата среща и ше го оправим

Harvester
09-10-2005, 00:03
Уххх,Измъчих се малко ама го оправих най-накрая :clapping:

Разбира се обаче трябва да отбележа че без помоща на ЖИЛАРЯ в КНЯЖЕВО мисията ми все още щеше да бъде невазможна!!!
:notworthy: Ако има някой който се интересува по повод цялата операция нека пише защото вече знам! :D

valjo
09-10-2005, 12:46
сподели с нас какво си разбрал по повод ремонта :):)

а и ако не е проблем, дай координати на тоз "жилар" че аз май имам някакъв проблем с моето за газта....

virusalfa
10-10-2005, 13:41
Вальо,стига с тоя офтопик,като си го кръстил човека Найлон,да му купиш потник!!!Ще трия!!! :idea:

Harvester
10-10-2005, 21:19
Телефона е 857-25-44!Името не му го знам,но мисля че това е телефона в работилницата! КАДЕ СЕ НАМИРА: По ЦАР БОРИС 3 се кара по трамвая.Там кадето трамвая върти има светофар,след него още един(разтоянието е 50м между двата светофара) и след 2рия светофар от дясно се вижда Табелата "Жилар за МПС" и се свива в дясно по една стръмна улица!!

machina_nervosa
13-03-2006, 17:06
Телефона е 857-25-44!Името не му го знам,но мисля че това е телефона в работилницата! КАДЕ СЕ НАМИРА: По ЦАР БОРИС 3 се кара по трамвая.Там кадето трамвая върти има светофар,след него още един(разтоянието е 50м между двата светофара) и след 2рия светофар от дясно се вижда Табелата "Жилар за МПС" и се свива в дясно по една стръмна улица!!

И аз май получих същия проблем :x утре отивам при жиларя да видя какво ще каже
Добре че го има този пост че и аз бая щях да се полутам :shock:

Lucky
14-03-2006, 09:49
Между другото аз съм носил при него няколко пъти жила и определено работи добре. По добре оргинално рециклирано отколкото ново менте :D :roll:

machina_nervosa
14-03-2006, 19:36
Жиларя ме спаси за 30 мин. срещу сумата от 15 лъвчета. Наложи се да му го занеса да го поправи един път де... щот беше направил кукичката малко по-дебела. Добре че реших да си я монтирам на място вратата, че щях да изгубя още половин ден да се разкарвам до Княжево. Сега вратата е ОК :punk:

machina_nervosa
14-03-2006, 19:39
ааа, забравих... за ново ми искаха 36 лв. в Александър Ауто и то с доставка няколко седмици...

:!:

bongo
25-08-2006, 15:37
По телефона говорихме за 15 лева, като отидох ми взе 50, хем бях свалил апаратите и всичко .. абе българска работа :evil:
поне го оправи де .. :smile:

goldenlight
11-12-2007, 13:44
лелеле. ЕБАСИ ЯКИЯ ФОРУМ.
в4ера ми се скъса това жило и не мога да си отворя вратата.
днеска разпитах по телефоните когото намерих трудна работа.

обадих се на телефона и 4овекът каза 4е ще го оправи още днес. Кеф.
Отивам да видя какво е положениет.

Колега, мн мерси за полезната тема !

teo_gti
09-10-2009, 14:50
Моята шоф. врата пък не се отваря от вън, свалих аз кората и видях че некво жило виси ама не мои се закачи на мн. шибано място е не може да се бръкне а и на върха му има неква пласмаса която явно се закача някъде, някой ако знае как се отремонтира да пише, че вече ми писна да отварям вратата през задната врата.

Boby
09-10-2009, 22:03
Моята шоф. врата пък не се отваря от вън, свалих аз кората и видях че некво жило виси ама не мои се закачи на мн. шибано място е не може да се бръкне а и на върха му има неква пласмаса която явно се закача някъде, някой ако знае как се отремонтира да пише, че вече ми писна да отварям вратата през задната врата.

А за каква кола става дума?

achkar
09-10-2009, 23:37
Ако не е за 146 пък на :D

Boby
09-10-2009, 23:39
И аз залагам на 146, ама да видиме все пак.:-D

teo_gti
12-10-2009, 15:56
Бинго 146 с централно:evil:

---------- Post added at 12:56 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

Стига майтапи ми давайте да праим нещо по въпроса че знаете ли колко е кофти като се качи някое маце да му кажеш "Скъпа би ли ми отворила вратата от вътре" или "Ади не ма гледай умно ма а ми отвори вратата че колата не ще да ме пуска" в зависимост от ситуацията.:rotfl:

life style
12-10-2009, 19:27
аз сменях преди няколко месеца на предна дясна врата, супер елементарно е, откачаш си старото жило и си слагаш новото хахаха, базик, ми не е кои знаи колко голяма философия, не мога да го обясня точно как е , развидаха се 2 болчета до дръжката от вътрешната страна, от там изкарваш горния краи на жилото , после ташака е вкарването, наи добре си отвори другата врата, виж как е като здраво, смисъл кактрябва да бъде и по него си го правиш, аз така и направих, ма не земаи само жило, ми земи целия механизъм както се откачва от вратата!

не съм гледал предните постове, не знам за тва ли имате предвид хах !
надявам се да не съм бил полезен както винаги !