PDA

View Full Version : Алфисти от Варна



ALFA CORSE
02-12-2003, 20:48
Само аз ли тук съм от Варна (колко хубави Алфи има в тоя не чак толкова хубав град)?
Обаждайте се ако има и други.

WhitePower
03-12-2003, 11:30
polekaaa ne obizdai grada shtoto mi e lubim ( nai veche ljatoto)

ALFA CORSE
03-12-2003, 20:20
Аве като за БГ град не е лош в сравнение с останалите градчета, друг е въпросът че е малко поизостанал в сравнение със София. Но иначе си прав - туризмът си е ОК през лятото. Ама алфисти от Варна из нета не се виждат.

WhitePower
04-12-2003, 11:57
tova ne e bolka za umirane no pak ljatoto si napred s zenite shtoto tka v sofija nikvi gi njama

KGB
04-12-2003, 15:58
айде сега във Варна си е много гот...особено лятото...

Лятото може да направим една среща на клуба в Варна, на тези които сме по морете...и да...нали :lol:

ALFA CORSE
04-12-2003, 18:52
Познавам няколко човека, които ще се зарадват на такава среща. :))))

Gere
02-01-2004, 15:57
Срам за Варна си ти приятелю, ходиш да лижеш софианци, от което само си им противен.... Хората които карат Алфа са индивидуалисти с характер, не си за тука брато...

ALFA CORSE
02-01-2004, 19:58
ходиш да лижеш софианци
Ами ако някой беше написал че тоя сайт е само за Софиянци нямаше да се обаждам тука. Не е проблем да направя едно сайтче на ALFA Club само за Варна (и ще е доста по-напреднало от това за толкова време), но ще го посещават само чужденци, варненци едва ли. И пак не те разбрах много ясно какво се опитваш да ми кажеш. Да не контактувам със Софиянци, защото съм им противен? Да си карам Алфата индивидуално т. е. да не се запознавам с други хора, които карат коли от същата марка?

Gere
03-01-2004, 07:02
Просто не обиждай нашия град, особенно във форум, пълен със софианци..../ Те са готини, но ако много им се слагаш може да те направят гадже през лятото....О.К., толкова с личните неща. Прави варненски сайт и се обади да се запиша.....

Gere
03-01-2004, 07:07
Ако някой ми помогне да си избера автомобил, ще съм му много благодарен..... Имал съм 15 различни автомобила, от които най добро впечатление ми направиха Ланчата (Дедра 1,6) и Хюндая (Sкупе 1,5 ТI) препоръчайте някоя Алфа, хем да е малка, хем да е бърза.... Много сън бос в Алфите, дайте съвет до 5600 какво мога да намеря..?

КРЕМАТОР
03-01-2004, 11:58
Gere ako iskash byrza alfa si zemi alfa 75 1.8 Turbo, sys zadno e!!!
ako iskash po-nowa alfa tfa e alfa 155 2.0 16v, ama poddryjkata e po-skupa

ALFA CORSE
03-01-2004, 12:33
Никъде не съм споменал че София е хубав град. И я ми кажи как няма да се ядосвам като колата беше на три месеца нововнос и започнаха да тракат разни пластмаси (както и да е, не тук е мястото за обсъждането на въпроси от този вид). Като стана на въпрос си мисля да слагам стабилизиращи щанги, защото съм виждал какво представляват коли карани 5 години в България. Казаха ми че целия комплект е 350 лева. Но на мен не ми трябва целия. Някой слагал ли е? Интересувал ли се е?

twin spark
03-01-2004, 17:23
не разбрах кое е 350 лв.

ALFA CORSE
03-01-2004, 18:58
Комплекта включва Front & Rear Strut Braces и естествено не са оригинални за Alfa Romeo. Но на мен ми трябва само предната. Затова питам ако някой се е интересувал и знае къде се продават за ALFA или има да ми помогне с малко информация. А иначе за ALFA 155 може да се види на сайта: http://www.tuningshop.co.uk/acatalog/index.html?http%3A//www.tuningshop.co.uk/acatalog/The_Tuning_Webshop___Alfa_155_178.html&CatalogBody

asia
05-04-2008, 22:09
ей хора Варна е полудяла,

последно бях там от 1 до 3-ти март

красота - немам думи :)

и аз съм за да се организира среща с меснтите алфисти

с някои от тях вече се знаем :)

Kris
06-04-2008, 01:29
ей хора Варна е полудяла,

последно бях там от 1 до 3-ти март

красота - немам думи :)

и аз съм за да се организира среща с меснтите алфисти

с някои от тях вече се знаем :)

Абе братле, има си две теми в момента където се обсъждат варненските сбирки, не ги прави 3 :idea:

asia
06-04-2008, 13:39
[quote="alfa_147_mania":1t5o4w7p]ей хора Варна е полудяла,

последно бях там от 1 до 3-ти март

красота - немам думи :)

и аз съм за да се организира среща с меснтите алфисти

с някои от тях вече се знаем :)

Абе братле, има си две теми в момента където се обсъждат варненските сбирки, не ги прави 3 :idea:[/quote:1t5o4w7p]


Бате - жена съм, дано това да ме извини :oops: . Трета тема не ми се прави ;)

Не знам с кво те издразних, но в началото на темата се коментираше че Варна лятото е екстра с което съм абсолютно съгласна :wink:

ALFA CORSE
06-04-2008, 13:56
Отде я изровихте тая тема :shock: ... заключвам